wait please
شکیبا باشید
Loading
Loading
خانهmap dividerآرشیو اخبارmap dividerخودنویس خطاطی فارسی
خودنویس خطاطی فارسی
خودنویس خطاطی فارسی

خرید و تبدیل خودنویس خطاطی, یکی دیگر از خدمات فروشگاه لطیفی به مشتریان خود Convert Normal Pen To Calligraphy Pens  تبدیل خودنویس هایی با نوک معمول به خودنویس های مخصوص خوشنویسی فارسی خودنویس خطاطی می باشد . این کار با تحویل قلم به ما آغاز و طی مدت 2 روز آماده میشود .حال اگر شما نیز به دنبال خودنویس هایی هستید که به کمک آن ها بتوانید، به خوشنویسی و خطاطی پرداخته و به خلق خطوط زیبای فارسی نظیر تعلیق، نستعلیق و شکسته ی نستعلیق بر روی صفحات مشغول شوید، گروه پارکر لطیفی آماده ی ارائه ی خدمات، به شما عزیزان می باشد. در این مجموعه می توانید، خودنویس های معمولی خود را به خودنویس های خوشنویسی و خودنویس های فارسی نویس تبدیل کرده و برای همیشه، صاحب خودنویس خطاطی مرغوب و با کیفیتی شوید.

یکی دیگر از خدمات فروشگاه لطیفی به مشتریان خود تبدیل خودنویس هایی با نوک معمول به خودنویس های مخصوص خوش نویسی فارسی ( خودنویس خطاطی ) می باشد .

نوک خطاطی خودنویس - خطاطی و خوشنویسی با خودنویس

برای مشاهده انواع خودنویس خطاطی فارسی و خطاطی انگلیسی به قسمت محصولات وبسایت مراجعه فرمایید.

خرید آنلاین خودنویس خطاطی

 

همان طور که می دانید، خطاطی و خوشنویسی از دیرباز تا کنون، یکی از شاخه های هنری محبوب در بین ایرانیان بوده است و زیبایی و جادوی خط تعلیق، نستعلیق و خط شکسته ی نستعلیق که به واسطه ی دستان پرتوان خوشنویسان، بر روی صفحات نقش می بندند، بر هیچ کس پوشیده و پنهان نیست و حتی دارای شهرتی جهانی نیز می باشد. خوشنویسان و خطاطان ایرانی، دارای شهرت و موفقیت بسیاری در این زمینه بوده و هستند و در واقع آثار فاخر و بسیار ارزشمند خوشنویسان ایرانی بوده است که موجب علاقه مند شدن دیگر کشورهای آسیایه میانه، افغانستان، پاکستان و هند به هنر خوشنویسی شده است. داشتن چنین پیشینه ی پرباری در هنر خطاطی، باعث شده است،که امروزه بسیاری افراد در سنین مختلف، این هنر ارزشمند را ارج نهاده و به کسب آموزش های لازم در این شاخه ی هنری بپردازند. گروه پارکر لطیفی که یکی از همراهان همیشگی دوستداران هنر و فرهنگ، و یار و یاور دیرینه ی جامعه ی اهل قلم است، در این زمینه نیز، مفتخر به ارائه ی خدماتی نوین به مشتریان و همراهان خود می باشد. تبدیل خودنویس های معمولی به خودنویس های خطاطی و خودنویس های خوشنویسی فارسی نویس که برای خطاطی فارسی بسیار ایده آل و مناسب هستند، از جمله خدماتی است که در مجموعه ی تخصصی پارکر لطیفی به مشتریان عرضه می گردد و در این بخش با جزئیات بیشتر این خدمات آشنا خواهیم شد.

 

اولین مبتکر نوک خودنویس خطاطی فارسی

تاریخچه هنر خطاطی فارسی به دوران‌های قدیم بازمی‌گردد و از آن زمان‌ها تا امروز، هنرمندان و خطاطان همچنان در این رشته زیبا ادامه راه میدهند. در این بین، یک مبتکر و اهل قلم با استعداد به نام "جناب آقای اصغر لطیفی"، در سال های اولیه شروع فعالیت خود تازه‌ترین نوآوری در زمینه خطاطی فارسی را معرفی نمود.

