wait please
شکیبا باشید
Loading
Loading
خانه map محصولات map جوهر خودنویس map جوهر خودنویس پایلوت
جوهر خودنویس پایلوت

جوهر خودنویس پایلوت

وضعیت: تماس بگیریدتماس بگیرید

شرایط خرید پارکر لطیفی

جوهر خودنویس پایلوت

کمپانی پایلوت همواره رنگدانه ها و در نتیجه جوهرهایش را به صورت اختصاصی تولید می کرده است و امروزه در سراسر جهان به دلیل کیفیت برتر و گستره ی رنگی بی نظیرش شناخته می شود. ۲۴ رنگ متفاوت که هر کدام با حساسیت و سلیقه ی زیبایی آفریده شده اند. نام ایروشیزوکو ترکیبی از دو کلمه ژاپنی ایرو به معنای رنگ – نماینده ی کیفیت و گستره ی بی نظیر رنگ ها – و شیزوکو به معنای چکیدن می باشد که تصویر حرکت روان جوهر را ایجاد می کند. نام هر رنگ از منظره ها و گیاهان اصیل و چشم نواز ژاپنی گرفته شده است و می تواند با ویژگی های شخصیتی شما انتخاب و ترکیب شود. این خط تولید در حقیقت برای ارائه محصولاتی لوکس احداث شده است. طراحی بطری های شیشه ای جوهر خودنویس پایلوت نیز این مسئله را به خوبی نشان می دهد. گنجایش استاندارد ۵۰ میلی لیتری در بطری سنگین و باوقار و همچنین فرورفتگی انتهایی برای استفاده از تمام جوهر. کمپانی پایلوت در سال ۱۹۱۸ در ژاپن تاسیس شد اما تحقیقات گستره ی آنها باعث ورود خلاقیت ها و طراحی های متنوعی در جهت هرچه راحت تر بودن محصولات گشته است.

حجم شیشه جوهر
50ml
کیان ک
(1399/01/22)

جوهرهای مون‌بلان جزء جوهرهای لوکس محسوب می‌شود که بیشتر برای قلم های گران قیمت استفاده می شود و کمتر برای قلم های ارزان قیمت و یا نوشتار دم دستی و یا روزانه از آنها استفاده می کنند رنگ خاکستری این جوهر از محبوبیت جهانی برخوردار است و رنگ بسیار خاصی می باشد که اسرار آمیز است. از طرفی این جوهر نسبتاً ضد آب می‌باشد و نه کاملا.

محمدعلی فقیه نیا
(1399/01/19)

زمانی که قلمتان رو از جوهر مون بلان پرکنند و به شما بدهند که بنویسید، اول فکر میکنین که عجب قلمی، بعد که بهتون میگن قلم خودته باورت نمیشه- بله... جوهر فوق العاده در کیفیت نوشتاری و لذت نویسنده سهیم هست، بخصوص زمانی که پای این جوهر وسط باشه، اگر بخواهیم عامیانه بگم: این جوهر منتهای کیفیت هست. با آرزوی بهترین انتخاب

شریف ناصری فر
(1399/01/19)

بسیار مناسب و خوب

محمدعلی فقیه نیا
(1399/01/12)

زمانی که قلمتان رو از جوهر مون بلان پرکنند و به شما بدهند که بنویسید، اول فکر میکنین که عجب قلمی، بعد که بهتون میگن قلم خودته باورت نمیشه- بله... جوهر فوق العاده در کیفیت نوشتاری و لذت نویسنده سهیم هست، بخصوص زمانی که پای این جوهر وسط باشه، اگر بخواهیم عامیانه بگم: این جوهر منتهای کیفیت هست. با آرزوی بهترین انتخاب.


برای ثبت نظر لازم است وارد حساب کاربری خود شوید.

 

گروه پارکر لطیفی با ارائه ی برترین و معتبرترین برندهای نوشت افزار دنیا، و ارائه ی خدمات پس از فروش آن ها، این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده است تا صاحب بهترین ها باشند و با خاطری آسوده درباره ی کیفیت و اصالت نوشت افزار مورد نظرشان، به خرید آن ها بپردازند.

 

شماره تماس با شرکت: 02166702832  _  02166707582
آدرس شرکت: خیابان جمهوری، خیابان بابی ساندز، پلاک 2 و 4 ، پارکر لطیفی
ساعت کار فروشگاه:  09:00 صبح لغایت 14:00 و 16:00 عصر لغایت 19:30
مدرک عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
مدرک ساماندهی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
Bank Pasargad
© کلیه حقوق معنوی وب سایت متعلق به گروه پارکر لطیفی می باشد. طراحی شده توسط طراحی فروشگاه اینترنتی داتک
شکیبا باشید ...