wait please
شکیبا باشید
Loading
Loading
خانهmap dividerآرشیو اخبارmap dividerنوشت افزار و خودنویس افراد مشهور!
نوشت افزار و خودنویس افراد مشهور!
نوشت افزار و خودنویس افراد مشهور!

فرهنگ یک کشور سنگین ترین وزنه ایست که یک کشور با تمام آنچه در زیرساخت هایش دارد و مردمانش را متعادل نگاه می دارد. پا به هر کجای دنیا که می گذارید یا در هر کجای دنیا که هستید، کافیست تکه ای از آثار مکتوب یک گوشه از جهان به دستتان برسد، تا بتوانید به راحتی تصور کنید این آثار از دل چه فرهنگی، چه قومی و با چه خلق و خویی آمده است.

 

استایل، کاریزما و قلمی که در دست میگیرید!

فرهنگ یک کشور سنگین ترین وزنه ایست که آن کشور با تمام آنچه در زیرساخت هایش دارد و مردمانش را متعادل نگاه می دارد. پا به هر کجای دنیا که می گذارید یا در هر کجای دنیا که هستید، کافیست تکه ای از آثار مکتوب یک گوشه از جهان به دستتان برسد، تا بتوانید به راحتی تصور کنید این آثار از دل چه فرهنگی، چه قومی و با چه خلق و خویی آمده است.

طبیعتا هیچ ترازویی به اندازه آثار مکتوب و اسناد و یادداشت هایی که به دست بزرگان و نویسندگان و افراد مشهور یک کشور گرد آمده است نمی تواند بازگو کننده آنچه در دوره های گوناگون و در اثر گذر زمان بر یک کشور گذشته است باشد و اعتبار یک دوره فرهنگی، سیاسی و اجتماعی را بسنجد.

شاید شنیدن این مسئله برایتان جالب یا کمی عجیب باشد اما خوب است بدانید که قلمی که در دست خواهید داشت نیز به اندازه آنچه می نویسید و آنچه به ثبت می رسانید، شما را معرفی خواهد کرد!

متن ادبی که به دست یک نویسنده نوشته می شود، شعری که یک شاعر روی کاغذ می آورد و هر آنچه از جان و قلب و ذهن یک نویسنده در هر حوزه ای تراوش می کند، شخصی ترین و با اهمیت ترین دارایی یک نویسنده است. و در این بین قلم یا خودنویسی که بدست آن یک اثر مکتوب را ثبت می کند تنها همراه او در این راه است. بنابراین می توانید حدس بزنید که قلم و خودنویس یک نویسنده تا چه اندازه می تواند برایش حائز اهمیت بوده و منحصر به خودش محسوب شود.

شخصیت های معروف جهان

 

قلم خاص خود را داشته باشید، استایل خاص خود را داشته باشید!

تصور کنید در دنیا کلکسیونی غنی وجود داشت برای دیدار عموم از قلم بزرگان نویسندگی در سراسر دنیا و خودنویس افراد مشهور! قلم یک شاعر از شرق جهان، قلم یک فیلسوف از غرب یا یک ریاضیدان بزرگ در گوشه دیگری از جهان! طبیعتا با تماشای این کلکسیون دنیایی را پیش رویتان می دیدید که از خلق و خوهای متفاوت، دغدغه های متفاوت و سرزمین هایی با فرهنگ هایی متفاوت گرد هم آمده بودند.

احتمالا با دیدن خودنویس یک نویسنده و لمس آن، با خیره شدن به طرح، ترکیب رنگ و ظرافت های نقش و نگار آن می توانید تصور کنید این قلم در دست چه کسی با چه کاراکتری بوده و به چه کلماتی جان داده است.

اگر وارد توجیهات روانشناختی این پدیده شویم، حتما در خواهید یافت که شخصی ترین و نزدیک ترین اشیای یک فرد می تواند برایتان کاراکتر و روحیات صاحبش را تا حد بسیار زیادی بازگو کند. به عنوان مثال اینکه فرد به اشیای لوکس علاقه مند بوده، به اشیایی که یادآور گذشته هستند و یا ویژگی های دیگری همچون سادگی و غیره.