جناب آقای اصغر لطیفی از سال 1343 تحقیق و توسعه در حوزه‌ی خودنویس با نوک خطاطی فارسی را آغاز نمود. او با استفاده از تجربیات و دانش خود، موفق شد نوک خودنویس‌های عادی را به نوک خودنویس خطاطی فارسی تبدیل کند و این کار او، به شروع یک راه جدید در سیستم نوشت افزاری ایران منجر شد. این ابتکار جدید، نوک خودنویس‌ها را به نوک خطاطی فارسی زیبا و خوش‌نگار تبدیل می‌کند که در حوزه‌ی نوشتار فارسی از اهمیت بالایی برخوردار است.

تبدیل نوک خودنویس‌های عادی به نوک خودنویس خطاطی فارسی، کاری بسیار تخصصی است و برای بالا بردن دقت کار، نیاز به صبر و کوشش فراوان دارد. جناب آقای اصغر لطیفی سال‌های زیادی این کار را به صورت تماما دستی انجام میدادند و این حرکت هنری و فرهنگی او، نشان از علاقه‌مندی و تعهد بی‌شائبه به هنر خطاطی فارسی داشت.

اکنون این روش نوک خودنویس خطاطی فارسی با دقت بالاتر به دست علاقه‌مندان به هنر خطاطی فارسی و استایل می‌رسد. گروه تخصصی نوشت افزار لطیفی این ابتکار را با دقت و طراحی زیبا تولید کرده و این امکان را فراهم می‌کند که علاقه‌مندان به هنر خطاطی، به آسانی و با کیفیت بالا خودنویس‌های خطاطی فارسی خود را تهیه نمایند.

با پیشرفت‌های اخیر در حوزه‌ی نوشتار و فناوری‌های هنری، امیدواریم که هنر خطاطی فارسی با کمک اینگونه نوآوری‌ها، همچنان به یکی از مهمترین اصول هنری و فرهنگی ایران ادامه داشته و در دنیایی پراز تکنولوژی های به روز و جدید زنده بماند.

 

تبدیل خودنویس های معمولی به خودنویس های خوشنویسی و خطاطی

حتما همه ی شما عزیزان، حتی اگر اهل خطاطی و خوشنویسی به صورت حرفه ای نباشید و آشنایی چندانی با این هنر نداشته باشید، لحظات شیرین خوشنویسی با قلم های چوبی ساخته شده از نی، و تلاش برای نوشتن با آن قلم های چوبی و مرکب و لیقه را به خاطر دارید و همچنان خاطرات شیرین مربوط به زنگ های هنر در مدرسه را، با خود مرور می کنید. حتما در میان شما کسانی نیز هستند که از همان سال های بچگی به این هنر علاقه مند شده و با کسب آموزش های لازم، به درجات بالایی در این رشته دست یافته اند و یا حتی عده ای که هیچ آموزشی در این زمینه کسب نکرده اند و تنها علاقه مند به این نوع نوشتار هستند و به خرید انواع قلم ها و خودنویس های خوشنویسی و خطاطی علاقه مندند.

حال اگر شما نیز به دنبال خودنویس هایی هستید که به کمک آن ها بتوانید، به خوشنویسی و خطاطی پرداخته و به خلق خطوط زیبای فارسی نظیر تعلیق، نستعلیق و شکسته ی نستعلیق بر روی صفحات مشغول شوید، گروه پارکر لطیفی آماده ی ارائه ی خدمات، به شما عزیزان می باشد. در این مجموعه می توانید، خودنویس های معمولی خود را به خودنویس های خوشنویسی و خودنویس های فارسی نویس تبدیل کرده و برای همیشه، صاحب خودنویس خطاطی مرغوب و با کیفیتی شوید.

