wait please
شکیبا باشید
Loading
Loading
خانهmap dividerآرشیو اخبارmap dividerروز پدر و به مناسبت بزرگداشت پدر و هدیه روز پدر
روز پدر و به مناسبت بزرگداشت پدر و هدیه روز پدر
روز پدر و به مناسبت بزرگداشت پدر و هدیه روز پدر

پدر داستان خود را بنویس , این روز ها با نزدیک شدن روز پدر، که بهانه ای برای خنداندن لب پدرها است، همه به دنبال گزینه ای ایده آل به عنوان هدیه ی روز پدر می باشند و هر کسی سعی دارد تا به بهترین شکل ممکن، منزلت و جایگاه پدر را ارج نهاده و با خرید هدیه ای درخور و شایسته

 

 

پدر داستان خود را بنویس

شاید خرید هدیه برای دوستان و آشنایان، امری ساده و آسان به نظر آید، اما وقتی پای عزیزترین فرد زندگیمان به میان می آید، این کار کمی دشوار تر شده و حساسیت بیشتری را می طلبد. این روز ها با نزدیک شدن روز پدر، که بهانه ای برای خنداندن لب پدرها است، همه به دنبال گزینه ای ایده آل به عنوان هدیه ی روز پدر می باشند و هر کسی سعی دارد تا به بهترین شکل ممکن، منزلت و جایگاه پدر را ارج نهاده و با خرید هدیه ای درخور و شایسته، به قدردانی از زحمات و محبت های او بپردازد. از این رو خریداری هدیه ی روز پدر کمی دشوار است و پیدا کردن گزینه ی مناسب و ایده آل، شاید کمی زمان بر باشد.

گروه پارکر لطیفی که همواره در کنار همراهان خود بوده است و با ارائه ی خدمات و محصولات کمیاب و حتی نایاب در سراسر کشور، موجب شادمانی و رضایت قلبی آن ها در عرصه ی نوشت افزار و خرید انواع قلم و خودنویس شده است، در این روز ارزشمند نیز در کنار همراهان همیشگی خود حضور دارد و با ارائه ی بهترین گزینه ها به آن ها، گزینش را برایشان سهل و آسان می نماید.

 

قلم، هدیه ای با ارزش و ماندگار

شاید شنیدن نام قلم، برای خیلی از افراد تداعی کننده ی مفهموم خاصی نباشد و حتی آن را کالایی معمولی و شبیه به سایر کالاهای مادی بدانند و به خریداری آن به عنوان هدیه ای با ارزش، حتی فکر هم نکنند! اما آن که بویی از علم و فرهنگ برده است و دستی در دانش و هنر دارد، خوب می داند که قلم چیست و چه ارزش های والایی در وجود آن نهفته است. قلم ابزار خلقت است، قلم ابزاری برای جان بخشی به کلمات است و این دقیقا معنای والای آفرینش را در ذهن افراد تداعی می کند. انتخاب قلم به عنوان هدیه، نشانی از ارزش و جایگاه والای طرف مقابل را با خود به همراه دارد و به شخص هدیه گیرنده ثابت می کند که چه ارزش زیادی در نظر شخص مقابلش دارد. قلم هدیه ای ماندگار برای یک عمر است و هدیه کردن آن به اشخاص شاید، حضور شما را تا سال های سال در زندگی آن فرد، یادآوری نماید. قلم از جمله اشیای مادی نادری است که ارزش معنوی بسیار زیادی نیز دارد و دارای اصالت و هویتی بی نظیر در بین اشیا می باشد. به همین دلیل بسیاری از افراد به هنگام خرید هدیه برای افراد خاص و با ارزش زندگیشان، حتی از جواهرات گران قیمت و اجناس زینتی لوکس نیز، صرفه نظر کرده و به جای آن انواع قلم و خودنویس را بر می گزینند. البته وقتی از قلم و خودنویس صحبت می کنیم، منظورمان هر نوع قلم و خودنویسی نیست و به آن دسته از محصولاتی اشاره می کنیم که دارای اصالت و مرغوبیت بالایی هستند و در کل دنیا شناخته می شوند. هر یک از این قلم ها شناسنامه دارند و در دارای شهرت و محبوبیت در کل دنیا می باشند که در لیست پایین تعدادی از آن ها را که برای روز پدر گزینش شده اند، مشاهده می نمایید.

 

چرا به پدر خود ، قلم هدیه کنیم...

