wait please
شکیبا باشید
Loading
Loading
خانهmap dividerآرشیو اخبارmap dividerتبریک نوروز سال 1403 گروه پارکر لطیفی
تبریک نوروز سال 1403 گروه پارکر لطیفی
تبریک نوروز سال 1403 گروه پارکر لطیفی

ما گروه پارگر لطیفی که از نخستین فروشگاه های نوشت افزار و انواع قلم در ایران می باشیم، بسی مفتخر و خوشنود هستیم که با ارائه ی خدماتی مرتبط با نگاشتن و نوشتن، راه پر افتخار اجدادمان را ادامه داده ایم و همواره در کنار افرادی بوده ایم که به منزلت و جایگاه علم، فرهنگ و دانش، پی برده اند. ما اهالی این خانواده ی کوچک، با هربار فرا رسیدن بهار و عید باستانی نوروز به خاطر می آوریم، که اجداد و پیشینیانمان چه ها کرده اند و چه قدم های با ارزشی را، در راه پر فراز و نشیب علم و فرهنگ برداشته اند.

اعضای محترم پارکر لطیفی و همراهان همیشگی

از سال 1340 در کنار شما دوستان عزیز هستیم و 19 سال هم از طریق وبسایت گروه پارکر لطیفی ارتباطمان را با شما بیشتر کرده ایم .

برآمد باد صبح و بوی نوروز                            به کام دوستان و بخت پیروز

مبارک بادت این سال و همه سال                   همایون بادت این روز و همه روز

بار دیگر فصل بهار، از راه می رسد، نوروز مهمان خانه هایمان می شود و هرآن چه رنگ و بویی از حیات دارد، جانی دوباره می یابد. بهار فصل سبز شدن است، فصل از نو شکفتن و از نو روییدن، فصل رخت بر بستنِ هر آن چه که رنگ و بویی از سبزی و زندگی ندارد.خوشا به سعادت ما ایرانیان که از دیرباز تا کنون، بهار را وسیله ای برای آغاز قرار داده ایم و با فرا رسیدن بهار،عید باستانی نوروز را نیز جشن گرفته ایم که سر آغازی برای روزهای نو و تازه است.

نوروز برای ما ایرانیان فراتر از یک سنت است، نوروز برای ما، ورای جشن و پایکوبی به مناسبت سال نو است، نوروز ریشه در فرهنگ و ادب سرزمین مادری ما دارد و نمادی از اصالت و هویت ما ایرانیان می باشد.

ما،گروه پارکر لطیفی، به عنوان خانواده ای کوچک و فرهنگی که یار و یاور همیشگی جامعه ی اهل قلم و فرهنگ دوستان ایرانی بوده ایم، فرا رسیدن موسم بهار و عید باستانی نوروز را به تمامی هوطنان و هم میهنان خود تبریک و تهنیت عرض می کنیم و در آرزوی سالی سرشار از نیکی و برکت، علم و هنر و فرهنگ، و پیشرفت های روزافزون برای یکایک اهالی این مرزو بوم می باشیم.

