wait please
شکیبا باشید
Loading
Loading
خانهmap dividerآرشیو اخبارmap dividerامضا با خودنویس
امضا با خودنویس
امضا با خودنویس

امروزه خودنویس ها یکی از کاربردی ترین ابزار تحریری و همچنین هدیه ای باارزش برای افراد خاص به شمار می‌روند. اگر دقت کرده باشید تمام مدیران موفق که نام و امضای آن ها بر پای برگه ها سند است، خودنویس در دست دارند، در واقع امضای خود را با خودنویس می‌زنند نه با خودکارهای عادی، حال چرا؟ در این مطلب با ما همراه باشید تا دلیل امضا با خودنویس را به شما بگوییم.
 

خودنویس چیست؟
خودنویس یکی از لوازم های تحریریست که عضوی از خانواده ی نوشت افزار است با این تفاوت که از جوهر های روان در آن‌ها استفاده می‌شود و این روانی جوهر باعث سهولت در نوشتن با خودنویس، امضا با خودنویس و خیلی مسائل دیگر می‌شود.

 

خودنویس ، محصول مورد علاقه ی بزرگان
بله، خودنویس یک محصول مورد علاقه‌ی مردان و زنان بزرگ تاریخ است. این موضوع را از تاریخچه ی آن می‌توانیم بفهمیم.
تا به حال به دست زدن و برداشتن خودنویس یک نویسنده فکر کرده اید؟

یا به امضایی که با خودنویس ممکن است زده باشد؟

ممکن است آن خودنویس به آن نویسنده خیلی کمک ها کرده باشد چرا که هر خودنویس کارایی منحصر به فرد خود را خواهد داشت.

برای مثال: ارنست همینگوی، نویسنده ی مشهور و نام‌آور، همیشه از خودنویس پارکر استفاده می‌نموده. او حتی برای امضا زدن کتاب های خود نیز از خودنویس مشهور پارکر کمک می‌گرفته.
در میان دکتران و دانشمندان هم همین فرمول استفاده و امضا با خودنویس بوده و هست.

برای مثال: پروفسور حسابی همیشه از خودنویس های پارکر 51 استفاده می‌نمایند. نسخه های گرانبهای خود و امضای درخشان خود را همیشه با آن خودنویس بر برگه های می‌زند. ( خودنویس پارکر 51 ضخی جناب آقای پروفسور حسابی در موزه دکتر حسابی موجود است.)

امضا با خودنویس

 

چهار دلیل برای آنکه امضاهای خود را مزین به خودنویس کنید.

«امضا می‌فرمایید؟»

«بله چرا که نه»

 «خودکار بدم خدمتتان؟»

 «نخیر!»

امضا را با خودنویس بزنید. برای چه؟

به این چهار دلیل توجه کنید.

  1. خودنویس از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است.
  2. علاقه و احساسی که یک خودنویس به شما می‌دهد هیچ خودکار یا قلم دیگری به شما نخواهد داد.
  3. جلوه‌ی زیبای آن باعث می‌شود که چشم هر بیننده ای را به خود جلب میکند.
  4. فاکتور فنی آن که صد در صد خودنویس و کارایی تحریری آن مانند نوشتن، امضا زدن، دست گرفتن و.. را از باقی وسایل تحریری ممتاز تر می‌نماید.

جدا از این چهار دلیل اساسی برای استفاده و امضا با خودنویس، می‌شود به این موضوع هم اشاره کرد که امضا با خودنویس از هرجهاتی کار را آسان‌تر می‌کند و امضایی زیباتر و تمیزتر تحویل می‌دهد، زیرا نوک خودنویس بر اساس فشار دست شخص میتواند حالت بگیرد.

دلیل مهم‌تر برای امضا با خودنویس شناساندن مدرک جعلی از اصلی است. چگونه؟

باید گفت که خودنویس مانند موم در دست است و به راحتی با خم و راست شدن دست، بخاطر روانی جوهر، حرکات دست را روی ورق پیاده می‌نماید و همین موضوع باعث شناساندن مدرک جعلی از اصلی می‌شود.

امضا با خودنویس لوکس

 

در امضا زدن ناموفق هستید؟ تنها راه شما خودنویس است.

امضا زدن امریست بسیار مهم. چرا که نشان دهنده ی هویت شماست و باید به درستی انجام شود. بعضی افراد هم نیز هستند که با بدست گرفتن خودکارهای عادی و معمولی نمی‌توانند به درستی امضای خود را به دیگران معرفی کنند، برای همین در بیشتر مواقع ناموفق هستند. اگر به همین افراد جای خودکار معمولی یک خودنویس داده شود، باعث افزایش اعتماد بنفسشان می‌شود و می‌توانند به راحتی و زیبایی امضای با خودنویس برمی‌گزینند چرا که امضا با خودنویس همان چیزی که آن‌ها طلب دارند.

 


آیا وسیلهای کاربردی می‌خواهید؟ بفرمایید خودنویس!

پیش‌تر هم به کاربرد فنی خودنویس اشاره نمودیم اما حال می‌خواهیم این موضوع را بسط و گسترش بدهیم. خودنویس به دلیل طراحی اصیل و فنی و پرظرافت خود، باعث می‌شود تا متن نوشتاری ای که با خودنویس نوشته شده است دارای ظاهری خاص و شکیل شود. حال شما فکر کنید، امضای زیبای شما، با خودنویس، چقدر زیباتر و اصیل تر خواهد شد.