عکس خودنویس خطاطی فارسی callygraphy pen  نوک خودنویس فارسی نویس خطاطی callygraphy nib pen

 

 

چگونگی تبدیل خودنویس های معمولی به خودنویس های خوشنویسی فارسی

همان طور که می دانید خودنویس های خوشنویسی فارسی، دارای برشی مورب در قسمت نوک قلم می باشند که زاویه ی این برش در هر قلم متفاوت است و در واقع همین تنوع است که موجب راحت بودن بعضی قلم ها شده و نوشتن با بعضی از قلم ها را برایتان سخت و دشوار می کند و باعث می شود که کمی بعد از نوشتن با آن قلم ها، احساس خستگی و درد شدیدی را در ناحیه ی انگشتان و کف دستانتان حس کنید. آن چه در این میان اهمیت بسیار زیادی دارد، تعیین زاویه ی نوک خودنویس خطاطی فارسی، با توجه به حالت فیزیکی دست مشتری و راحتی وآسایش او به هنگام استفاده از خودنویس می باشد که در گروه پارکر لطیفی، به بهترین شکل ممکن مشتری صورت می گیرد. بدین ترتیب شما، با تبدیل خودنویس خود به خودنویس خوشنویسی و خطاطی، صاحب قلمی منحصر به فرد می شوید، که هرگز از نوشتن با آن خسته نخواهید شد، چرا که زاویه ی نوک خودنویس مورد نظر، کاملا متناسب با خط فارسی و بیشرین راحتی را به هنگام استفاده، برایتان رقم می زند.

مساله ی بعدی که مورد توجه مشتریان قرار می گیرد، سایز نوک قلم است که بسته به هر سبک نوشتاری متفاوت است و هر کسی سایز خاصی را، بسته به نوع نوشتاری که مد نظرش است ترجیح می دهد. گروه پارکر لطیفی، در این مورد نهایت همکاری را با مشتریان خود انجام می دهد و تا جایی که نوک خودنویس مورد نظر ظرفیت پهن شدن و یا باریک شدن را داشته باشد، این کار را برای مشتری به بهترین نحو و مطابق سلیقه ی او انجام می دهد.

خودنویس کراس خطاطی برای خط فارسی نسخ قلم cross pen nib callygraphy

 

چه مارک ها و چه برندهایی، قابلیت تبدیل شدن به خودنویس خوشنویسی فارسی را دارند؟

خوشبختانه گروه پارکر لطیفی، این امکان را برای همراهان خود فراهم آورده اند تا خودنویس های معمولی خود را، از هر نوع و هر برندی که هستند، به این مجموعه آورده، و تبدیل به خودنویس های خوشنویسی و خودنویس های خطاطی فارسی نمایند و بدین ترتیب از قلم های خود، استفاده بهینه نموده و یا خودنویس خوشنویسی اعلا و مرغوبی را، برای شخص خاصی آماده کرده و بدین ترتیب هدیه ای متفاوت و ارزشمند را برای عزیزان خود تهیه نمایند.

نمونه نوک خطاطی شده در فروشگاه لطیفی

 

 

نحوه ی سفارش برای مشتریان راه دور

تبدیل خودنویس های معمولی، به خودنویس ها فارسی نویس، و خودنویس های خطاطی، در فروشگاه لطیفی واقع در شهر تهران صورت می گیرد و طبیعی است که باید خودنویس خود را برای اعمال تغییرات، به این مجموعه بسپارید. اما از آن جایی که همراهان مجموعه ی لطیفی منحصر به یک شهر نیستند و افراد زیادی از سراسر کشور، از خدمات این مجموعه بهره می برند، امکان تبدیل خودنویس های معمولی به خودنویس های خوشنویسی فارسی نیز برای تمامی افراد از سراسر کشور، فراهم شده است و شما می توانید از هر نقطه ی ایران، خودنویس خود را به آدرس فروشگاه که در بخش"ارتباط با ما" نوشته شده است، ارسال نموده و در کوتاه ترین زمان ممکن، مجددا آن را دریافت نمایید. جناب لطیفی که اساس کار خود را برپایه ی اعتماد متقابل بنا نهاده اند، همواره نسبت به همراهان راه دور خود نیز توجه بسیار داشته و آماده ی ارائه ی خدمات به آن ها، به بهترین شکل ممکن می باشند. 

