wait please
شکیبا باشید
Loading
Loading
خانه map محصولات map خودکار map خودکار Fortuna Black
خودکار Fortuna Black

خودکار Fortuna Black

وضعیت: موجودموجود
انتخاب رنگ و گارانتی :
قیمت: 5,070,000 تومان
تعداد سفارش :

شرایط خرید پارکر لطیفی

اشتراک گذاری

Many wise minds have pointed out that luck is no random event. Emily Dickinson wrote, “Fortune’s expensive smile is earned”, yet Mark Twain called accident “the greatest of all inventors”. We remain convinced that creativity requires alchemy. The Roman philosopher Seneca said, “Luck is what happens when preparation meets opportunity.” For preparation, thousands of discerning writers recommend Fortuna.

توضیحات تولید کننده:

فورتونا، الهه ثروت در تاریخ رم باستان بوده است. هویت فورتونا با تجسمی از شانس در پیشامدها با شخصیتی قوی و باصلابت گره خورده است. آن دسته از مقامات دولتی رم که فاقد این کیفیت بوده اند، هم در زندگی شخصی و هم کاری بداقبال به شمار میامدند. در مونته گراپا، ما قویا بر این باوریم که شانس بدون شک به فضیلت و آموزش و پرورش فرد که چگونه استعدادهای ذاتی خود را پرورش میدهد مرتبط است. ما همچنین معتقدیم که نوشتن، عنصر بی چون و چرا و ضروری فرآیند آموزش و پرورش است حتی در زندگی پرشتاب و دیجیتالی جامعه امروزی. به همین دلیل مجموعه فورتونا ساخته شد برای آنان که هنوز از نوشتن لذت میبرند. آرزوی ما در مونته گراپا این است که این قلم باعث موفقیت و شانس آن دسته که سزاوارش هستند شود.قلم مونته گراپا فورتونادر سه مدل رودیوم، رزگلد وروتینیوم در انواع خودنویس، روان نویس، خودکار و اتود ارائه میگردد.

 

نوع مکانیزم
پیچی
جنس بدنه
رزین
قابلیت تعویض مغزی
قابلیت حکاکی
نوع تولید
تولید عادی
کیان ک
(1399/01/18)

فورتونا این نماد ثروت و بخت حال که به صورت قلمی در آمده به رنگ تمام مشکی و یا all black که زیبایی مسحور کننده و فریبنده‌ای داشته و حسی مرموز برای صاحب خود به همراه می‌آورد شاید همان مرموزیت که از رنگ سراسر مشکی آن نشأت گرفته. در دست گرفتن آن شاید که به راستی باعث همراه داشتن بخت و به همراه آوردن ثروتی برای دارنده آن شود. شرکت مونتگرا پا علاقه شدیدی به نمادها و نشانه ها دارد و کسانی که قلم های این کمپانی را تهیه می کنند به این امر واقف بوده و تا حدودی آنها هم به این نمادها علاقه نشان می‌دهند

شریف ناصری فر
(1399/01/16)

کاری خاص از یک برند خاص با رنگ بلک مات بسیار زیبا و دوست داشتنی که هر کسی رو شیفته خودش میکنه


برای ثبت نظر لازم است وارد حساب کاربری خود شوید.

 

گروه پارکر لطیفی با ارائه ی برترین و معتبرترین برندهای نوشت افزار دنیا، و ارائه ی خدمات پس از فروش آن ها، این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده است تا صاحب بهترین ها باشند و با خاطری آسوده درباره ی کیفیت و اصالت نوشت افزار مورد نظرشان، به خرید آن ها بپردازند.

 

شماره تماس با شرکت: 02166702832  _  02166707582
آدرس شرکت: خیابان جمهوری، خیابان بابی ساندز، پلاک 2 و 4 ، پارکر لطیفی
ساعت کار فروشگاه:  09:00 صبح لغایت 14:00 و 16:00 عصر لغایت 19:30
مدرک عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
مدرک ساماندهی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
Bank Pasargad
© کلیه حقوق معنوی وب سایت متعلق به گروه نوشت افزار پارکر لطیفی می باشد. طراحی شده توسط طراحی فروشگاه اینترنتی داتک
شکیبا باشید ...