پدر هر کس بت و قهرمان زندگی اوست و طبیعتا از جایگاه و منزلت بالایی در زندگی او برخوردار است. پدرها در هر سن و هر شغل و هر جایگاه اجتماعی و اقتصادی که باشند، برای فرزندان خود بهترین هستند و شایسته ی دریافت بهترین هدایا از جانب آن ها می باشند. حال که روز پدر نزدیک است و به دنبال خرید هدیه ای درخور برای پدرانتان هستید، به این فکر کنید که داشتن قلمی زیبا و اصل که نشان از اعتبار و شخصیت صاحبش دارد و کاریزمای او را چند برابر می کند، تا چه اندازه مناسب پدرتان است؟

طبیعتا پدر هر کسی، شغلی دارد و هر شغلی در هر مقیاسی، از ارزش خاص خود در جامعه برخوردار است و  یقینا وجود آن لازم و مفید می باشد. پدر شما در هر شغل و منصبی که باشد و یا حتی اگر دوران بازنشستگی اش را در خانه سپری کند، با داشتن قلم و خودنویسی درخور و شایسته، بسیار خوشحال خواهد شد و به ارزش و جایگاه خود در نظر شما پی خواهد برد، چرا که هدیه کردن قلم به یک پدر، اثبات صلابت و قدرت او در زندگی است و نشان از این واقعیت دارد که یک پدر همواره سرپا و قدرتمند است و حرف هایی برای گفتن و کلماتی برای نوشتن دارد که باید با بهترین قلم های دنیا ثبت شوند و بدین ترتیب روح و جانشان را، به واسطه ی قلم بر روی کاغذ بریزند.حال این کلمات می خواهند نثری ساده و روزمره شوند یا چند بیتی شعر به عنوان یادگار، می خواهند امضا باشند بر پای قراردادی و یا نوشتن چند خط از درونیات!

 

بدین ترتیب با هدیه کردن قلم به پدر، امکان اندیشیدن و خلق کردن را به آن ها هدیه می دهید و کالایی نفیس را به دستان پرمهرشان می سپارید تا هر چه قدر که می توانند بنویسند و از خود به یادگار بگذارند. چه بسا پدرانی که قلم های خود را تا آخرین روز عمرشان حفظ کردند و با هربار نگاه به آن، یاد و خاطر فرزندشان را زنده نگه داشتند و عجیب تر از آن، این که همان قلم ها در بسیاری از موارد، پس از آمیخته شدن با دل و جان پدرها و پس از گذشت سال ها به همان فرزندان بازگشتند و تبدیل به ارزشمند ترین دارایی زندگیشان شدند، چرا که دیگری بخشی از روح و وجود پدر را برای آنان تداعی می کردند.

 

گروه پارکر لطیفی، مجموعه ای از بهترین و ایده آل ترین قلم ها و خودنویس ها را، به مناسبت روز پدر گردآوری نموده است و در لیست پایین صفحه قرار داده است، تا باری دیگر، همراهی همیشگی خود را، به شما عزیزان و سروران ثابت کند و گامی هرچند کوچک، در راستای شاد کردن قلب پدرانتان، بردارد. با مشاهده و بررسی هر یک از این قلم ها و البته سایر قلم هایی که در این لیست نیستند می توانید، به صورت حضوری و یا اینترنتی، به خرید کالای مورد نظر خود بپردازید و شادمانی این روز فرخنده را، با گروه پارکر لطیفی، دوچندان تجربه نمایید.

 

 

 روز پدر، بر تمامیه عزیزان پیشاپیش مبارک .

خودنویس و خودکار هدیه مناسب برای روز پدر و ارج نهادن به مقام والای پدر . . . 

حکاکی رایگان نام بر روی محصولات خریداری شده از ما

محصولات فروشگاه لطیفی

 

 

Parker

Sheaffer

Europen

ZIPPO Lighter

 

روز پدر مبارک , تبریک روز پدر , هدیه روز پدر خودنویس و خودکار

چون سایه ی رب بر سر ما سایه پدر بود
برسایه ی رب در صحف همسایه پدر بود
ایزد چو بفرمود که او رب صغیر است
در دفتر عشق آیه و سرمایه پدر بود

