wait please
شکیبا باشید
Loading
Loading
خانهmap dividerآرشیو اخبارmap dividerنوروز قلم در راه است
نوروز قلم در راه است
نوروز قلم در راه است

یکی از رسومی که عید باستانی نوروز را زیباتر می کند، سنت هدیه دادن به اعضای خانواده و به ویژه بزرگان و کودکان است و چه هدیه ای بهتر از قلم، که نشانی از فرهنگ و شعور فرد هدیه دهنده، و همچنین مبین ارزش و جایگاهی است که برای فرد مقابلمان قائل هستیم. هدیه دادن، نکات ظریف و بسیار پنهانی دارد که رعایت آن ها نه تنها موجب شادمانی طرف مقابل می گردد

با فرا رسیدن فصل بهار، تنها طبیعت نیست که جانی دوباره می یابد و از نو سبز می شود، ما انسان ها نیز، با رسیدن هر بهار، دوباره جان می یابیم، دوباره سبز می گردیم و با وزش هر نسیم بهاری، از درون نو می شویم. در این میان ما ایرانیان که دارای آداب و رسوم و سنت های هزاران ساله هستیم و در سرزمینی باستانی، با تمدن کهن زندگی می کنیم، بهار را دو چندان ارج می نهیم، چرا که بهار برای ما، تنها یک فصل نیست! بهار برای ما سرآغازی حقیقی در تمامی ابعاد زندگی است، بهار برای ما نوروز است و نوروز برای ما، یادگاری گرانبها از اجداد و پیشینیانمان می باشد، که فرهنگی چنین غنی و پربار را برایمان به ارمغان آورده اند.

تبریک سال نو و نوروز و گروه پارکر لطیفی هدیه مولانا

عید نوروز در فرهنگ و آیین ما، از چنان منزلت و جایگاهی برخوردار است، که نه تنها فرا رسیدن آن را به شیرین ترین شکل ممکن جشن می گیریم، بلکه به شکرانه ی برکتش، هدیه می دهیم و هدیه دریافت می کنیم و این رسمی کهن و بسیا زیبا است که تا به امروز آن را حفظ کرده ایم. کافی است داستان ها و روایات موجود در ادبیات کهن ایران را مرور کنید و پای صحبت بزرگ ترهای فامیل بنشینید تا بدانید که این سنت، متعلق به این روزها نیست و از دیرباز در میان مردم ایران رایج بوده و یکی از زیباترین جنبه های این جشن باستانی می باشد که موجب شادمانی بزرگ و کوچک خانواده شده و انگیزه و امیدی بس ناچیز است، که افراد را به ادامه ی راه پر فراز نشیب زندگی دعوت می کند و به همگان یادآوری می نماید که زندگی زیبا است و هر آن چه از ناملایمات و سختی ها که با آن روبه رو شوند گذرا بوده و هیچ دوامی ندارد.

