wait please
شکیبا باشید
Loading
Loading
خانهmap dividerآرشیو اخبارmap dividerعلی اصغر لطیفی, پدر قلم ایران درگذشت
علی اصغر لطیفی, پدر قلم ایران درگذشت
علی اصغر لطیفی, پدر قلم ایران درگذشت

برای بسیاری نام او یادآور خاطراتی شیرین از دوران تحصیل و شوق و شور نوشتن است چراکه نامش با « قلم » گره خورده است؛ قلم فروشی که به گواه هم صنفی‌هایش اهل دروغ و کلک نبود و همین ویژگی نیز او را زبانزد کرده بود. مردی که برخی او را « پدر قلم ایران » می‌نامیدند، روز جمعه ۸ اردیبهشت سال 1402 هجری شمسی درگذشت.

 علی اصغر لطیفی از کودکی و  در روزهایی که در دماوند بود و در مکتب‌خانه‌ای که پدرش در آن معلمی می‌کرد، به سر می‌برد، به قلم و نوشت افزار علاقه مند شد؛ این علاقه با او همراه بود تا اینکه وارد بازار کار شد؛ وقتی او در سال ۱۳۳۹ شاگرد یک مغازه عینک و خودکار و خودنویس فروشی در خیابان جمهوری حوالی سفارت انگستان شد، رفته رفته علاقه خود به قلم را به صاحب کارش تحمیل کرد و  هر زمان که ویترین مغازه را تمیز می‌کرد، به تدریج از تعداد عینک‌ها کم و بر خودنویس‌های ویترین می‌افزود و این کارش نیز با استقبال مواجه شد و در نتیجه خودکار و خودنویس تبدیل شد به تنها جنس فروختنی آن مغازه.

لطیفی پس از یک سال مغازه‌ای خرید و شغلش شد « فروشنده قلم » و نخستین مشتریانش نیز شاعران، نویسندگان و روشنفکرانی شدند که به کافه نادری که آن روزها پاتوق‌شان بود، تردد داشتند. او نخستین فروشنده قلم و خودکار و خودنویس تهران نبود اما از نخستین‌های این صنف محسوب می‌شد و طیف مشتریان مغازه‌اش نیز گستردگی خاصی داشتند؛ از کودک و نوجوان گرفته تا اهل سیاست و پزشک و وکیل و نویسنده و کلکسیونر و هر آنکه در عرف امروزی به آنها « قلم باز » هستند او را می‌شناسند و از او خاطراتی به یاد دارند و به او لقب « پدر قلم ایران » را داده‌اند.

در مجلس یادبود ایشان شخصیت های فرهنگی و هنری زیادی شرکت و جناب آقای علی دهباشی دقایقی در مورد ایشان مطالبی را بیان فرمودند.

پس از انتشار خبر درگذشت علی اصغر لطیفی، بسیاری از مشتریان فروشگاه او در شبکه‌های اجتماعی فضای مجازی نیز به بیان خاطراتی از آقای لطیفی پرداختند؛ که میتوانید از طریق صفحه اینستاگرام گروه پارکر لطیفی مشاهده نمایید.
 

  • اگر خاطره ای از جناب لطیفی دارید و علاقه دارید همراهان فروشگاه مطالعه کنند لطفا در قسمت نظرات همین خبر ( انتهای همین صفحه ) ثبت نمایید.
 

فیلم مراسم یادبود جناب آقای اصغر لطیفی

 
عکس مراسم یادبود جناب آقای اصغر لطیفی
 

مراسم یادبود اصغر لطیفی اردیبهشت1402 تهران

 

عکس مراسم یادبود علی اصغر لطیفی پدر قلم ایران با سخنرانی علی دهباشی

 

مراسم یادبود جناب علی اصغر لطیفی در دماوند

 

مراسم یادبود پدر قلم ایران در تهران خیابان شریعتی

 

صحبت های علی دهباشی در مجلس یادبود اصغر لطیفی

 

مراسم ختم علی اصغر لطیفی پدر قلم ایران

 

مجلس یادبود پدر قلم ایران علی اصغر لطیفی تهران خیابان شریعتی

 

پیغام تشکر از عزیزان و همراهان همیشگی خانواده لطیفی

پیام تسلیت خانواده لطیفی در غم از دست دادن علی اصغر لطیفی

 

شعر سروده شده توسط استاد علی شمس

 

مرثیه اصغر لطیفی

مرثیه مرتضی لطیفی برای اصغر لطیفی

 

