wait please
شکیبا باشید
Loading
Loading
خانهmap dividerآرشیو اخبارmap dividerخدمات کادوپیچ آنلاین
خدمات کادوپیچ آنلاین
خدمات کادوپیچ آنلاین

کادوپیچ کردن هدایا یکی از مهم‌ترین نکات در زمینه کادو دادن است. کادوپیچ بسیار فلسفه دور و درازی دارد. نحوه کادوپیچ نیز جزو این زمینه روانشناسی است، و توجه به آن باعث می‌شود که ارزش معنوی کادوی خود را بالاتر ببرید در ادامه بیشتر راجع به نحوه کادو پیچی و روان‌شناسی آن توضیح خواهیم داد.

کادو دادن جدای از ابراز عشق و علاقه ما به طرف مقابلمان، همیشه یکی از زمینه‌های مهم و پیچیده هنر و روانشناختی بوده است، شما هرچه دقیق ‌تر، ریزتر و هوشمندانه‌ تر به موضوع کادو دادن نگاه کنید، متوجه می‌شوید که چالش کادو دادن و همچنین کادو پیچ کردن آن، زمینه‌های مختلفی از روان‌شناسی را در بردارد. برای مثال تفکرات شما هنگام انتخاب و خرید کادو، هنگام کادوپیچ کردن آن، هنگام دادن این کادو به شخص مورد نظر، و هنگامی که شخص مورد نظر آن کادو را باز می‌کند و می‌بیند، و همچنین حتی هنگام استفاده از آن، همه و همه زمینه‌های روان‌شناسی دارند که بسیار مهم و پیچیده هستند.

نمونه باکس کادویی ایران

کادوپیچ کردن محصول، بدون درگیری و پرداخت هزینه آنچنانی

 شما با کادو دادن, عشق و علاقه و اهمیتی که برای فرد مقابل خود دارید را به طور تمام‌ و کمال ابراز می‌کنید، و همچنین با دادن کادو شما نیز حس خوب میگیرید. اما یکی از مهم‌ترین نکات هنگام آئین‌های مرسوم کادو دادن کادو پیچ کردن این هدیه است. ظاهر کادو پیچ شده هدیه اولین چیزی است که کسی که هدیه را می گیرد با آن روبرو می شود، پس جذابیت و زیبایی کادوپیچ کردن محصول یکی از مهم ترین قدم‌ها در تاثیر و افزایش حس خوب در فرد مقابل شماست. اما متاسفانه امروزه به دلیل این ‌که بسیاری از خرید ها اینترنتی شده‌اند و امکان کادوپیچ کردن محصولات وجود ندارد و متأسفانه کادو گیرنده محصول را با کاورهای پوشیده شده اداره پست و یا وب ‌سایت فروشنده کالا رو به ‌رو می‌شود و این موضوع از جذابیت کادویی که شما خریده‌اید می‌کاهد. اما وبسایت گروه قلم لطیفی این مشکل را بخوبی حل نموده است.

کادوپیچ کردن هدیه در وباسیت گروه لطیفی

سایت ما این امکان را برای شما به ارمغان آورده است که علاوه بر خرید محصول و انتخاب آن، یک بخش جداگانه برای شما طراحی شده است که شما می‌توانید از بین کادوپیچ های ای که ما برای شما قرار داده‌ایم بنا به سلیقه خود یکی از انواع بسته ‌بندی ‌ها و روبان های موجود را انتخاب نمایید ، و بعد در زمان ارسال محصول بسته هدیه شما با همان مدل کادو پیچ مد نظر شما، با حساسیت بالایی کادو پیچ شده، برای شخص گیرنده ارسال می شود. زیبایی بسیار بالای محصول در هنگام رسیدن به دست کادو گیرنده و همچنین عطر و بوی خاص این محصولات کادوپیچ شده حس بسیار خوبی را به کادو گیرنده می دهد.  همچنین ما با این کار باعث صرفه‌جویی در زمان مصرفی شما میشویم، از حساسیت های شما برای کادو دادن میکاهیم.