امضا با خودنویس مونتگراپا

قلمی خاص، استایلی خاص!

پیش‌تر اشاره کردیم به طور مثال چه کسانی از خودنویس نهایت استفاده را دارند و امضاهایشان را با خودنویس درج می‌نمایند.

لازم نیست شماهم سمت خاصی داشته باشید تا خودنویس دست بگیرید. مطمئنا اگر خودنویس به دست باشید و برای امضا یا یک نوشته دست در کیفتان بکنید و خودنویس شیک و زیبای خود را بیرون بیاورید، برق زیبایی به استایل خود انداخته‌اید. در واقع امضای خود را با خودنویس مانند مهر بر برگه زده‌اید.

کسانی هم بوده‌اند که مانند شما خودنویس خود را دارند و از آن برای نوشته و امضا کردن، استفاده نموده‌اند.بسیاری از این افراد، دکتر، دانشمند، پزشک و... بوده ‌اند. همه‌ی آن ها امضا با خودنویس را برگزیدند چرا که امضابا خودنویس همان برق هویت شماست.

 

خودنویس، هدیه ای برای آیندگان

همیشه می‌دانیم و بازهم خواهیم گفت که فرهنگ غنی یک کشور بسته به اسناد و ادبیات آن است. حال از دیرباز تا کنون مورخان سعی نموده‌اند که با قلم های ارزشمند این فرهنگ و تاریخ را حفظ کنند. بزرگان زیادی امضای خاص خود را با قلم های خاص ثبت نموده‌اند که اکنون ما می‌توانیم آن‌ها را مشاهده بنمایم. شاید اکنون نوبت ماست که امضا با خودنویس، به نشانه ی هویتمان، روی کاغذهای ارزشمند برای آیندگان ثبت بشود.

چرا با خودنویس امضا بزنیم

دوست دارید چه چیزی از کیف‌تان دربیاید؟

سوالی کوچک و اساسی با پاسخی تامل کننده! ما اینجاییم که در پاسخ دادن این سوال به شما کمک بنمایم.

اگر نظر ما را بخواهید، از کیف شما، شمایی که کارمند هستید، دانشجو، دانش‌آموز، دکتر، مهندس، هنرمند یا محقق هستید باید یک خودنویس شکیل و زیبا که نشان دهنده ی شخصیت شما باشد دربیاید.

شنیده‌اید که امضای هرفرد نشان دهنده ی نام و شخصیت آن فرد است؟ پس با خودنویس زیبایی که در دست می‌گیرید امضایی به زیبایی اسمتان بر هر برگه ای بزنید و خاص بودن خود را با همان تکه خودنویس کوچک به دیگران به راحتی نشان دهید. باز هم همان کار مهم و همیشگی، یعنی امضا با خودنویس!

اگر شماهم امضا با خودنویس را دوست دارید، نظراتتان را با به اشتراک بگذارید.

 

منبع : www.Parkerlatifi.com
اشتراک گذاری
شاپور قلیزاده
(1400/07/05 20:55:42)
من بعد از هشت ماه تمرین خط با خودکار و اجازه استادم تازه می خوام با خودنویس بنویسم داشتن خودنویس بتنهایی مهم نیست . باید اصول تحریر رو هم بدونیم.
غلامحسین محمدیان
(1399/12/07 14:14:53)
با سلام
من عاشق خودنویس و نوشتن با خودنویس هستم. و امضا که دیگه جای خود داره به همین خاطر پنج عدد خودنویس دارم.
پارساابواحسنی
(1399/01/08 00:08:36)
من دانشجو ام و از اواخر دوران ابتدایی از خودنویس استفاده می‌کنم. از همه نظز عالیه تنها ایرادش اینه که زیادی تو چشم هست و هر کس که می‌بینه می‌خواد یه ذره هم که شده اونو بگیره و باهاش بنویسه
حسن عسگری
(1398/12/21 23:12:57)
با سلام من وکیل هستم .لذت نوشتن با خودنویس قابل مقایسه با دیگر نوشت افزارها نیست .

نام:
آدرس ایمیل:
متن نظر *:
كد امنیتی *:
اگر تصویر ناخواناست(اینجا)را کلیک کنید

 

گروه پارکر لطیفی مرجع تخصصی فروش و تعمیرات نوشت افزار در ایران

گروه پارکر لطیفی با ارائه ی برترین و معتبرترین برندهای نوشت افزار دنیا، و ارائه ی خدمات پس از فروش آن ها، این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده است تا صاحب بهترین ها باشند و با خاطری آسوده درباره ی کیفیت و اصالت نوشت افزار مورد نظرشان، به خرید آن ها بپردازند.

 

شماره تماس با شرکت: 02166702832 (10 خط)
آدرس شرکت: خیابان جمهوری، خیابان بابی ساندز، پلاک 2 و 4 ، پارکر لطیفی
ساعت کار فروشگاه:  09:00 صبح لغایت 14:00 و 16:00 عصر لغایت 19:30
مدرک عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
مدرک ساماندهی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
Bank Pasargad
© کلیه حقوق معنوی وب سایت متعلق به گروه نوشت افزار پارکر لطیفی می باشد. طراحی شده توسط طراحی فروشگاه اینترنتی داتک
شکیبا باشید ...