wait please
شکیبا باشید
Loading
Loading
خانه map محصولات map خودنویس خطاطی map خودنویس خطاطی لاتین شیفر کوچک
محصولات مرتبط
خودنویس خطاطی لاتین شیفر کوچک

خودنویس خطاطی لاتین شیفر کوچک

وضعیت: موجود نیستموجود نیست

شرایط خرید پارکر لطیفی

اشتراک گذاری

خودنویس خطاطی لاتین شیفر کوچک

ست خوشنویسی لاتین شیفر شامل 3 سایز نوک خودنویس و 4 رنگ متفاوت کپسول جوهر می باشد. سایز نوک های خودنویس ریز (1 میلی متر)، متوسط (1/5 میلی متر)و پهن (2 میلی متر) می باشد. بدنه و درب خودنویس از جنس کائوچو و با قابلیت نصب سرقلم ها در سایز های مختلف می باشد.

کیان ک
(1399/01/22)

این ست‌قلم توسط کمپانی شیفر برای خطاطی لاتین بهینه شده و برای آنکه بتوان با آن خوشنویسی فارسی انجام داد نیاز به تمرین زیادی می باشد ولی برای نوشتن لاتین گزینه ایده آل محسوب می‌شود چراکه از اول برای همین امر تولید شده و بهینه شده است.

شریف ناصری فر
(1399/01/18)

ست خیلی خوب برای خوش نویسی قیمت خیلی مناسب و خوبی هم دارند

محمدتقی فرخنده کارصحیح
(1399/01/15)

اینجا هم دلایلم مجدد تکرار میکنم چرا که این ست کوچک ، ست بزرگ خوشنویسی شیفر هست و فرقی باهم ندارن جز در تعداد سری ها ! این همان سری کادویی این سری هست و هیچ فرقی نداره جز در بسته بندی . دلیل انتخاب کالیگرافی شیفر چیه ؟ اول اینکه قیمت مناسبی داره. دوم اینکه بدنه قلم خوشنویسی باید سبک باشه ولی مقاوم هم باشه که هر دو مورد رو داره. سوم نوک قلم باشه که هم محکم باشه و هم نرم بنویسه و تغییر شکل نده و اگر هم قطع زدیم خراب نشه و از طرفی سایز بندی مختلفی داشته باشه که همه موارد رو داره. چهارم اینکه جوهر رسانی باید اصولی باشه نه اینکه خیلی جوهر بیاد و نه اینکه جوهر خیلی کم بیاد ! در خوشنویسی جوهر باید خیلی دقیق تنظیم بشه که این مورد هم به درستی در این ست وجود داره ‌. بهترین انتخاب هست .

محمدعلی فقیه نیا
(1399/01/14)

نوک های خودنویس همه پهن هستن و برای استفاده روزمره مناسب نیستن ولی جنس بدنه اش فوق العادست. با آرزوی بهترین انتخاب

پارساابواحسنی
(1399/01/12)

فوق العاده است. من با خودنویس‌های خوشنویسی برندهای مختلف کار کردم هیچ کدوم به خوبی شیفر نبودن و معمولا زیاد از حد جوهر روی کاغذ میاوردن. درسته که مخصوص لاتین نویسیه ولی اگه به نوشتن با زاویه کم عادت داشته باشید می‌توانید با یک مقدار چرخش اضافی دست شکل کلمات رو به درستی اجرا کنید.


برای ثبت نظر لازم است وارد حساب کاربری خود شوید.

 

گروه پارکر لطیفی با ارائه ی برترین و معتبرترین برندهای نوشت افزار دنیا، و ارائه ی خدمات پس از فروش آن ها، این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده است تا صاحب بهترین ها باشند و با خاطری آسوده درباره ی کیفیت و اصالت نوشت افزار مورد نظرشان، به خرید آن ها بپردازند.

 

شماره تماس با شرکت: 02166702832  _  02166707582
آدرس شرکت: خیابان جمهوری، خیابان بابی ساندز، پلاک 2 و 4 ، پارکر لطیفی
ساعت کار فروشگاه:  09:00 صبح لغایت 14:00 و 16:00 عصر لغایت 19:30
مدرک عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
مدرک ساماندهی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
Bank Pasargad
© کلیه حقوق معنوی وب سایت متعلق به گروه نوشت افزار پارکر لطیفی می باشد. طراحی شده توسط طراحی فروشگاه اینترنتی داتک
شکیبا باشید ...