 

 

هر ایرانی ، یک هنرمند خوشنویس

 

متن نوشته شده با خودنویس خطاطی قلم خطاطی نوشتن با خودنویس

 

منبع : www.ParkerLatifi.com
اشتراک گذاری
یونس امیرخیزی
(1401/10/22 01:18:51)
با عرض احترام ، فقط خواستم بهترین تمنیات خود را تقدیم مجموعه فاخر و وزین و محتشم لطیفی کرده ، در برابر این فرهیختگی که به فرهنگ و هنر مردم فارسی زبان انجام می‌دهند سر تعظیم خم کنم ، دست مریزاد
عبیدالرحمن
(1401/04/01 19:35:49)
سلام
عالی است
امیرمحمد امیدی
(1401/01/04 01:16:35)
یکی از بهترین ها
احمد احمدی بابادی
(1400/12/26 07:45:00)
مو دلم پر ز غمه ب سی امیرم . آه ناله ب دلم تا روزی ک میرم
فرزانه خردمند
(1399/12/01 22:47:57)
تبدیل خودنویس به خودتویس ویزه خط نستعلیق
محمد صادق امیریان
(1399/03/30 09:27:13)
خودنویس خطاطی
احسان
(1398/12/15 15:56:14)
سلام می خواستم بدونم قلم dip nib در فروشگاه شما موجوده؟
+++++++++
+++++++
+++++
پاسخ گروه پارکر لطیفی:

سلام و احترام
لطفا واتس اپ بزنید 09396702832
بله

با احترام
گروه پارکر لطیفی
احسان
(1398/12/17 15:49:20)
سلام می خواستم بدونم قلم dip nib در فروشگاه شما موجوده؟
+++++++++
+++++++
+++++
پاسخ گروه پارکر لطیفی:

سلام و احترام
لطفا واتس اپ بزنید 09396702832
بله

با احترام
گروه پارکر لطیفی
ساسان
(1399/01/16 01:52:12)
سلام
چطوری میتونم یه خودنویس برای خطاطی کردن تهیه کنم ؟
+++++++++
+++++++
+++++
پاسخ گروه پارکر لطیفی:

سلام و احترام
لطفا واتس اپ بزنید 09396702832

با احترام
گروه پارکر لطیفی
فلاح
(1397/08/06 16:22:20)
با سلام
ببخشید مزاحم میشم ، شخصی به نام اکبر فتحی که استاد خوشنویسی هستند در لینک اینستاگرام خود از خود نویسی استفاده میکنند که به نظر همانند طرحی که شما برای نوک قلم استفاده میکنید؛ اما سوال بنده در خصوص نحوه دست گرفتن خودنویس هست که به نظر به شکل استاندارد نیست و ضمنا خیلی روان با آن استایل دست گرفتن خوشنویسی میکنن با توجه به سابقه شما و کمک و راهنمایی که به افراد میکنید ،آیا این شیوه گرفتن قلم باعث صدمه و خوردگی نوک خود نویس نمیشود
با تشکر
++++++++++++++
+++++++++++++
++++++++++++
+++++++++++
پاسخ گروه پارکر لطیفی

سلام و احترام

ما اطلاعی از نوع خطاطی قلم های ایشان نداریم.
در چند ماه گذشته شکایات زیادی از نوع خطاطی ایشان و قیمت ها به ما شده که به همه اطلاع دادیم که از فروشگاه های معتبر تهیه نمایند.
این خودنویس ها نوکشون تبدیل به نوک خطاطی شدن و فیلم های ایشون که نشر داده میشوند نیز یک مقداری سرعت تندتری از حالت عادی دارن.
نوک خودنویس خطاطی به دلیل اینکه زاویه دار است با این حالت دست گرفتن مشکلی برایش پیش نمی آید.

