wait please
شکیبا باشید
Loading
Loading
خانه map محصولات map جاقلم جا قلم رومیزی map جاقلمی رومیزی جغد دانا Latifi Owl Pen Holder
محصولات مرتبط
جاقلمی رومیزی جغد دانا Latifi Owl Pen Holder

جاقلمی رومیزی جغد دانا Latifi Owl Pen Holder

وضعیت: موجود نیستموجود نیست
  • ارتباط واتس اپ با قسمت فروش 09396702832
  • ارسال فوری به سراسر کشور با پست پیشتاز
  • سفارش از طریق وبسایت بالای 1.000.000 تومان پست شهرستان, رایگان
  • سفارش از طریق وبسایت بالای 2.000.000 تومان پیک موتوری تهران, رایگان
  • ارسال فوری با هماهنگی قبلی به صورت ارسال پیک از طرف خریدار امکان پذیر می باشد.(هزینه پیک با خریدار)
  • حکاکی نام بر روی محصولاتی که قابلیت حکاکی داشته باشند به صورت فوری انجام خواهد شد.
اشتراک گذاری

جاقلمی رومیزی جغد برای آنان که به اندیشه اهمیت می دهند

جغد از آن دسته حیواناتی است که در همه جای دنیا، نسبت به آن کنجکاوی و احساسات مثبت زیادی وجود دارد. اگر عقاب پرندۀ قدرتمند روز است، نماد جغد یعنی پادشاه قلمروی شب. جاقلمی جغد متفکر، جغد را به عنوان نماد خود برگزیده است چرا که جغد معانی زیادی در اساطیر دنیای باستان دارد. اساطیری که همراه با خرد و اندیشۀ عمیق انسانی هستند. معنای جغد در جاقلمی جغد متفکر، عقلانیت، رازآلودگی، سنت ها، پیام ها، ذکاوت، محافظت، اساطیر و حقایق پنهان است. هنگامیکه قلم در جاقلمی جغد متفکر جای می گیرد، با همۀ این معانی همراه می شود و نشان می دهد که صاحب این قلم از قدرت تفکر و تحلیل بالایی برخوردار است.

از انیمیشن های دوران کودکی مان و فرهنگ عامه تا داستان ها و اسطوره های اقوام و ملل گوناگون، جغد با خرد روحی و فکری همراه بوده است. خصوصیاتی در این حیوان آرام با آن چشم های درشت و همیشه هوشیارش وجود دارد که انسان را به او علاقه مند کرده است. ویژگی های ما سعی کرده ایم در جاقلمی جغد متفکر نشان دهیم. جغدها علاوه بر این ها موجوداتی اسرارآمیز هم هستند. شاید به خاطر گشت و گذار و شکار کردنشان در شب است. برای ما انسان ها شب همیشه رمزآلود بوده است و یکی از دلایل آن تاریکی و سکوت و آرامش شب است. برای همین نویسندگان معمولا به هنگام شب مشغول به کار هستند. همانطور که یک جغد شب ها به فعالیت می پردازد. جاقلمی جغد متفکر می تواند هدیه ای برای نویسندگانی باشد که در شب به کشف و تفکر جهان می پردازند و از راز و رمزهای آن می نویسند.

جاقلمی جغد متفکر و اساطیر دنیای باستان

انسان های دنیای باستان بیش از ما مردمان محصور در شهرها با طبیعت در ارتباط بوده اند، آن ها بیشتر حیوانات و گیاهان را می دیدند و عمیقا با آن ها در ارتباط قرار داشتند. پس بهتر است که به جای خرافاتی که امروز دربارۀ جغدها وجود دارد، سری به اساطیر این میراث فکری دنیای باستان بزنیم. جغد در اساطیر با خرد و زنانگی پیوند خورده است. در یونان باستان جغد نماد آتنا الهه خرد و تدابیر جنگی بوده است. پیش از آنکه یونانیان به خدایان پانتئون شکل و شمایلی انسانی بدهند، جغدی در کنار آتنا می نشست تا او بتواند تمام حقیقت را بماند. حقیقتی که پنهان شده بود. همانطور که جاقلمی جغد متفکر با جای دادن قلم در کنار خود، حرکت به سوی حقیقت را نشان می دهد. جغد راهنمای حرکت به سوی آکروپولیس بود. بعد از غلبه روم در جنوب اروپا، دینا جای آتنا را گرفت. دینا با ماه و همینطور جغد پیوندهایی ناگسستنی داشت. در میان قبایل آمریکایی هم جنگجویانی که شب ها می جنگیدند، لباس هایی شبیه جغد به تن می کردند و دور چشمانشان را مانند جغد حلقه های سفید می کشیدند چرا که اعتقاد داشتند این حلقه ها به آن ها کمک می کند تا دید بهتری در شب داشته باشند. همچنین جغد در اساطیر چینی نماد ثروت است و در برابر انرژی های منفی از جهان محافظت می نماید. جاقلمی جغد متفکر همۀ این اساطیر و نمادها را در خود جای داده است.

مشاهدۀ دقیق و همه جانبه در محیط مانند یک جغد

معمولا جغدها روی یک شاخه یا بلندی می نشینند و با دقت محیط اطراف خود را رصد می کنند. آن ها علائم و نشانه ها را دنبال می کنند و موقعیت را می سنجند. و درست زمانی که حرکت می کنند، طعمه شان غافلگیر می شود و دیگر امکان فرار ندارد. جغدها معمولا در رسیدن به اهداف خود موفق هستند. جاقلمی جغد متفکر به شما یادآوری می کند که علاوه بر تلاش لازم است تا برای رسیدن به یک هدف برنامه ریزی دقیق داشت. قبل از آنکه برای حرکت تصمیم بگیرید، همه چیز را قدم به قدم بسنجید. چند لحظه صبر کنید شرایط را بررسی کنید و بعد با تلاش کافی می توانید به آنچه می خواهید برسید.