 

 

تاریخ وفات:
8 فروردین, سال 1402 هجری
28 اپریل , سال 2023 میلادی
7 شوال , سال 1444 میلادی

 

 

 

منبع : www.Parkerlatifi.com
اشتراک گذاری
سلمان علی قارداشی
(1402/04/28 19:12:31)
اولین بار که حقوقم به قدری شد که خودم را راضی کردم بروم یک خودنویس بخرم، خجالت می‌کشیدم بروم فروشگاه آقای لطیفی بگویم یک خودنویس پارکر وکتور استاندارد بدهید. چون ارزان ترین خودنویس بود. سیصد هزار تومان. قبلا یک خودنویس پنجاه هزار تومانی یوروپن و یک هشتاد هزار تومانی سناتور خریده بودم و بهم نچسبیده بود. بی کیفیت بودند. با گیر مینوشتند. باید پارکر می‌خریدم و نزدیک ترین پارکر به بودجه ام همان بود که گفتم. هر چه سایت را بالا پایین کردم چیز دیگری پیدا نشد. از سر چهارراه اسلامبول دیوار سفارت انگلیس را گرفتم و رفتم به سمت بابی ساندز. دو قدم می‌رفتم بعد وایسادیم دو دو تا چهار تا کردن که حالا صبر کن بیشتر پول جمع کن تا یک خودنویس لامی بخری یا یک پارکر با بدنۀ استیل نه یک پارکر ارزان با بدنه پلاستیکی. در همین گیر و دار بودم که دیدم جلوی فروشگاه دو نبش دو طبقه لطیفی ایستاده ام. با سلام و صلوات در را باز کردم و رفتم داخل. دو مشتری داشتند با فروشنده ها که فرزندان و نوه های آقای لطیفی بزرگ بودند حرف می‌زدند. وسط مغازه خشکم زده بود و منتظر بودم مشتری ها بروند. یکی از مشتری ها رفت. فروشنده ای که آزاد شده بود گفت بفرمایید. من شروع کردم به من من کردن که دیدم پیرمردی از روی صندلی ته فروشگاه برخاست و به فروشنده گفت شما اون مونت بلان ها رو مرتب کن. رو به من پرسیدند که چه میخواهم؟ اسم خودنویس یادم رفته بود، شانس آوردم که توی ویترین بود و به خودنویس اشاره کردم. آوردند و خودشان امتحان کردند و گفتند: «مبارک باشه ایشالله کلی باهاش بنویسی. خیلی خودنویس خوب و روونی هست، همه دفتردار های اینجا (خیابان نادری) از این می‌گرفتند اصلا قطع نمیشه. اولین پارکرته؟» به نشانۀ تایید سر تکان دادم. خیلی خوشحال بودم. کارت را دادم به فروشندۀ دیگر. آقای لطیفی بزرگ از ایشان پرسید اینا چقدر شده؟ جواب دادند چهارصد هزار تومان شد، از آخرین باری که قیمت را چک کرده بودم صد تومان روی قیمت آمده بود. آقای لطیفی بزرگ گفتند براشون سیصد و پنجاه بکش و یک فشنگ جوهر اضافه هم برایم گذاشتند و گفتند مبارک باشه. تا شب یک فشنگ آن را تمام کردم. مثل آب روان می‌نوشت. اصلا قطعی نداشت. متاسفانه آن خودنویس یک روز یا دو روز بعد از دستم افتاد و نوکش کج شد و دیگر غیرقابل استفاده شد. یک ماه بعد یک مدل دیگر مثل همان خریدم، ولی آن نشد. دومی را هدیه دادم ولی اولی را با نوک شکسته هنوز توی جامدادی ام دارم.rnrnامروز آقای لطیفی بزرگ فوت کردند. ایشان را پدر قلم ایران می‌دانستند. متولد 1319 بودند.
افشین اسماعیل زاده
(1402/04/22 17:27:08)
روانشان شاد
دیر متوجه درگذشت ایشان شدم امروز که مراجعه کردم به سایت لطیفی خبر رادیدم من مشتری ایشان بودم آنچه من را خیلی متاثر کرد حتی بیشتر از فقدان ایشان این بود جایگزینی برای اینچنین عزیزانی نیست و کشور عزیزمان هر روز محروم تر می گردد از این فقدان ها امید است نسل های حاضر با الگو گرفتن و پرورش روح و اندیشه تا حدودی از این فقدان ها بکاهند.
حامد سپهر
(1402/04/21 14:01:01)