سال نو مبارک فروشگاه پارکر لطیفی

یکبار دگر نسیم نوروز وزید         دل‌ها به هوای روز نو باز تپید

نوروز و بهار و بزم یاران خوش باد            در خاک وطن ، نه در دیار تبعید

فرا رسیدن فصل بهار و عید نوروز، در آیین و فرهنگ ایرانی، از چنان جایگاه و اجر و قربی در نزد عوام و خواص برخودارند که شاعران و نویسندگان بسیاری به سرودن اشعار نوروزی و نگارش متون زیبا در وصف بهار و عید نوروز پرداخته اند و احساسات ناب و بی بدیلشان را، به واسطه ی قلم بر روی کاغذ پیاده سازی کرده اند. داشتن شعرای گران قدر و اشعار و متون بسیار زیبا و فاخر در این زمینه، خود گواهی بر دانش و ادب غنی ایران زمین و نشانی از شوق و اشتیاق افراد به هنرورزی و انتشار فرهنگ ایرانی می باشد. ما، گروه پارگر لطیفی که از نخستین فروشگاه های نوشت افزار و انواع قلم در ایران می باشیم، بسی مفتخر و خوشنود هستیم که با ارائه ی خدماتی مرتبط با نگاشتن و نوشتن، راه پر افتخار اجدادمان را ادامه داده ایم و همواره در کنار افرادی بوده ایم که به منزلت و جایگاه علم، فرهنگ و دانش، پی برده اند. ما اهالی این خانواده ی کوچک، با هربار فرا رسیدن بهار و عید باستانی نوروز به خاطر می آوریم، که اجداد و پیشینیانمان چه ها کرده اند و چه قدم های با ارزشی را، در راه پر فراز و نشیب علم و فرهنگ برداشته اند. با سبز شدن هر برگ به خود قول می دهیم، که ما نیز ادامه دهنده ی راه پر فروغ آنان باشیم و با شکفتن هر شکوفه، با یاران و همراهان خود پیمان می بندیم که هر روز بهتر از دیروز در کنارشان باشیم و دست یاریمان را از آن ها دریغ نکنیم، تا کور سوی امیدی باشیم، برای هر آنکه در طلب آموختن است و به دنبال وسیله ای برای انتشار آن می گردد.

نوروز گروه پارکر لطیفی عید مبارک

نوروز نُماد جاودان نوشدن است                            تجدید جوانی جهان کهن است

زینها همه خوبتر که هر نو شدنش                        باز آور ِ نام پاک ایران من است

اکنون که در آستانه ی سالی نو، و بهاری دگر قرار گرفته ایم، آرزویی جز شادکامی و سلامتی، برای تک تک همراهان خود نداریم، دست یکایکشان را به گرمی می فشاریم و از خداوند منان، سالی همراه با پیشرفت، برکت، موفقیت، هنرورزی و فرهنگ آموزی را طلب می کنیم، که ما به پشتوانه ی ایرانی زیبا و هنرپرور، و سرزمینی با سابقه در فرهنگ و ادب زنده ایم.

خوشا به سعادتمان اگر امسال، قلمی از گروه پارکر لطیفی در دستی پرتوان بچرخد، جوهری از قلم های ما تراوش کند و تبدیل به شعر شود و خط و خطوطی ارزشمند به واسطه ی قلم هایمان و البته روح و قلب شما به یادگار بماند. خوشا به سعادتمان اگر نوروز امسال دلی را شاد کنیم و لبی را بخندانیم و امید و انگیزهای شویم برای آموختن، نوشتن، سرودن و خلق کردن...

نوروزتان جاوید...

با احترام

مدیریت و پرسنل فروشگاه پارکر لطیفی

---

http://www.ParkerLatifi.com Website
http://Latifi.co Reference
https://www.twitter.com/ParkerLatifi Twitter Parker LatifiTwitter
http://www.facebook.com/ParkerLatifi Facebook
http://instagram.com/latifipen Instagram
http://www.Penparker.Blogfa.com Blogfa
http://www.aparat.com/parkerlatifi Aparat
0098-21-66702832     0098-21-66707582 Tell
0098-21-66723600 Fax
No 2,4 , Baby Sandes St., Jomhouri Ave., Address

 