هدیه و کادوپیچ خدمات گروه لطیفی خرید کادو و خرید هدیه

همچنین بهتر است بدانید در سایت ما انواع مختلف کادو پیچ ها به دو دسته کادوپیچ های رایگان و هزینه دار تقسیم شدند. که شما میتوانید از بین این‌ها انتخاب نمایید، در ارتباط کادو پیچ های رایگان این کادوپیچ ها از کاغذ کادوهای باکیفیت اما معمولی تشکیل شده‌اند. اما بخش کادوپیچ های هزینه دار مخصوص کسانی است که برای کادوپیچ کردن کادو ها حساسیت بسیار بالایی خرج میکنند، و این موضوع بسیار برای آن‌ها مهم است. اما این کادوپیچ ها از کاغذ کادوهای بسیار زیبا و باکیفیت و همچنین روبان های خاص و زیبا تشکیل شده‌است، که شما می‌توانید به انتخاب خود یکی از این دو نوع را انتخاب نمایید.

 

استفاده از تکنیک های روانشناسی در کادوپیچ  کردن

همان‌طور که گفتیم فلسفه کادو دادن، یکی زمینه‌های بسیار مهم و قابل‌ توجه در روان‌ شناسی است. علاوه بر نفس کادو دادن بسته ‌بندی و کادو کردن نیز یکی از زمینه‌های بسیار مهم در کادو دادن است. نحوه کادو پیچ کردن، مواد استفاده‌شده در کادو پیچ کردن، ترکیب رنگ‌های کادو پیچ شده، استفاده از رنگ‌های مختلف کاغذ کادو، و روبان هم می‌توانند مفهوم خاصی را به مخاطب شما برساند‌. پس شما باید سعی نمایید که با انتخاب درست این رنگ‌ها هر چه بیشتر و بهتر عشق علاقه خود را به مخاطب خودتان انتقال دهید و بسته بندی مخصوص کادو خود را انتخاب نمایید. اگر شما بتوانید شخصیت شخصی که می‌خواهید به او هدیه بدهید را بشناسید، و با توجه به شخصیت او رنگ‌های کاغذ کادو را انتخاب نمایید، این کار باعث شادی و  حس بسیار عالی و خوب در شخص کادو گیرنده می شود و این کار ارزش کادو شما را بسیار بالا می‌برد. سعی کنید با دقت در نکات ریز و بسیار کوچک با پرداخت هزینه‌های بسیار کم، ارزش معنوی کار خود را بالا ببرید. یکی از زمینه‌های بسیار مهم برای توجه در کادو پیچ کردن انتخاب رنگ‌ها است. در ادامه بررسی روان‌شناسی برخی از این رنگ‌ها می‌پردازیم تا شما بتوانید رنگ مورد نظر خود را به خوبی انتخاب نمایید.

 

رنگ‌های سرد

رنگ‌های بنفش آبی و سبز جزو دسته رنگ‌های سرد هستند. بطور کلی این رنگ‌ها باعث ایجاد حس آرامش و آسایش زیادی می شوند.

 

 • رنگ سبز : این رنگ، یکی از رنگ‌های سرد است. رنگ سبز بسیار رنگ آرامش ‌بخشی است و به‌ همین دلیل است که از این رنگ در مناطقی که نیاز به آرامش در آن‌ها وجود دارد استفاده می شود. این رنگ می‌تواند هم‌ زمان تنش را از بین ببرد، توانایی‌ها را متعادل سازد و همچنین بر احساس‌ های بد درونی غلبه کند، و باعث ایجاد حس صلح و آرامش در درون شخص کادو گیرنده شود. افرادی که به این رنگ علاقه نشان می‌دهند افرادی هستند که شخصیت بسیار مثبتی دارند و با اراده و پشتکار اند. افرادی که به این رنگ علاقه نشان می‌دهند برای خود ارزش بسیار زیادی قائل‌اند، کنجکاوند، و با مشکلات خود بدون این ‌که پا پس بگذارند مبارزه می‌کند. اگر شخصی که شما میخواهید به او کادو دهید دارای این ویژگی هاست، رنگ سبز رنگ مناسبی برای کادو پیچ کردن هدیه او می باشد.
   
 • رنگ آبی : رنگ آبی یکی از رنگ‌هایی بسیار معنوی است. این رنگ باعث ایجاد تمام حس‌های خوب و مثبت مانند اعتماد منطق، صلح، ایجاد آرامش و بهره‌ وری، میشود. این رنگ معمولاً باعث ایجاد کاهش اشتها و همچنین القا کننده حس امنیت به شخص کادو گیرنده است. افرادی که به این رنگ علاقه نشان می دهند معمولاً افرادی هستند که به صداقت و وفاداری اهمیت زیادی می‌دهند، و بسیار روی این دو نکته حساس هستند و معمولاً این افراد سعی می‌کنند که در زندگی خود نظم را حاکم کنند. اگر شخص مورد نظر شما داری این ویژگی هاست، درنگ نکنید و کادو پیچ های آبی را سفارش دهید! این افراد افرادی هستند که بسیار مسئولیت ‌پذیر و وظیفه‌ شناس هستند. این رنگ می‌تواند به بی‌خوابی و کاهش حساسیت ها کمک کند.