ارادتمند
فاطمه کاکش
(1397/08/26 11:50:37)
با سلام
من خودنویس جناب فتحی رو سفارش دادم و خرید.ولی اصلا ازشون راضی نبودم. یه مقداری گیر داشت.من دستخط م خوبه،نستعلیق مینویسم.ولی با خودنویس های ایشون اصلا نتونستم خوب بنویسم.ضمن اینکه ایشون اذعان داشتن که خودنویس شون دست ساز خودشون هست..
خواهشی که دارم اینه که ی خودنویس خوب و روان به من معرفی کنید تا ازتون خریداری کنم

+++++
++++
+++
++
+
پاسخ گروه پارکر لطیفی:
سلام و احترام
لطفا واتس اپ بزنید همکاران ما مشاوره میدن
09396702832
محمد توکلی
(1398/09/23 16:26:30)
با سلام خودنویس پلیکان معمولی رو میخوام تراش بدم به ریز یا متوسط میخوام بینم نحوه ارسال وهزینه اش چطوره

+++++++++
+++++++
+++++
پاسخ گروه پارکر لطیفی:

سلام و احترام

پیغام بدید به واتس اپ راهنمایی میکنند دوستان.
09396702832

با احترام
گروه پارکر لطیفی
سروش
(1398/06/18 14:56:23)
با سلام. من یه خودنویس یوروپن مدل spirit دارم. میخواستم بدونم امکان خرید نوک خودنویس تبدیل شده به قلم مخصوص خوشنویسی بصورت جداگانه در فروشگاه شما وجود داره؟

+++++++++
+++++++
+++++
پاسخ گروه پارکر لطیفی:

سلام و احترام

با شماره 66733232 تماس حاصل فرمایید و با جناب آقای فرشید لطیفی مشاوره نمایید.

با احترام
گروه پارکر لطیفی
مهرداد عالی پور
(1398/04/26 12:42:05)
سلام وعرض ادب,آیا سر یدک قط خورده خودنویس موجودهست که خریدکنم.مثل پارکرویکتور واگربدین صورت کالا
موجود شودبهترنیست؟البته این نظرشخصی بنده هست.بجای ارسال خودنویس,سریانوک آنرا خریده.
باتشکر

+++++++++
+++++++
+++++
پاسخ گروه پارکر لطیفی:

سلام و احترام
میشه براتون آماده کنیم
فقط باید مدل بفرمایید
از طریق شماره زیر
واتساپ
09396702832
در خدمتیم

با احترام
گروه پارکر لطیفی
حسین احمدی
(1398/03/26 17:21:03)
سلام ایا برای تراش خودنویس یا خرید ان میتوان مراجعه حضوری داشت در صورت امکان ادرس بفرمایید.


+++++++++
+++++++
+++++
پاسخ گروه پارکر لطیفی:

سلام و احترام

بله
آدرس در قسمت ارتباط با ما موجود است.

با احترام
گروه پارکر لطیفی
باقر حمید
(1398/03/14 16:40:44)
سلام 1عدد خونویس داشتم برا تبدیل ب قلم میخواستم بفرستم.

+++++++++
+++++++
+++++
پاسخ گروه پارکر لطیفی:

سلام و احترام

حتما قبل از ارسال از طریق واتس اپ عکس را ارسال نمایید .
شماره واتس اپ داخل قسمت ارتباط با ما موجود است.

با احترام
گروه پارکر لطیفی
مهرداد
(1397/01/06 12:30:34)
سلام دوستان
من ساکن المان هستم و در اینجا بدنبال خودنویس برای خوش نویسی بودم که با توجه به خط لاتین که از چپ به راست است خودنویسهای المان بدرد خوش نویسی فارسی که از راست به چپ است نمیخورد حال خواستم ببینم با توجه به اینکه من ساکن المان هستم شما چگونه میتوانید به من کمک کنید تا خوش نویس خوب و راحتی داشته باشم .
قبلا از اینکه برای من وقت میگذارید سپاسگزارتان هستم .
+++++++++++
++++++++++
+++++++++
++++++++
+++++++
پاسخ گروه پارکر لطیفی:
سلام و احترام
هر قلمی که بخواهید رو میتونیم براتون آماده کنیم و هرکدام از دوستانتون که تشریف میارین ایران، بیان و تحویل بگیرن و براتون بیارن.
حمید
(1396/07/11 10:44:55)
سلام و وقت بخیر
من یه خودنویس لامی دارم با تلاش مضاعف چند روزه و بوسیله شیشه سر تخت 1.1 دهم را تبدیل به قلم خوشنویسی کردم ولی خیلی اذیت می کند
می خواستم بپرسم ایا فقط سر خودنویس لامی برای خوشنویسی دارید برای من بفرستید چون من 3 تا خودنویس لامی دارم
اگر 2 سر خونویسی 1 دهم و 1.5 دهم داشته باشید ممنون میشم برای من بفرستید
با تشکر از شما
+++++++++++++
+++++++++++++
+++++++++++++
+++++++++++++
+++++++++++++
+++++++++++++
پاسخ گروه پارکر لطیفی :

