wait please
شکیبا باشید
Loading
Loading
خانهmap dividerآرشیو اخبارmap dividerخدمات پس از فروش شرکت زبرا
خدمات پس از فروش شرکت زبرا
خدمات پس از فروش شرکت زبرا

خدمات پس از فروش شرکت زبرا  و اطلاعات تخصصی شرکت و معرفی شرکت زبرا و محصولات Zebra در سطح جهانی.شرکت زبرا نامی جهانی در رشته نوشت افزار

معرفی شرکت زبرا / Zebra Co. Ltd
شرکت نوشت افزار زبرا در اوست سال 1982 میلادی در نیویورک به عنوان یک شرکت مستقل و کاملا شخصی و زیر نظر Zebra Co. Ltd توکیو, ژاپن تاسیس شد. علامت تجاری این شرکت با تصویر گورخر در سال 1914 به تصویب رسید.
خبرهای منتشر شده حاکی از آن است که آقای ایشیکاوا , بنیانگذار شرکت Zebra به دنباله نام شرکتی بود که به یادماندنی و همچنین مناسب تجارت صادراتی آنها به دیگر کشور ها باشد. از طریق بررسی فرهنگ لغت انگلیسی/ژاپنی و باز کردن آن به سبک ژاپنی ( برعکس ) با کلمات Z شروع کرد و بر روی کلمه گورخر ایستاد.
با تحقیقاتی که انجام داد متوجه شد که گورخر ها حیواناتی آرام و دارای غریزه زندگی خانوادگی هستند. این ویژگی برای ایشان بسیار مهم بود زیرا به دنبال ایجاد شغلی بود که در آنجا کارمندان و مشتریان همه بخشی از یک فرهنگ خانوادگی باشند!
شرکت زبرا ایران Zebra iran
 
شرکت Zebra Pen Corporation مجموعه وسیعی از نوشت افزار ها را شامل خودکار زبرا ، ماژیک هایلایتر ، مدادهای مکانیکی زبرا ، روان نویس زبرا ساراسا و لاک غلط گیر را ارائه می دهد.
ما پشت نام Zebra هستیم و کیفیت، رضایت و عملکرد نهایی نوشتن را تضمین می کنیم.
 
 
خدمات پس از فروش شرکت زبرا
این برند هم به مانند برند های دیگر نوشت افزار, زیر نظر خدمات پس از فروش گروه پارکر لطیفی می باشد و در صورت نیاز تعمیرات قلم ها و مشکلات آنها بررسی و برطرف میشود.
 
 
zebra Pen stationery iran
 

خدمات پس از فروش طبق تعریف کلاسیک خدمات پس از فروش مطابق نظریه آقای برایان کوهن عبارت است تعهدی است که شرکت‌ها برای پاسخگویی به نیاز مشتریان برای پشتیبانی در یک دوره زمانی خاص (با نگاه کسب و کار) ارائه می‌دهند. ولی آنچه که در بازارهای محصول‌گرا عمدتا کاربرد دارد خمات پس از فروش اینگونه تعریف می‌شود: خدمات پس از فروش خدمتی است که از سوی کارخانه سازنده به مشتری پس از فروش محصول ارایه می‌شود. این خدمت می‌تواند شامل تعمیر یا تعویض قطعه معیوب در طی مدت گارانتی یا بیشتر باشد. خدمات پس فروش کاملا به محصول فروخته شده مرتبط است.

اگر چه تعریف آقای برایان کوهن می‌تواند یک تعریف جامع و کامل باشد، اما با توجه به تمایل سازمان‌های محصول‌محور به به تعریف دوم، آنگاه سازمان‌های خدماتی از این تعاریف بهره نبرده و از آن بهره‌مند نخواهند شد. مانند بانک‌ها، بیمارستان‌ها و مراکز آموزشی.


امروزه برای در برگرفتن کلیه فعالیت‌ها به مفهوم خدمات پس از فروش مطابق تعریفی که آقای نادروهاب آقایی بعنوان محقق این حوزه ارایه داده است،به شرح زیر خواهد بود:

خدمات پس از فروش عبارتست از ابزاربازاریابی به منظور وفادارسازی مشتریان بالفعل از طریق شناخت و برآورده سازی نیاز اینگونه مشتریان (نادروهاب آقایی)

به این ترتیب با شناسایی نیازهای مشتریان موجود و بالفعل در تمامی حوزه‌ها می‌توان مفهوم خدمات پس از فروش را تبیین کرد و آنگاه بانک‌ها، بیمه‌ها، بیمارستان‌ها، صنایع تولیدی و غیره مشمول این تعریف خواهند شد.

خدمات پس از فروش شرکت زبرا

Can't save translations from source text exceeding 300 characters
منبع : www.Parkerlatifi.com
اشتراک گذاری

نام:
آدرس ایمیل:
متن نظر *:
كد امنیتی *:
اگر تصویر ناخواناست(اینجا)را کلیک کنید

 

گروه پارکر لطیفی مرجع تخصصی فروش و تعمیرات نوشت افزار در ایران

گروه پارکر لطیفی با ارائه ی برترین و معتبرترین برندهای نوشت افزار دنیا، و ارائه ی خدمات پس از فروش آن ها، این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده است تا صاحب بهترین ها باشند و با خاطری آسوده درباره ی کیفیت و اصالت نوشت افزار مورد نظرشان، به خرید آن ها بپردازند.

 

شماره تماس با شرکت: 02166702832 (10 خط)
آدرس شرکت: خیابان جمهوری، خیابان بابی ساندز، پلاک 2 و 4 ، پارکر لطیفی
ساعت کار فروشگاه:  09:00 صبح لغایت 14:00 و 16:00 عصر لغایت 19:30
مدرک عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
مدرک ساماندهی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
Bank Pasargad
© کلیه حقوق معنوی وب سایت متعلق به گروه نوشت افزار پارکر لطیفی می باشد. طراحی شده توسط طراحی فروشگاه اینترنتی داتک
شکیبا باشید ...