روحش شاد و یادش گرامی باد
همیشه میخندید
حمیدرضا یوسفی راد
(1402/04/14 00:48:20)
با سلام و ارادت
خاطره به یاد ماندنی از ایشان در ذهن من باقی مانده که همراه همسرم و فرزند کلاس اولی خودم شایان به فروشگاه مراجعه کرده بودیم. قصد داشتم 3 تا قلم تهیه کنم یکی برای خودم و یکی برای همسرم یکی هم بعنوان هدیه‌ای برای یک دوست. فروشگاه نسبتا پر رفت و آمد بود و آقازاده‌های جناب لطیفی با خوشرویی در حال پاسخگویی بودند و جناب لطیفی گوشه‌ای آرام نشسته بودند. چند بار حین خریدمان شایان پسرم گفت میشه من هم قلمی بردارم و به چند قلم اشاره کرد ما از شایان خواستیم تا پایان خرید ما صبر کند ولیکن جناب آقای لطیفی بزرگ با لبخند از جا برخواستند و قلم‌های زیبای رنگی رو شخصا به دست پسرم دادند و پس از اینکه شایان قلم دلخواهش رو انتخاب کرد جناب لطیفی همان قلم رو به شایان هدیه دادند. گفتند عید هست و این پسر کوچولو هم مشتری جدید ما هست به خاطر شایان برای خرید ما هم تخفیف دادند. آن قلم هنوز به یادگار در منزل ما باقیست اما مهمتر از اون احساس خوشی هست که آن مرد شریف یا بقول پسرم آقامهربونه برای همیشه برای پسرم و ما به یادگار گذاشتند و هنگام خروج از فروشگاه نیز با نهایت محبت و تواضع شایان را بدرقه کردند. شهر ما مرد نیکی رو از دست داد اما آرزو می‌کنم شرافت و اصالتشان به واسطه بازماندگان معززشان در شهر باقی و پابرجا بماند. روحشان شاد یادشان گرامی نامشان ماندگار باد
شیما حسیدوف
(1402/03/13 10:16:08)
ای وای و صد افسوس
3 نسل از خانواده ما و خیلی از عزیزانم مشتری دائم آقای لطیفی و مخصوصا شخص خود آقای لطیفی بودند. چند سالی ایرا ننبودم و الان که برگشتم این خبر یکی از بدترین خبرهای بود که شنیدم. مرد دوست داشتنی و خوش برخورد. امیدوارم روحت در آرامش باشد. آب نبات قیچی های فراموش نشدنی و آن همه دوست داشتن های پدر گونه برای همه قلم دوستان.
روحت شاد آقای پارکر مهربان
سهیل انوش فر
(1402/03/10 10:34:20)
نخستین خودنویس پارکر 21 خودم رو با راهنمایی مرحوم پدرم در سال 1359 به قیمت 540 ریال از ایشون خریدم، بیش از 20 سال هر روز باهاش نوشتم و نوشتم، هنوز هست و مثل روز اول نرم و روان است.
روح بزرگ مرد اخلاق در حوزه قلم شاد باد.
شکر پروردگار عالمیان را که پسران کم از پدر ندارند.
از خدای بزرگ بخشنده برای بازماندگان صبر می خواهم.
حکیم آل شیخ
(1402/03/01 18:13:02)
درود بر خانواده محترم لطیفی و تسلیت بخصوص به فرخ بزرگوار فرزند خلف اصغر لطیفی که خلقا و خلقا جا پای پدر بزرگوار, آن مرد نیک اندیش و گارنقدر گذاشته است.
نمیدانم چه گویم.
به قول دهباشی, بعضی نبودن ها را نمی توان باور کرد!
این مرد مهربان و دلسوز اهل قلم را نمیشود باور کرد که دیگر نیست . میدانم که نه تنها من بلکه همه دوست داران قلم ایشان را زنده در سر جای خود ایستاده و در حال تعارف آب نبات قیچی تا ابد خواهیم دید.
نور به روحش, مهشور با بزرگان و نجیب زادگان عالم, بهشت جایگاهش....
محمدرضا حداد عادل
(1402/02/30 19:09:38)
روحت شاد مرد دوست داشتنی قلم. جناب آقای لطیفی بزرگوار در همان روز اول با آشنا کردن خودنویس , فصل جدیدی را رقم زد. زندگی من تا حدودی از زمان آشنایی بنده با ایشان به دو قسمت قبل از آقای لطیفی و بعد از آقای لطیفی تقسیم میشود.