سلام و احترام

خدمات تبدیل نوک معمولی به نوک خطاطی در فروشگاه ما انجام میشود.
میتوانید با فروشگاه تماس حاصل فرمایید و با جناب آقای فرشید لطیفی صحبت فرمایید.
با احترام
خائد
(1395/04/22 16:38:43)
good
محمودعمادی
(1395/02/20 15:16:57)
باعرض سلام خدمت استادبزرگوار جناب لطیفی عزیز بنده دوعددخودنویس خوشنویسی جهت تحریرنامه های اداری یکی سایزنوک نسبتأ ریزودومی کمی بزرگتر بقیمت تاسقف 300تومان تقاضای خریددارم لطفأعنایت بفرمایید
----
---
--
-
پاسخ لطیفی :
سلام و احترام
لطفا با شماره تلفن 66702832 تماس حاصل فرمایید تا شما را راهنمایی فرمایند.
با احترام/گروه پارکر لطیفی
ابراهیم
(1394/04/15 20:07:12)
با سلام و خسته نباشید و قبولی طاعات ببخشید من از استان گلستان مزاحم میشم میخواستم بپرسم خودنویس خطاطی را چگونه باید برای خرید سفارش داد .
---
پاسخ لطیفی:
سلام دوست عزیز
از طریق قسمت سفارش پستی اقدام نمایید.
ارادتمند/لطیفی
سهراب
(1394/03/28 18:04:21)
آیا برای اشخاص چپ دست میشود از خودنویش خطاطی خارجی استفاده کرد؟
--
---
----
پاسخ لطیفی:
سلام.
بله دوست عزیز.
مش شود.
ارادتمند/لطیفی
فرزاد فاتحی
(1394/01/12 00:59:37)
سلام ..من ساکن اصفهان هستم چکونه میتونم خونویسم را برای تبدیل به قلم خوشنویسی ارسال کنم ؟
--
---
----
پاسخ لطیفی :
درود
دوست عزیز مانند دوستان دیگر قلم را برای آدرس پستی فروشگاه که در قسمت ارتباط با ما آمده ارسال نمایید .
پیروز باشید
عبدالغفار کرباسی
(1393/12/23 12:35:02)
درود بر جناب لطیفی بزرگ و کلیه کارکنان فروشگاه لطیفی. از سرعت عمل همه دست اندر کاران کمال تشکر را دارم . اما هر چند که مطلب طولانی میشود اما به عنوان تشکر ویژه بر خود لازم میدانم که این موضوع را به عرض سایر کاربران برسانم . صرفنظر از سرعت و کیفیت بالای خدمات. اینجانب (با اندگی تردید) از شیراز دوعدد خودنویس (نسبتا گران قیمت )به نشانی فروشگاه ارسال کردم به منظور تعمیر و تبدیل ان به خود نویس مخصوص خط کتابت و حکاکی بر روی آنها. بعد از سه روز تماس گرفتم تا هزینه را سوال کرده و مبلغ را واریز کنم اما متوجه شدم که سفارش من انجام شده و بسته به نشانی من ارسال شده است و فاکتور در بسته قرارداده شده . مدتها بود که چنین حس خوبی به من دست نداده بود. حس اعتماد و اطمینان که متاسفانه مدتهاست از جامعه ما رخ بربسته است . و همه ما به نوعی در حسرت آنیم. جناب لطیفی عزیز مبلغ ناقابل را به حسابتان واریز کردم و باز هم از اعتمادی که به من کردید تشکر میکنم.این نشانه نیت صاف و شخصیت والای شماست.
دوردستان را به نیکی یاد کردن همت است ور نه هر نخلی به پای خود ثمر می افکند
اول و آخر مردان عالم ختم به خیر
محمد
(1393/12/04 19:16:59)
من خط نستعلیق رو آموزش می بینم و می خواستم بدونم توی نوشتن حروف باقلم خوش نویسی فرقی میکنه؟