منبع : www.ParkerLatifi.com
اشتراک گذاری
سعید سبحانی (عضو طلایی)
(1403/01/07 14:26:18)
با درود و اهدا عرض سلام ضمن تبریک سال نوو ارزوی بهروزی و سلامتی برای خانواده محترم لطیفی یاد و خاطره بزرگ مرد ادب و هنر استاد فقیدجناب اقای لطیفی بزرگوار همیشه جاوید .روحشان شاد ./ارادتمند -سبحانی
فرهنگ
(1402/01/21 10:23:54)
سلام برای جناب آقای لطیفی بزرگوار و عزیز
خوشحالیم که سال جدید هم خدمت شما خواهیم بود. سال پر برکتی باشه برای همه قلم دوستان
فروغ غروی
(1402/01/20 10:26:18)
سلام بر استاد بزرگوار
سال نو بر شما خانواده فرهنگ دوست و تمامیه عزیزانی که با قلمشان خدمتی به این جامعه کرده اند مبارک
یلدا فروزان
(1402/01/15 10:33:23)
سلام بر عزیزان گروه محترم لطیفی
سال نو را خدمت شما و همگی قلم دوستان تبریک عرض میکنم.
سالی پر از سلامتی را از خداوند برای شما درخواست میکنم.
محمدحسن سیفی
(1402/01/14 17:36:51)
سلام بر گروه نازنین پارکر لطیفی ؛
بنده فرا رسیدن نوروز باستانی را خدمت شما و همه ی اهالی علم و فرهنگ این سرزمین تبریک و شادباش عرض نموده و سالی سرشار از سلامتی و شادی برایتان از خداوند متعال آرزومندم.
Hessam Yaghmaei
(1402/01/13 12:08:10)
با عرض سلام خدمت پارکر لطیفی؛
اینجانب به نوبه خود عید باستانی نوروز را خدمت شما و تمام دوستداران پارکر لطیفی تبریک و تهنیت عرض نموده و برای همگان آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون را دارم.
سیما سمیعی
(1402/01/06 10:46:51)
سلام بر خانواده محترم لطیفی
سال نو را خدمت شما عزیزان و مخصوصا جناب آقای لطیفی بزرگوار تبریک عرض میکنم. امیدواریم سالی پر از سلامتی و برکت برای شما رقم بخورد.
با احترام فراوان
محمد غفارزاده
(1399/01/06 23:55:57)
در طلیعه این بهار خاموش و نوروز بی رمق و بی رونق، اول سلامتی، دوم سلامتی، سوم سلامتی و بعدا" سربلندی روزافزون و سالی سرشار از اتفاقات خوب برای شما لطیفی های گرامی و نازنین آرزو می کنم.
به امید روزهای بهتر تا از رهگذر آن دیدار با شما عزیزان تازه شود.
شهریار محمدی
(1397/01/08 12:24:29)
سال نو را خدمت آقایان لطیفی تبریک عرض میکنم، امیدوارم سالی پر از سلامتی داشه باشید
عطا
(1397/01/07 13:07:50)
سال نو را خدمت سروران عزیز تبریک میگویم.
محمدرضا ملک زاده
(1397/01/05 04:36:45)
سال نو را خدمت اساتید لطیفی تبریک عرض میکنم.

نام:
آدرس ایمیل:
متن نظر *:
كد امنیتی *:
اگر تصویر ناخواناست(اینجا)را کلیک کنید

 

گروه پارکر لطیفی مرجع تخصصی فروش و تعمیرات نوشت افزار در ایران

گروه پارکر لطیفی با ارائه ی برترین و معتبرترین برندهای نوشت افزار دنیا، و ارائه ی خدمات پس از فروش آن ها، این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده است تا صاحب بهترین ها باشند و با خاطری آسوده درباره ی کیفیت و اصالت نوشت افزار مورد نظرشان، به خرید آن ها بپردازند.

 

شماره تماس با شرکت: 02166702832 (10 خط)
آدرس شرکت: خیابان جمهوری، خیابان بابی ساندز، پلاک 2 و 4 ، پارکر لطیفی
ساعت کار فروشگاه:  09:00 صبح لغایت 14:00 و 16:00 عصر لغایت 19:30
مدرک عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
مدرک ساماندهی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
Bank Pasargad
© کلیه حقوق معنوی وب سایت متعلق به گروه نوشت افزار پارکر لطیفی می باشد. طراحی شده توسط طراحی فروشگاه اینترنتی داتک
شکیبا باشید ...