wait please
شکیبا باشید
Loading
Loading
رنگ جوهر خودنویس ایپلومات Eiplomat ink Color

گروه نوشت افزار لطیفی با هدف رفاه حال مشتریان عزیز، خدمات جدید و منحصر به فردی را به لیست خدمات خود اضافه کرده است. این برند معتبر به منظور افزایش راحتی در انتخاب و استفاده از جوهر خودنویس‌ها، رنگ بندی جوهر خودنویس برند "ایپلومات Eiplomat" را بر روی کاغذ سفید تست کرده و نتایج این تست‌ها را در جداول زیر منتشر کرده است.

این جداول به مشتریان این امکان را می‌دهد تا به راحتی با طیف رنگی انواع جوهرها آشنا شوند و در انتخاب رنگ مناسب برای خودنویس‌ها، اقدام بهتری انجام دهند. با این روش، مشتریان می‌توانند به‌صورت حدودی، از انواع رنگ‌ها و تنوع موجود در جوهرها اطلاع پیدا کنند و به‌راحتی جوهری را انتخاب کنند که به سلیقه و نیاز خود بیشترین تطابق را دارد.

جدول رنگ‌های موجود در جوهر خودنویس برند "ایپلومات Eiplomat" بر روی کاغذ سفید:

 

رنگ بندی جوهر خودنویس دیپلومات
 
جوهر دیپلومات مشکی - Eiplomat Ink black جوهر دیپلومات مشکی - Eiplomat Ink black
جوهر دیپلومات آبی - Eiplomat Ink Blue جوهر دیپلومات آبی - Eiplomat Ink Blue

گروه نوشت افزار لطیفی همواره به ارائه خدمات با کیفیت و متنوع به مشتریان خود متعهد بوده و این اقدام نیز ادامه‌ای از تلاش‌های این برند است تا مشتریانشان تجربه‌ای لذت‌بخش و مطلوب از خرید و استفاده از جوهر خودنویس‌های با کیفیت را داشته باشند. با این تجربه جدید، مشتریان حالتی را تجربه می‌کنند که به انتخاب رنگ‌های مناسب و زیبا از جوهرهای "ایپلومات Eiplomat" بر روی کاغذ سفید، کمک می‌کند.

اگر به دنبال استفاده از خودنویس‌های با کیفیت و رنگ‌های زیبا هستید، با مراجعه به فروشگاه گروه پارکر لطیفی، از این تجربه‌ی ممتاز بهره‌مند خواهید شد.

 

گروه پارکر لطیفی مرجع تخصصی فروش و تعمیرات نوشت افزار در ایران

گروه پارکر لطیفی با ارائه ی برترین و معتبرترین برندهای نوشت افزار دنیا، و ارائه ی خدمات پس از فروش آن ها، این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده است تا صاحب بهترین ها باشند و با خاطری آسوده درباره ی کیفیت و اصالت نوشت افزار مورد نظرشان، به خرید آن ها بپردازند.

 

شماره تماس با شرکت: 02166702832 (10 خط)
آدرس شرکت: خیابان جمهوری، خیابان بابی ساندز، پلاک 2 و 4 ، پارکر لطیفی
ساعت کار فروشگاه:  09:00 صبح لغایت 14:00 و 16:00 عصر لغایت 19:30
مدرک عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
مدرک ساماندهی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
Bank Pasargad
© کلیه حقوق معنوی وب سایت متعلق به گروه نوشت افزار پارکر لطیفی می باشد. طراحی شده توسط طراحی فروشگاه اینترنتی داتک
شکیبا باشید ...