--
پاسخ لطیفی :
درود
خیر دوست عزیز فرقی نمی کند . این قلم ها مانند قلم خوشنویسی می نویسند .
پیروز باشید
جان محمدی
(1393/09/11 17:35:44)
با سلام.
1- چه خودنویسی برای این کار تهیه کنیم؟
2- هزینه؟
3- آیا خودنویس های موجود در بازار مانند خودنویس لامی مناسب خوشنویسی نیستند؟
4- تضمینی وجود دارد که خودنویس روان بنویسد و نوک آن خراب نشود؟
با تشکر فراوان، چون خیلی دنبال اینچنین خودنویسی هستم
---
پاسخ لطیفی :
دروود
1- هر خودنویس از هر مارکی می تواند باشد.
2- رایگان است .
3- چرا , لامی هم می تواند خطاطی شود .
4- اگر ننویسد که تحویل داده نمی شود . این کار امتحانش را سالها است در فروشگاه لطیفی پس داده است و دوست داران خط زیادی از قلم های لطیفیخریداری کرده اند .
پیروز باشید.
حسین اندامی
(1393/04/20 20:08:52)
سلام ببخشید چند تا سوال
1__فرق نوک خودنویس خوشنویسی (calligraphy) چپ به راست (مثل انگلیسی) با راست به چپ (مثل فارسی) چیست؟
2__ این نوکی که در این بخش گذاشته اید مربوط به کدام نوع است؟
3__میشود از قلم خوشنویسی مثلا انگلیسی برای نوشتن فارسی استفاده کرد؟
---
پاسخ لطیفی :
دروود بر شما
1- دوست عزیز نوک فارسی نویس به مانند قلم نی برای نوشتار خطوط نسخ فارسی و خطاطی فارسی می باشد . ولی دیگر نوک ها برای نوشتن خطوط انگلیسی می باشد .
2- نوک مربوط به سرقلم مونبلان می باشد .
3- می توان نوشتار انجام داد و لی نمی توان خطاطی و خوشنویسی کرد .
محمد سالک (قلم دوست)
(1392/05/10 13:09:38)
تبدیل قلم پلیکانم به خودنویس خوشنویسی روح تازه ای به آن بخشیده،حتی روانتر از قبل می نویسد.برایتان آرزوی موفقیت روز افزون و شادی و کامیابی دارم.

نام:
آدرس ایمیل:
متن نظر *:
كد امنیتی *:
اگر تصویر ناخواناست(اینجا)را کلیک کنید

 

گروه پارکر لطیفی مرجع تخصصی فروش و تعمیرات نوشت افزار در ایران

گروه پارکر لطیفی با ارائه ی برترین و معتبرترین برندهای نوشت افزار دنیا، و ارائه ی خدمات پس از فروش آن ها، این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده است تا صاحب بهترین ها باشند و با خاطری آسوده درباره ی کیفیت و اصالت نوشت افزار مورد نظرشان، به خرید آن ها بپردازند.

 

شماره تماس با شرکت: 02166702832 (10 خط)
آدرس شرکت: خیابان جمهوری، خیابان بابی ساندز، پلاک 2 و 4 ، پارکر لطیفی
ساعت کار فروشگاه:  09:00 صبح لغایت 14:00 و 16:00 عصر لغایت 19:30
مدرک عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
مدرک ساماندهی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
Bank Pasargad
© کلیه حقوق معنوی وب سایت متعلق به گروه نوشت افزار پارکر لطیفی می باشد. طراحی شده توسط طراحی فروشگاه اینترنتی داتک
شکیبا باشید ...