کیان
(1402/02/30 17:50:34)
یادش بخیر
وقتی ده سال پیش از کنار فروشگاه گلستانی عبور می کردم چشمم به پوستر قلم کوروش افتاد. همیشه آرزو می کرد م این قلم را داشتم. از نیمه دو سال 1401 جستجو در اینترنت را شروع کردم. به این نتیجه رسیدم فروشگاه لطیفی تنها جایی که به من می تواند کمک کند. فقط یک آرزو به دلم ماند. ای کاش زودتر با کمک آقای لطیفی قلم خود را انتخاب کرده بودم.
مهراندیش لاویان
(1402/02/23 11:06:25)
لطیفی عزیز, چقدر ناراحت کننده بود این خبر و خبرهای از این رسته که بزرگانی از بین ما میروند. خاطرات سال های زیادی از دوستی شما با پدرم و همراهی شما و فرزندان عزیزتان با بنده همیشه در خاطرام خواهد ماند.
مردی بزرگ منش و نیک اندیش, با کلامی شیوا و همچنین آب نبات های همیشه آنلاین!
دلمان تنگ خواهد بود همیشه.
روحت شاد
مهدی
(1402/02/22 03:12:40)
هر وقت تهران می آمدم، کاری که هیچ‌گاه ترک نشد، رساندن خودم به پشت ویترین پارکر لطیفی بود. از قیافه و سنم معلوم بود که خریدار نیستم ولی چقدر صبورانه خودنویس های زیبا را نشانم میداد. لطیفی عزیز، همیشه در خاطر مان هستی، به نیکی.
عرفان میرچی
(1402/02/21 12:16:18)
تسلیت به قلم دوستان و همچنین تسلیت ویژه به خانواده محترم لطیفی
بنده را در غم خود شریک بدانید. انسان بزرگی را از دست دادیم. به قول یکی از دوستان که در اینستاگرامتان نوشته بود: از وزن کره زمین کم شد.
اولین بار که اومدم فروشگاهتون آقای لطیفی بعد از آب نبات قیچی هاشون کلی از خودنویس برام توضیح دا. انقدر این کارشون جذاب بود که منی که اهل اتود بودم رو راضی کرد که خودنویس بگیرم و الان بعد از حدود 7 سال واقعا خوشحالم که اون روز اون تصمیم رو به کمک جناب لطیفی گرفتم! اگر ایشون نبود شاید هیچ وقت با دنیای خودنویس آشنا نمیشدم. الان 4 سال هست که با یک پلیکان 800 قرمز مینویسم و با هیچی تو دنیا عوضش نمیکنم.
روح این بزرگ مرد خوش رو و خوش اخلاق که کام همه قلم دوستان رو شیرین میکرد, شاد و یادش گرامی
سارا حاجی خانی
(1402/02/20 14:15:27)
آقای لطیفی عزیز خدا رحمت کنه شما مرد مهربان را
اولین خودنویسم رو با مادرم اومدیم خدمت اقای لطیفی تهیه کردیم. قبل از اینکه قلم نشونمون بده آب نبات قیچی بهمون داد. من بار اول نگرفتم ولی مادرم برداشت. گفت دختر خانم اگر آب نبات برنداری قلم نمیتونی بخری
خیلی تعجب کردم و خندیدیم بعدش شروع کردیم به انتخاب و بعد از کلی راهنمایی های اقای لطیفی یک خودنویس سونت سیسیل خریدم و از همان روز عاشق آقای لطیفی, عاشق خودنویس و عاشق آب نبات هاشون شدم.
الان سال هاست ازشون خرید میکنم و نوه عزیزشون آقا فرزاد هم دقیقا مصل خودشون با حوصله و مهربون هستن و این سال ها باعث شدن کلی با خودنویس هام کیف کنم.
همینجا به خانواده محترم لطیفی و اساتید محترم و دوست داران قلم تسلیت عرض میکنم
امیدوارم فروشگاه لطیفی نام آقای لطیفی رو مثل خودشون با کیفیت و جنتلمن نگهدارند
اشکان افرازه
(1402/02/20 00:25:25)