-

بنر بلگفا فروشگاه پارکر لطیفی

پدر داستان خود را بنویس

منبع : www.parkerlatifi.com
اشتراک گذاری
سعید قدرتی
(1398/12/12 08:47:51)
سلام
پیشاپیش تولد مولانا امیرالمومنین علی ابن ابی طالب رو خدمت شما و خانواده محترم و همه شیعیان تبریک عرض میکنیم. واقعا اینکه میفرمایند قلم هدیه ماندگار شعار بسیار خوبی هست.
فرانک افشاریان
(1398/12/10 18:34:04)
سلام و درود خدمت خانواده لطیفی
به نظر من بهترین هدیه برای روز پدر قلم می باشد چون ماندگارترین هست مخصوصا که اسم حک بشه
روز پدر رو خدمت جناب آقای لطیفی تبریک عرض میکنم.
سیروان بیراموند
(1397/01/08 08:05:40)
روز پدر و تولید حضرت علی مبارک
مهدی قانع راد ( سوشیانس )
(1397/01/07 15:11:51)
ضمن عرض تبریک سال نو به جناب آقای لطیفی و همکاران محترمشان، پیشاپیش روز پدر که مصادف است با میلاد حضرت امیر علیه السلام را تبریک عرض می کند
ژیلا فرحی
(1397/01/07 13:08:56)
روز پدر مبارک باد.
مسعود رهنما /شیراز
(1393/02/23 01:02:22)
ولادت مولا علی(ع) و روز مرد را به همه پدران بزرگوار تبریک میگویم .
آرمان مهری
(1393/02/23 11:08:15)
با سلام خدمت شما
روز پدر رو خدمت شما تبریک عرض میکنم
از هدیه زیباتونم ممنونم
مهرنوش جابری
(1393/02/22 17:16:18)
روز مرد رو خدمت آقایان لطیفی مخصوصا جناب آقای لطیفی عزیز تبریک عرض می کنم .
من واقعا از آشنایی با فروشگاه شما خوشحال هستم و امیدوارم هرجا که هستید شاد و موفق و سلامت باشید .
میثم فلاحی
(1393/02/16 23:57:42)
پیشاپیش روز پدر را به جناب آقای لطیفی عزیز تبریک عرض می کنم. امیدوارم همیشه سلامت باشند.
سوشیانت جعفری
(1392/03/03 19:52:30)
پارکرلطیفی محبوب ترین مغازه ی منه ! هر وقت میخوام برم اون جا ثانیه شماری می کنم!
منیژه س
(1392/03/01 19:18:28)
روز پدر مبارک
امروز اومدم خودنویس 300 رو گرفتم , آقای لطیفی مثل همیشه می خندید . امیدوارم همیشه لبانتون خندون باشه .
امروز داشتید می گفتید :
" پیداش می کنم من..."
حسین ایمانی
(1392/02/28 19:07:58)
روز پدر رو به تمام پدران عزیز تبریک میگم
به نظر من خودنویس هدیه بسیار خوبی برای پدر هست
مخصوصا پدر من که علاقه خاصی به نوشتن داره
من از زمانی که کوچیک بودم با پدرم به مغازه شما میومدم
اولین خودنویسی که پدر برای من گرفت
یک خودنویس پارکر 45
:D
آقای لطیفی مردی بزرگ و مهربان هستنند که هیچ وقت مهربونی های ایشون رو فراموش نمیکنم .

نام:
آدرس ایمیل:
متن نظر *:
كد امنیتی *:
اگر تصویر ناخواناست(اینجا)را کلیک کنید

 

گروه پارکر لطیفی مرجع تخصصی فروش و تعمیرات نوشت افزار در ایران

گروه پارکر لطیفی با ارائه ی برترین و معتبرترین برندهای نوشت افزار دنیا، و ارائه ی خدمات پس از فروش آن ها، این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده است تا صاحب بهترین ها باشند و با خاطری آسوده درباره ی کیفیت و اصالت نوشت افزار مورد نظرشان، به خرید آن ها بپردازند.

 

شماره تماس با شرکت: 02166702832 (10 خط)
آدرس شرکت: خیابان جمهوری، خیابان بابی ساندز، پلاک 2 و 4 ، پارکر لطیفی
ساعت کار فروشگاه:  09:00 صبح لغایت 14:00 و 16:00 عصر لغایت 19:30
مدرک عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
مدرک ساماندهی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
Bank Pasargad
© کلیه حقوق معنوی وب سایت متعلق به گروه نوشت افزار پارکر لطیفی می باشد. طراحی شده توسط طراحی فروشگاه اینترنتی داتک
شکیبا باشید ...