این مسئله ایست که امروزه در کل دنیا به آن اهمیت زیادی می دهند و ظاهرا توجه و تاکید زیادی نیز بر روی آن می شود. برای درک بهتر این امر به مثال زیر توجه کنید:

طبیعتا برای یک فشن استایلیست مشهور در دنیا، آنچه معرفش می شود و برایش نیز اهمیت خواهد داشت پوشاک و لباسی ست که به تن می کند، برای انتخابش وقت می گذارد و قطعا در تمام مراحل نیز استایل محبوبش را نیز دنبال می کند. در تعمیم این موضوع به خودنویس افراد مشهور یا قلمی که یک نویسنده با آن می نویسند، تصور کنید وارد اتاقی نویسنده ای شده اید و در کنار متنون و آثار مکتوب و دست نویس های قلمی را می بینید که روز و شب در نوشتن همراهش بوده. نمی توانید تصور کنید این قلم چه اهمیتی برای او داشته و چقدر برایش معنی متفاوتی دارد.

از طرفی دیگر قلم نیز در میان دستان یک نویسنده، یک سیاستمدار یا یک عالم نقش های متفاوتی را ایفا می کند و کاریزمای متفاوتی را به شخص بخشیده و منحصر به فردش می سازد.

نوشت افزار و قلم افراد مشهور جهان

 

نوشت افزار و خودنویس افراد مشهور!

مشهور بودن و به اصطلاح خودمانی تر سلبریتی شدن یک چیزهایی را هم از دست افراد خارج می کند. دلیلش این است که تمام جزئیات رفتار، عادات و بسیاری از مسائل دیگر این افراد در معرض دید عموم قرار می گیرد و مراحل زیادی همچون قضاوت در انظار عموم، الگوبرداری و نظیر این ها را طی می کند.

یک نویسنده برجسته و مشهور، یک سیاستمدار قدرتمند یا هر شخص مشهور و نامدار دیگری برای کاریزماتیک تر به نظر رسیدن و برای حفظ ظاهری تاثیر گذار و مورد پسند عموم و جذب محبوبیت نیاز به خاص تر بودن خواهد داشت.  قلمی که یک سیاستمدار در جلسات مختلفش در پیش چشم خبرنگاران و رسانه های تلویزیونی برای میلیون ها نفر در دست می گیرد، یا قلمی که یک نویسنده روز افتتاح و امضای آثارش در مقابل علاقه مندانش در دست می گیرد مسلما توجه مخاطبان بسیاری را به خودش جلب خواهد کرد، او را کاریزماتیک تر نشان خواهد داد و حس سیمپاتی خاصی را میان طرفداران و علاقه مندانش با خودش به وجود خواهد آورد که شاید تا زمانی که علاقه مندش هستند از خاطرشان پاک نخواهد شد. شاید یک روز از پشت ویترین یک نوشت افزار فروشی لوکس و خاص گذشته و چشم شان به قلمی افتاد که بلافاصله نام فردی را در خاطرشان تداعی کرد.

حال احتمالا می توانید حدس بزنید که چرا خودنویس افراد مشهور با توجه به نکات و ویژگی های خاص تر و منحصر به فرد تری انتخاب می شود و به طور کلی چرا سلبریتی ها و بزرگان ترجیح می دهند از نوشت افزار یونیک تر و کم نظیر تری برای خودشان استفاده کنند.

به عنوان مثال شخصیتی مانند پرفسور حسابی که شهرت و آوازه بزرگی اش در ایران بر کسی پوشیده نیست همیشه از خودنویس 51 پارکر استفاده می کرده و یا علی دهباشی ادب پژوه و نویسنده و سردبیر مجله بخارا نیز اکثرا از خودنویس مونبلان 149 استفاده میکند و یا شخصیت سیاسی مشهوری در دنیا همچون باراک اوباما قلمی که منحصرا همراهش داشته خودنویس کراس بوده است.

شاید برایتان جالب باشد با لیستی از اسامی مشهور و معروفی در دنیا رو به رو شوید و ببینید که هر کدام از این شخصیت های برجسته از چه نوع نوشته افزاری و با چه برندی استفاده می کردند.