خردی هدیه برای آقا و خانم و زن و مرد و پسر کادو دختر

 • رنگ بنفش : بسیاری از افراد رنگ بنفش را نمادی از دانا بودن فرد و احترام می‌دانند. این رنگ در افراد باعث ایجاد حس خلاقیت در دوز بسیار بالا میشود، و باعث افزایش مهارت حل مسئله میشود. همچنین افرادی که به این رنگ علاقه نشان می‌دهند افرادی هستند که بسیار جسور و دلیر هستند. پس بهترین رنگ برای کادو پیچ کردن کادو های افراد جسور، رنگ بنفش است.

 

رنگ‌های گرم

پس از بررسی روان‌شناسی مختص رنگ‌های سرد به رنگ های گرم می‌رسیم. رنگ‌های گرم شامل رنگ‌های زرد قرمز و نارنجی هستند. طیف این‌گونه رنگ‌ها باعث ایجاد هم ‌زمان آرامش و عصبانیت می شوند. این رنگ ها بسیار اشتها آور هستند‌.

 • رنگ قرمز : رنگ قرمز بسیار رنگ تحریک ‌کننده و هیجان ‌آوری است و باعث بالا رفتن فشار خون و همچنین ضربان قلب می شود. اگر شما می‌خواهید که تعداد ضربان شخصی که میخواهید به او کادو بدهید را بالا ببرید و او را هیجان‌ زده نمایید بهتر است برای کادو پیچ کردن از این رنگ استفاده نمایید‌. این رنگ یکی از نمادهای مهم عشق، هیجانی، صمیمیت، و همچنین دارای شور و نشاط بسیار بالایی است. افرادی که طرف ‌دار این رنگ هستند و بین رنگ علاقه نشان می‌دهند، معمولاً افرادی هستند که بسیار پر جنب ‌و جوش هستند، و از انرژی بسیار بالایی برخوردارند. همچنین این افراد گاهاً عجول هستند و همچنین گاهی اوقات نیز سریع عصبانی می‌شوند. اما در کل این افراد بسیار خوش قلب هستند این رنگ باعث افزایش سطح آدرنالین در خون می ‌شود و همچنین می‌تواند باعث حفظ آرامش می‌شود اما اگر شما می‌خواهید که شخص کادو گیرنده هیجان ‌زده شود، و اگر این شخص شخصی بسیار پرانرژی است، کادوپیچ کردن کادوی او با رنگ قرمز می تواند یک موهبت برای او باشد.

خرید کادو و هدایا و کادوپیچ لطیفی

 • رنگ نارنجی : رنگ نارنجی رنگی است که معمولاً به خوش ‌بینی و مثبت اندیشی اطلاق می‌شود. افرادی که از این رنگ استفاده می کنند، و به این رنگ علاقه نشان می‌دهند معمولاً افرادی هستند که شخصیتی بسیار محتاط دارند. افراد علاقه ‌مند به این رنگ افرادی هستند که بسیار اجتماعی، خوش ‌اخلاق، راست ‌گو، و همچنین بسیار فداکار اند. اما در عین ‌حال نفوذ به شخصیت این افراد بسیار کار سختی است. این رنگ با حفظ انرژی در بدن شما به جذب کلسیم بیشتر کمک می‌کند و باعث حفظ سلامت شما می‌شود. اگر شخص کادو گیرنده شما فردی محتاط خوش اخلاق راست ‌گو است بهتر است که شما از این رنگ برای دادن کادو به او استفاده نمایید، زیرا این رنگ بیشتر با خلق و خوی او سازگار است‌.
   
 •  رنگ زرد و طلایی : رنگ زرد بسیار رنگ روشن و شادی است. این رنگ باعث افزایش تمرکز در افراد می‌شود و همچنین متابولیسم بدن را نیز افزایش می دهد. افرادی که به این رنگ علاقه نشان می دهند افرادی بسیار بلند پرواز و جاه ‌طلب هستند. این افراد عاشق پیشرفت هستند و همواره و همیشه در تکاپو و تلاش می باشند تا چیزهای جدیدی را یاد بگیرد. این افراد افرادی بسیار شوخ شوخ طبعی هستند و مردم به ‌سرعت جذب این‌گونه افراد می شوند. اگر فردی که شما می‌خواهید به او کادو دهید دارای این ویژگی‌ها است سعی کنید که از رنگ زرد برای کادو پیچ کردن کادوی او استفاده نمایید.

