wait please
شکیبا باشید
Loading
Loading
گارانتی اصالت کالا

یکی از مهم ترین ویژگی های گروه پارکر لطیفی، پایبندی به اصول تجارت و رضایت مندی مشتری است؛ در این راستا، این مجموعه، کالاهایی رابرای فروش ارائه می‌دهد که دارای گارانتی اصالت کالا و ضمانت اصل بودن هستند.

گروه پارکر لطیفی،که یک تامین کننده معتبر در زمینه نوشت افزار است، با همکاری شرکت های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی، کالاهایی معتبر و با کیفیت را به انظمام گارانتی اصالت کالا و ضمانت اصل بودن محصول، ارائه می‌دهد.

بنابراین مشتریان می‌‌توانند مطمئن باشند که کالا ها از مجاری قانونی وارد کشور شده اند، و با اطمینان از گارانتی اصالت کالا و ضمانت اصل بودن کالا، از وبسایت ما خریداری ‌کنند. لازم به ذکر است که وارد کنندگان کالا برای همکاری با گروه پارکر لطیفی ملزم به پیمودن راه های قانونی واردات کالا هستند و شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نباشند و یا مجوز نمایندگی رسمی نداشته باشند، امکان واردات کالا برای گروه پارکر لطیفی را نداشته و بر اساس قوانین و موازین گروه پارکر لطیفی، فعالیت آن‌ها، نا معتبر و غیرقانونی شمرده می‌شود و واجد شرایط لازم برای تضمین کالا و ارائه گارانتی اصالت کالا و ضمانت اصل بودن محصول نیستند.

تمرکز اصلی گروه پارکر لطیفی بر عرضه آنلاین کالاهای معتبر و با کیفیت در زمینه نوشت افزار و در وبسایت رسمی خود و تامین آرامش خاطر مشتری با ارائه گارانتی اصالت کالا و ضمانت اصل بودن محصول، می‌باشد.ضمانتنامه ارائه شده از سوی گروه پارکر لطیفی، سند معتبری است که درآن عملکرد مناسب محصول تضمین شده است.

در زمینه گارانتی اصالت کالا و ضمانت اصل بودن کالا، لازم به ذکر است که کیفیت کالا ها و میزان اعتبار آنها، ناشی از میزان اعتبار شرکت سازنده بوده و کشور سازنده، تعیین کننده اصالت کالا نیست. در حقیقت، برند تجاری، با استفاده از کسب اعتبار بر اساس کیفیت کالای خود، و با استفاده از گارانتی اصالت کالا و ضمانت اصل بودن محصول خود، اعتبار و اصالت کالا را تعیین می‏‌کند. به عنوان مثال در حال حاضر، کشور چین، صادر کننده کالاهای گوناگون به بازار ایران و کشورهای زیاد دیگری در جهان می‌باشد؛ در واقع، خط تولید ارزان‏‌تر در چین تنها دلیل رشد واردات برند های متنوع از چین، مانند اپل و بسیاری برند های معتبر دیگری است که به دلیل صرفه اقتصادی بیشتر، در این کشور تولید می‌شوند و اعتبار و کیفیت یک کالای اصل، بر اساس محل خط تولید آن، از درجه اعتبار ساقط نمی‌شود؛ چرا که همان معیار ها و نظارت های شرکت سازنده، در همه خطوط تولید در سرتاسر جهان رعایت می‌شود.

متاسفانه امروزه، کالاهای تقلبی بسیاری، به صورت ظاهرا معتبر به مصرف ‌کننده ارائه می‌شوند تامحصولات تقلبی و غیر اصلی به جای کالای اصلی و با کیفیت به فروش برسد! برای جلوگیری از این موضوع،تلاش‌های زیادی برای کنترل کردن و تشخیص کالای اورجینال از تقلبی انجام می‌شود تا مصرف‌ کننده کالا بتواند بدون نگرانی از خرید کالای نا معتبر، با اطمینان کامل محصول خود را خریداری کند و از کیفیت آن اطمینان حاصل کند. برای این منظور، و برای جلوگیری از جعل کالا، گارانتی اصالت کالا و ضمانت اصل بودن کالا از سوی سازنده و یا فروشنده محصول، در اختیار خریدار قرار می‌گیرد.

 

گروه پارکر لطیفی مرجع تخصصی فروش و تعمیرات نوشت افزار در ایران

گروه پارکر لطیفی با ارائه ی برترین و معتبرترین برندهای نوشت افزار دنیا، و ارائه ی خدمات پس از فروش آن ها، این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده است تا صاحب بهترین ها باشند و با خاطری آسوده درباره ی کیفیت و اصالت نوشت افزار مورد نظرشان، به خرید آن ها بپردازند.

 

شماره تماس با شرکت: 02166702832 (10 خط)
آدرس شرکت: خیابان جمهوری، خیابان بابی ساندز، پلاک 2 و 4 ، پارکر لطیفی
ساعت کار فروشگاه:  09:00 صبح لغایت 14:00 و 16:00 عصر لغایت 19:30
مدرک عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
مدرک ساماندهی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
Bank Pasargad
© کلیه حقوق معنوی وب سایت متعلق به گروه نوشت افزار پارکر لطیفی می باشد. طراحی شده توسط طراحی فروشگاه اینترنتی داتک
شکیبا باشید ...