نظری به دنیای درون، راز عقلانیت جغدها

همه حیوانات معانی معنوی هم دارند. جغد برای انسان یادآور حقیقت است. حقیقت احساسات و اهداف آدمی. جغد با چشمانش تنها دنیای بیرون را رصد نمی کند بلکه هنگامیکه به انسان می نگرد وسعت دیدش را نشان می دهد و یادآور می شود که فقط هنگامی می توان دنیای بیرون را درست دید که بتوان نسبت به خود بینش درونی داشت. شناخت واقعی از خود انسان شروع می شود. جاقلمی جغد متفکر نشان می دهد که باید به درون خودمان نگاه کنیم. احساساتمان، ترس ها، شادی ها و امیدهایمان را بشناسیم. خود را از احساسات منفی خالی کنیم. و بعد این هستۀ وجودی راهنمای ما در برابر دنیای خارج خواهد شد. آن وقت می توان قلم را از جاقلمی جغد متفکر برداشت و برای آینده نوشت و تصمیمات درستی گرفت.

توانایی دیدن جغد در شب و آگاهی از ثروت های پنهان

قدرت جغد در توانایی بینایی فوق العادۀ او در شب است. جاقلمی جغد متفکر نشان می دهد که با داشتن دید اندیشمندانه می توان به ثروت ها در قلمروهای پنهان دانش دست یافت. داشتن جاقلمی جغد متفکر شما را دعوت می کند تا به حقایق دانش پنهان دست پیدا کنید. پیشرفت کنید و به اعتلا برسید. به نشانه هایی که جهان خاموش و رازآلود معنا به شما نشان می دهد، دقت کنید. خوب گوش کنید. همانطور که جغدها گوش می کنند. صداهای درونی را بشنوید و دروغ های جهان خارج را کنار بگذارید. حقیقت خود را به شما نشان خواهد داد. حقیقتی که در درون هر کسی پنهان شده است. حقیقتی که در جهان مستور مانده است. حقیقت با پشتکار شما کشف خواهد شد.


(1402/01/22)

17 فروردین رسید دستم، بسیار زیباست:)

نیما حاجی هاشمی
(1399/07/01)

جا قلمی جغد خیلی هدیه شیکیه من تاحالا به 11 نفر از دوستان و همکارام هدیه دادم. واقعا برای روی میز کار شیکی هست. راستی بسته بندی هم داره که در داخل اطلاعات توضیح ندادن.

کیان ک
(1399/01/22)

به دلیل آنکه در فرهنگ‌های مختلف جغد نماد دانایی می باشد این جا قلمی از طراحی هوشمندانه ای بهره برده که قلم را در دست جغد و یا به عبارتی زیر بال جغد قرار داده که ایهام خواصی دارد. این جا قلمی برای قرار گرفتن بر روی میز و آماده به کار بودن قلم شما به خصوص اگر از خودنویس استفاده نمایید گزینه‌ای مناسب می باشد که باعث میشود سر خودنویس بالا قرار گرفته و مشکل جوهر پس دادن را نداشته باشیم از طرفی جلوه‌ای خاص به میزکار شما میدهد.

محمدعلی فقیه نیا
(1399/01/12)

زمانی که عاشق قلم باشید، بجز کیف قلم ، جاقلمی و سرجیب میخوای همیشه جلوی چشمت باشه، ناگزیر توی ویترین ها و بوفه های خانگی بزاری؛ برای این نمایش خانگی این جاقلمی انتخاب فوق العاده ای هستش که میشه قلم رو چند مدل روی اون به نمایش گذاشت. با آرزوی بهترین انتخاب

پروین کریمی
(1399/01/12)

جنس جا قلمی چی هست؟ و آیا امکان حکاکی روی جاقلمی وجود دارد؟

شریف ناصری فر
(1399/01/11)

خیلی شیک و با وقار است روی میز برای یک قلم با ارزش بسیار زیبا و شیک است که به میز جلوه زیبایی میدهد قیمت مناسب و خوبی هم داره لگز اطرافیانتان به قلم علاقه دارند حتما یکی از این جغد ها براش هدیه بگیرید

محمدتقی فرخنده کارصحیح
(1399/01/06)

طراحی این جا قلمی واقعا عالی هست جغد نماد تفکر و اندیشه هست و برای هر فردی جذاب خواهد بود .همان طور که در عکس مشخص هست قلم در زیر بال این پرنده قرار میگیرد گویی که قصد نوشتن چیزی را دارد .


برای ثبت نظر لازم است وارد حساب کاربری خود شوید.

 

گروه پارکر لطیفی مرجع تخصصی فروش و تعمیرات نوشت افزار در ایران

گروه پارکر لطیفی با ارائه ی برترین و معتبرترین برندهای نوشت افزار دنیا، و ارائه ی خدمات پس از فروش آن ها، این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده است تا صاحب بهترین ها باشند و با خاطری آسوده درباره ی کیفیت و اصالت نوشت افزار مورد نظرشان، به خرید آن ها بپردازند.

 

شماره تماس با شرکت: 02166702832 (10 خط)
آدرس شرکت: خیابان جمهوری، خیابان بابی ساندز، پلاک 2 و 4 ، پارکر لطیفی
ساعت کار فروشگاه:  09:00 صبح لغایت 14:00 و 16:00 عصر لغایت 19:30
مدرک عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
مدرک ساماندهی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
Bank Pasargad
© کلیه حقوق معنوی وب سایت متعلق به گروه نوشت افزار پارکر لطیفی می باشد. طراحی شده توسط طراحی فروشگاه اینترنتی داتک
شکیبا باشید ...