سال 1385 اولین بار که برای نوشتن اولین کتابم تصمیم گرفتم یک خودنویس بگیرم دانشجویی بودم که علاوه بر درس خواندن، تدریس هم میکردم، وقتی یکی از دوستان مغازه آقای لطیفی را برای گرفتن مشاوره و خرید خودنویس معرفی کردن، پس از اینکه فهمیدند دانشجو هستم و پول کافی برای خرید خودنویس پارکر مورد علاقه ام ندارم، تخفیف خوبی دادند و با لبخند همیشگی اشان آبنباتهایی که همیشه روی میز مغازه بود را تعارف کردند و گفتند هروقت نویسنده معروفی شدی دیگه تخفیف بهت نمیدم برو به امان خدا. از اون موقع تا الان سالی یکبار خودنویس به بهانه های گوناگون از ایشان خریدم.
یادشان مانا و روحشان شاد و خرم.
ناشناس
(1402/02/19 15:20:18)
روحشان شاد باشه
اخلاق خوش و مشتری مداری ایشان واقعا مثال زدنی است.
همیشه با حوصله و دقت پاسخگوی مشتری بودند حتی اگر فقط راهنمایی می‌خواستید
رضا گوزل زاده
(1402/02/19 13:42:02)
خیلی از خبر نبودنش ناراحت بودم باور کنید منی که پدر بزرگ خودمو ندیده بودم هرموقع میرفتم ایشون بودن کلی حال احوال میکردیم و من کلی ذوق میکردم.یه روز رفتم خرید مهمی انجام بدم یهو یه خودکار دادن که روش اسمم رو بتراشن نمیدونید چقدر لذت بخش بود از پدر قلم ایران هدیه بگیری...روحش همیشه در آرامش ،من اواخر خیلی جویای حالشان از اقا فرشید بودم.وقتی میگفتن حالشون خوبه کلی خدارو شکر میکردم...وقتی شنیدم دیگه صداشون رو نمیشنوم فریاد زدم طوری که همسرم فکر کرد...
برای فرزندان از خدا صبر میخوام و امیدوارم نسلهای بعد هم بدونن پدر قلم ایران چه شخصیت محترم و مردم داری بود
شیشه عسل دماوند, بهترین عیدی من بود استاد...
سینا حسن پور
(1402/02/19 13:31:10)
روحشان شاد و یادشان برای همیشه گرامی،
نبودشان فقدان بزرگی است برای اهل قلم ایران،
برای خانواده صبر و سلامتی آرزو می کنم.
مینا قربانی
(1402/02/19 13:05:39)
انسانی با سلوکی عجیب و خاص و بسیار مهربان و افسوس و هزاران افسوس که دیگر نیست .
عجیب دلتنگ مهربانی های این عاشق قلم هستم. اولین خودنویس خود را از دستان آقای لطیفی گرفتم و در حال حاضر همه نوشت افزار های تهیه شده از شخص آقای لطیفی تبدیل به نوشت افزار های لمیتد ادیشنی شدن که دیگر نخواهد بود.
یادش زنده و سبز و روحش شاد
میثم خانی
(1402/02/19 13:01:36)
مرد قلم دماوندی, از عزیزان شهر دماوند
باعث افتخار من هست که آقای لطیفی مهربان و دوست داشتنی دماوندی هستن و امیدوارم در شهر دماوند خیابانی را با نام این مرد بزرگ ثبت کنند.واقعا پدر قلم ایران فقط و فقط مخصوص ایشان بوده و هست و خواهد بود. انسان های زیادی را عاشق قلم کردند.
روحشان شاد و یادشان گرامی
مریم بزرگی
(1402/02/19 12:41:07)
آقای پارکر روحت شاد!
از بچگی با پدرم خدمتشون میرسیدیم.
اسمش آقای پارکر بود! خیلی دوستشون داشتم. همیشه آب نبات قیچی داشتن رو میزشون و خیلی دوست داشتن که همه میل کنن. الان آقا پسرهاشونم همون اخلاق رو دارن
خیلی ناراحت شدم که نیستن. خیلی دلم گرفته از این دنیا, درسته که رسمش همینه ولی واقعا بعضی نبودن ها سخته!
الان دیگه من آقای پارکر ندارم!
همیشه به یادتم, مرد مهربان دوران کودکی و بزرگی.....
شقایق نوشری
(1402/02/19 12:32:18)
روحشان شاد ، چند باری که برایه خرید خودکار به فروشگاه لطیفی مراجعه کرده بودند ،افتخار اشنایی و دیدار ایشان را داشتم ، بسیار خوش برخورد بودند و با آرامش و کامل و جامع برای انتخاب خودکار و هدیه ،من را راهنمایی کردند . روحشان شاد و یادشان گرامی .
حسام یغمائی
(1402/02/18 11:53:16)