کادوپیچ و مرکز کادوپیچ و هدیه فرهنگی و خاص

 

رنگ‌های خنثی

 •  رنگ سفید و نقره ای : به طور کلی و بدون بررسی جزئیات رنگ سفید نشانه پاکیزگی و بی‌گناهی است. افرادی که رنگ سفید را دوست دارند و به این رنگ علاقه نشان می‌دهند افرادی هستند که احترام زیادی برای صلح و آرامش قائل‌اند و دوستدار رنگ صلح و آرامش در همه جای زندگی آن‌ها باشد. همچنین این افراد شخصیت‌های بسیار آرامی دارند و شنوندگان بسیار خوبی هستند. اگر شخصی که شما می‌خواهید به او کادو دهید یکی از این ویژگی‌ها را دارد بهتر است که برای کادو پیچ کردن کادوی او از رنگ سفید و یا نقره ای استفاده نمایید.
   
 • رنگ مشکی : این رنگ نشانه سلطه، قدرت و همچنین جسارت است. افرادی که این رنگ را دوست دارند معمولاً علاقه زیادی به خودنمایی دارند.‌ افرادی که به رنگ مشکی علاقه دارند معمولاً افرادی هستند که برای دیگران احترام بسیار زیادی قائل‌اند و برای کمک به آن‌ها از هیچ کاری دریغ نمی‌کنند. اگر شخص مورد نظر شما که می‌خواهید به او کادو دهید دارای یکی از این ویژگی هاست، بهتر است که برای کادو پیچ کردن کادوی او از رنگ مشکی استفاده نمایید.

کادوپیچ خرید هدیه و خرید کادو

 

کلام آخر

اگر شما برای انتخاب رنگ‌ها برای کادو پیچ کردن کادوی مورد نظر خودتان دچار سردرگمی شده‌اید، می‌توانید از دو رنگ استفاده نمایید. همچنین اگر شخصیتی که برای کادو دادن به او می‌خواهید این کادو را خریداری و کادو پیچ نمایید نیز، دارای ویژگی‌های دو تا از رنگ ‌هایی است که ما گفتیم، می‌توانید از یکی از رنگ‌ها به‌ عنوان روبان و از دیگری به‌ عنوان کاغذ کادو استفاده نمایید. توجه نمایید که این سفارش‌های شما با دقت و همچنین ظرافت بسیار بالایی کادو پیچ می شوند و در اسرع وقت به دست کادو گیرنده خواهند رسید. شما با استفاده از این روش کادو پیچ کردن کادوها توسط سایت ما، می‌توانید در وقت استفاده شده خود صرفه جویی نمایید و همچنین به این دلیل که کار کادوپیچی را متخصصان ما انجام می دهند، این‌ کادو پیچ ها از ظرافت و دقت و پاکیزگی بسیار بالایی برخوردارند.

 

برای انتخاب کادو در مرحله اول ثبت سفارش مدل های موجود را میتوانید مشاهده نمایید.

کادوپیچ مرجعه کادوپیچ ایران

منبع : www.Parkerlatifi.com
اشتراک گذاری

نام:
آدرس ایمیل:
متن نظر *:
كد امنیتی *:
اگر تصویر ناخواناست(اینجا)را کلیک کنید

 

گروه پارکر لطیفی مرجع تخصصی فروش و تعمیرات نوشت افزار در ایران

گروه پارکر لطیفی با ارائه ی برترین و معتبرترین برندهای نوشت افزار دنیا، و ارائه ی خدمات پس از فروش آن ها، این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده است تا صاحب بهترین ها باشند و با خاطری آسوده درباره ی کیفیت و اصالت نوشت افزار مورد نظرشان، به خرید آن ها بپردازند.

 

شماره تماس با شرکت: 02166702832 (10 خط)
آدرس شرکت: خیابان جمهوری، خیابان بابی ساندز، پلاک 2 و 4 ، پارکر لطیفی
ساعت کار فروشگاه:  09:00 صبح لغایت 14:00 و 16:00 عصر لغایت 19:30
مدرک عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
مدرک ساماندهی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
Bank Pasargad
© کلیه حقوق معنوی وب سایت متعلق به گروه نوشت افزار پارکر لطیفی می باشد. طراحی شده توسط طراحی فروشگاه اینترنتی داتک
شکیبا باشید ...