خودنویس افراد مشهور در جهان

نام فارسی نام انگلیسی مارک مدل پیشه
محمود حسابی Prof. Mahmoud Hesabi Parker 51 دانشمند
محمد مصدق Mohammad Mosadegh Parker 51 سیاستمدار
غلامحسین بنان Gholam Hosein Banan Parker 51 هنرمند
هادی میرمیران Hadi Mirmiran Montblanc 149 مهندس
علی دهباشی Ali Dehbashi Montblanc 149 محقق
پولاد کیمیایی Poulad Kimiaei Montblanc 149 هنرپیشه
اصغر لطیفی Asghar Latifi Montblanc 149 دکترقلم
محمد خاتمی Mohammad Khatami Montblanc 149 سیاستمدار
عادل فردوسی پور Adel Ferdosipour Montblanc 161 مجری
آلبرت اینشتین Albert Einstein Waterman Co., L.E.; دانشمند
آلبرت اینشتین Albert Einstein Pelikan 100C دانشمند
سر آرتور کانن دویل Arthur Conan Doyle Swan Swan eyedropper نویسنده
سر آرتور کانن دویل Arthur Conan Doyle Parker Duofold BigRed نویسنده
نیل گیمن Neil Richard Gaiman Parker 21 نویسنده
ارنست همینگوی Hemingway Parker 51 نویسنده
نیل استیفنسون Neal Stephenson Waterman Gentleman نویسنده
مارک توین Mark Twain Conklin Crescent نویسنده
جوزف کنراد Joseph Conrad Parker Duofold Senior نویسنده
استیون ادوین کینگ Stephen King Waterman --- نویسنده
فرید اورخان پاموک Ferit Orhan Pamuk Parker Duofold نویسنده
سیلوستر استالونه Sylvester Stallone Montegrappa Nerouno هنرپیشه
جیمزباند James Bond MontBlanc 146 هنرپیشه
دبرا میسینگ Debra Messing Montegrappa Fortuna هنرپیشه
اسپیک میلیگان Spike Milligan Sheaffer PFM هنرپیشه
ویلیام هولدن William Holden Parker 61 هنرپیشه
باراک اوباما James Bond Cross Townsends سیاستمدار
دونالد ترامپ Donald Trump Cross Century سیاستمدار
ژنرال آیزن هاور Eisenhower Parker 51 سیاستمدار
وینستون چرچیل Winston Churchill Conway Stewart سیاستمدار
چیانگ کای شک Chiang Kai-Shek Parker 51 سیاستمدار
نیکولا سارکوزی Nicolas Sarkozy MontBlanc 149 سیاستمدار
فرانسوا میتراند François Mitterrand Waterman Man100 سیاستمدار
ریچارد نیکسون Richard Milhous Nixon Parker 75 سیاستمدار
دیوید لوید جورج David Lloyd George Waterman 52 سیاستمدار
ویلیام بیل کلینتون Bill Clinton Parker Duofold سیاستمدار
 الیزابت دوم Elizabeth II Parker 51 سیاستمدار
داگلاس مک‌آرتور Douglas MacArthur Parker Duofold BigRed ژنرال
والت دیزنی Walt Disney Sheaffer balance کارگردان
جولیان توویم Julian Tuwim Parker Vacumatic شاعر

Famous People & Pens

Celebrities and Their Favourite Pens?

 Famous/Celebrities List Favourite Pens

Hitler Pen Famous People & Pens

خودنویس عادل فردوسی پور

خودنویس آقای خاتمی khatami pen

famous pen

david cameron pen

Celebrities pen Dehbashi

خودنویس پوتین و امضا با قلم پوتین

خودکار ظریف

 

 

منبع : www.ParkerLatifi.com
اشتراک گذاری

نام:
آدرس ایمیل:
متن نظر *:
كد امنیتی *:
اگر تصویر ناخواناست(اینجا)را کلیک کنید

 

گروه پارکر لطیفی مرجع تخصصی فروش و تعمیرات نوشت افزار در ایران

گروه پارکر لطیفی با ارائه ی برترین و معتبرترین برندهای نوشت افزار دنیا، و ارائه ی خدمات پس از فروش آن ها، این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده است تا صاحب بهترین ها باشند و با خاطری آسوده درباره ی کیفیت و اصالت نوشت افزار مورد نظرشان، به خرید آن ها بپردازند.

 

شماره تماس با شرکت: 02166702832 (10 خط)
آدرس شرکت: خیابان جمهوری، خیابان بابی ساندز، پلاک 2 و 4 ، پارکر لطیفی
ساعت کار فروشگاه:  09:00 صبح لغایت 14:00 و 16:00 عصر لغایت 19:30
مدرک عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
مدرک ساماندهی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
Bank Pasargad
© کلیه حقوق معنوی وب سایت متعلق به گروه نوشت افزار پارکر لطیفی می باشد. طراحی شده توسط طراحی فروشگاه اینترنتی داتک
شکیبا باشید ...