با عرض سلام و درود خدمت شما، بابت مصیبت جانسوز وارده به جناب آقای لطیفی و دوستان و آشنایان و همکاران تسلیت عرض می دارم.
سعید سبحانی (عضو طلایی)
(1402/02/17 10:58:49)
هر گل که به چمن میدهد صفا گلچین روزگار امانش نمیدهد
خبر تاسف بار درگذشت استاد و پدر قلم ایران بسیار متاثرمان نمود و داغ فقدان استاد چنان غم انگیز است که ما نیز صاحب عزا هستیم و در غم شما شریک .اما مشیت الهی را جز تسلیم چاره ای نیست .ان بزرگمرد وارسته واخلاق مدار شکی نیست که فرزندان برومند خود را چنان نیک تربیت نموده اند که گویا رهرو راه و مرام و مروت ابوی خواهند بود و دعای خیر پدر و مادر و دوستان همیشه همراهشان میباشد.
روح استاد و ابوی گرمی جناب مرحوم لطیفی شاد و یاد خاطرشان همیشه در دل و اذهان زنده و جاوید.
ارادتمند سبحانی
دارا تیموری‌فر
(1402/02/16 18:47:09)
خانواده پدری من هم اهل دماوند هستند و آقای لطیفی را می‌شناختند.
پدربزرگم یک خودنویس قدیمی داشت که همیشه با آن می‌نوشت. پس از او، خودنویسش به من رسید؛ یک پارکر 21 زرشکی که بدنه‌اش بارها چسب‌کاری شده و ترَک‌هایش به‌زحمت پوشانده شده است.
زمانی در دهه 1340 به عنوان اولین خودنویسش آن را از فروشگاه لطیفی خریده بوده و حالا بعد از پنجاه - شصت سال، به من رسیده.
چهار سال پیش که این ماجرا را برایشان تعریف کردم، پدربزرگم را تا حدودی به یاد آوردند و به رسم عادت همیشگیشان، یک خودکار را که در دستشان بود، به من یادگاری دادند. :)
یادشان گرامی.
محمدحسن سیفی
(1402/02/16 20:18:35)
با عرض سلام و احترام . بنده محمدحسن سیفی درگذشت جناب علی اصغر لطیفی, پدر قلم ایران را خدمت خانواده محترم لطیفی و تمام اهالی قلم تسلیت عرض کرده و برای بازماندگان صبر آرزومندم .
متاسفانه بنده افتخار دیدن جناب لطیفی را نداشتم اما همیشه تلفنی رهنما و پاسخگوی بنده بودند .
روحشان شاد.
حسین ربیع‌نژاد
(1402/02/16 19:36:10)
خانواده محترم لطیفی
مجموعه بزرگ پارکر لطیفی
فقدان بزرگ مرد قلم ایران شادروان علی‌اصغر لطیفی ضایعه‌ای بزرگ برای جامعه اهل قلم و دوستداران آن بود.
ضمن عرض تسلیت و طلب مغفرت از درگاه ایزد منان برای آن مرحوم، صبر و شکیبایی برای شما آرزومندم. این حقیر را در غم خود شریک بدانید
ارادتمند شما، حسین ربیع‌نژاد

نام:
آدرس ایمیل:
متن نظر *:
كد امنیتی *:
اگر تصویر ناخواناست(اینجا)را کلیک کنید

 

گروه پارکر لطیفی مرجع تخصصی فروش و تعمیرات نوشت افزار در ایران

گروه پارکر لطیفی با ارائه ی برترین و معتبرترین برندهای نوشت افزار دنیا، و ارائه ی خدمات پس از فروش آن ها، این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده است تا صاحب بهترین ها باشند و با خاطری آسوده درباره ی کیفیت و اصالت نوشت افزار مورد نظرشان، به خرید آن ها بپردازند.

 

شماره تماس با شرکت: 02166702832 (10 خط)
آدرس شرکت: خیابان جمهوری، خیابان بابی ساندز، پلاک 2 و 4 ، پارکر لطیفی
ساعت کار فروشگاه:  09:00 صبح لغایت 14:00 و 16:00 عصر لغایت 19:30
مدرک عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
مدرک ساماندهی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
Bank Pasargad
© کلیه حقوق معنوی وب سایت متعلق به گروه نوشت افزار پارکر لطیفی می باشد. طراحی شده توسط طراحی فروشگاه اینترنتی داتک
شکیبا باشید ...