wait please
شکیبا باشید
Loading
Loading
خانهmap dividerمطالب نویسندگانmap dividerمراتب تسلیت و دلشکستگی
مراتب تسلیت و دلشکستگی
مراتب تسلیت و دلشکستگی

بسم الله الرحمن الرحیم

برادران ارجمند حضرات آقایان لطیفی و خانواده گرانقدر

سپاس و ستایش یزدان پاک را برای هنرش در آفرینش آفریده هایی بی مانند و انسان های نیکومنظر و نیکوسرشت که به جز مهرورزی و مراقبت از دوست و یار, رفتار و کردار دیگری از ایشان بروز نمی یابد, و در جایگاهی گوهرگون رنج و تعب زندگانی در این دنیای غداره را برای آدمی آسان می سازند.

چندان که حافظ کبیر نیز بر آن معترف است:  جهان پیر است و بی بنیاد, از این فرهادکش فریاد...

دریغ و درد که در کمال ناآوری(ناباوری) خبر درگذشت سرآمد چنین آفرینشی, جناب لطیفی را دریافت نمودیم, شخصیتی نو آور و ارائه دهنده شاسته ترین ابزار نگارش در این سرزمین صاحب علم و دانش, آن هم در روزگاری که هیچ کدام از اهل قلم انتظار آن را نداشتند, جناب ایشان با مهر و عشق این ابزار را در این آب و خاک پر گوهر فراهم اوردند و در صحنه اموزش و فرهنگ کشورمان قراردادند.

مهر آفرینی راستین و عاشق آموزش و تجهیز کشور به نوشت افزارهای برتر جهان برای نگارش خوش و خوش نویسی و گستردن اداب والای این هنردیرینه در ایران زمین.

انسانی با روحیه همراه و چهره مهربان, با دستی بر برکت و قلبی عاشق نسبت به خواستاران سرافرازی این سرزمین به ویژه پروفسور حسابی, بنیادگذار علوم نویسن در میهنمان و همچنین خانواده و راهروان راه استاد که همواره بدان بالیده ایم.

مسلمان چنین اندوهی ژرفی تجربه سختی است ولی تحقق این آرزو که ما را در این غم جانکاه شریک خود بدانید, اندکی تسکینمان می دهد, چرا که رنج دوری سنگین است و طاقت فرسا چنانچه هنوز اور نبود استاد و همسرشان سرکار خانم حائری بریمان دشوار است.

پس بدین وسیله مراتب تسلیت و دلشکستگی خود را خدمت آن خاندان بی همتا ابراز می داریم و آرزو می نماییم روح آن عزیز از دست رفته,غرق در رحمت ایزدی و ارامش ابدی باشد و شما راهیان راه آن بزرگ مرد قلم ایران همراه پیروز و بهروز باشید!

با تجدید مراتب احترام و ارادت قلبی

منبع : www.Parkerlatifi.com
اشتراک گذاری
ایرج حسابی

ایرج حسابی

5 ماه پیش / زمان تقریبی مطالعه 3 دقیقه
سامان میرهادی
(1402/04/06 15:09:43)
سلام بر بزرگواران
خیلی وقت بود دنبال دست نوشته ای از ایرج حسابی میشگتم که بیانشون رو در نوشته ها ببینم. خدا رحمت کند جناب آقای لطیفی و همچنین استاد پروفسور حسابی را. ارادتمند همه اهالی قلم مخصوصا خانواده محترم لطیفی

نام:
آدرس ایمیل:
متن نظر *:
كد امنیتی *:
اگر تصویر ناخواناست(اینجا)را کلیک کنید

 

گروه پارکر لطیفی مرجع تخصصی فروش و تعمیرات نوشت افزار در ایران

گروه پارکر لطیفی با ارائه ی برترین و معتبرترین برندهای نوشت افزار دنیا، و ارائه ی خدمات پس از فروش آن ها، این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده است تا صاحب بهترین ها باشند و با خاطری آسوده درباره ی کیفیت و اصالت نوشت افزار مورد نظرشان، به خرید آن ها بپردازند.

 

شماره تماس با شرکت: 02166702832 (10 خط)
آدرس شرکت: خیابان جمهوری، خیابان بابی ساندز، پلاک 2 و 4 ، پارکر لطیفی
ساعت کار فروشگاه:  09:00 صبح لغایت 14:00 و 16:00 عصر لغایت 19:30
مدرک عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
مدرک ساماندهی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
Bank Pasargad
© کلیه حقوق معنوی وب سایت متعلق به گروه نوشت افزار پارکر لطیفی می باشد. طراحی شده توسط طراحی فروشگاه اینترنتی داتک
شکیبا باشید ...