عید نوروز و مهمانی پارکر لطیفی

از جمله جذابیت های عید نوروز، دیدار با بزرگان فامیل و تمامی اعضای خانواده و نشستن به صحبت و گپ و گفت با آن ها می باشد. چه بسا کینه و کدورت هایی که به این بهانه پایان می یابند، چه بسا دشمنی ها که به صلح می انجامند و در کنار این ها، چه بسا افرادی که عشق و محبتشان را باری دیگر، صمیمانه در طبق اخلاص گذاشته و دلی را شاد و لبی را خندان می کنند. یکی از رسومی که عید باستانی نوروز را زیباتر می کند، سنت هدیه دادن به اعضای خانواده و به ویژه بزرگان و کودکان است و چه هدیه ای بهتر از قلم، که نشانی از فرهنگ و شعور فرد هدیه دهنده، و همچنین مبین ارزش و جایگاهی است که برای فرد مقابلمان قائل هستیم. هدیه دادن، نکات ظریف و بسیار پنهانی دارد که رعایت آن ها نه تنها موجب شادمانی طرف مقابل می گردد، بلکه سطح شعور و فرهنگ خود شخص هدیه دهنده را نیز، تا حدود زیادی مشخص می کند. نوروز مناسبتی فرهنگی است که ریشه در سنت ها و آداب و رسوم ایرانیان دارد، و هدیه ای که در این ایام به یادگار داده می شود، باید از جنس همین مناسبت باشد. ارزش قلم و هرآنچه مربوط به نگاشتن و نگارش است، نه تنها از بین نمی رود و رنگ و بوی فراموشی به خود نمی گیرد، بلکه روز به روز نیز، بیشتر می گردد و جایگاهی ویژه کسب می کند. چه بسا قلم هایی که در این ایام از عزیزی دریافت شده و تا سال های سال، یاد و خاطر او را برای فرد مورد نظر زنده نگه داشته اند. چه بسا فرزندانی که با دریافت خودنویسی در اولین روز سال از پدرانشان، بهترین و زیباترین احساست را تجربه نموده اند و یا برعکس، چه بسا پدرانی که  با دریافت قلمی زیبا از فرزندانشان، جانی دوباره یافته اند و به ارزش و جایگاه حضورشان، در زندگی عزیزانشان مجددا پی برده اند.

سرزمین ما ایران، فرزندان گرانقدری را در دامان خود پرورش داده است که چراغ علم و دانش، فرهنگ و هنر را روشن نگاه داشته اند و به هر بهانه ای، به دنبال یافتن راهی برای انتشار دستاوردهای خود، حتی در مقیاسی کوچک و ناچیز هستند.

اگر قرار است هدیه ای را برای عزیزی در نظر بگیرند، خلقت و آفرینش را به او هدیه دهند که هر قلم، ابزاری برای آفرینش دنیایی تازه است، دنیایی که از دل و جان آدمیان بر می آید و به واسطه ی قلم، بر لوح های سفید نقش می بندد و ماندگار می شود.

عید نوروز و پارکر لطیفی و محصولات یوروپن

اسفند، آخرین ماه سال، یکی از زیباترین و پر جنب و جوش ترین ماه ها است. خانه تکانی ها، تهیه ی رخت و لباس عید، شوق و اشتیاق کودکان برای خوردن آجیل و شیرینی، و آمدن رنگ و بوی بهاری به خانه ها، همه و همه احساساتی و شور و هیجانی هستند که در این ماه به اوج می رسند و پیر و جوان را به تکاپو و جنب و جوش وا می دارند. در این میان تهیه ی هدیه ی سال نو نیز، یکی از مهم ترین دغدغه های افراد برای اعضای خانواده ی خود و دوستان عزیزانشان است، که شاید بعضا کمی سخت و دشوار باشد، چرا که بسیاری افراد از خرید هدایای تکراری و صرفا مادی خسته شده اند و به دنبال خرید کالایی ارزشمند هستند که هم میزان احترام و علاقه شان را به طرف مقابل نشان دهد و هم  از بین نرود و یاد و خاطره ی این نوروز را تا ابد برای آن ها حفظ نماید.

تصور کنید، نوجوانی به جای دریافت انواع هدایای مادی که هیچ ارزش معنوی ندارند، از پدر/مادر خود خودنویسی با ارزش و زیبا دریافت کند، آن گاه چه حسی در او پدید می آید؟

تصور کنید پدری/مادری از فرزندش به جای هدیه ای تکراری، قلمی درخور و شایسته هدیه بگیرد و نام خود را بر روی بدنه ی آن قلم مشاهده کند! تصور کنید کلمه ای ارزشمند از طرف شما تا ابد بر روی قلمی حکاکی شود و به دست عزیزی برسد، آنگاه چه احساسی در آن فرد به وجود خواهد آمد؟!

عیدی کادو هدیه نوروز

گروه پارکر لطیفی، که عرضه کننده ی قلم های اصل و مرغوب از برندهای معتبر دنیا است، این امکان را برایتان فراهم آورده تا تمامی این حس های با ارزش را به عزیزانتان هدیه دهید و شروعی متفاوت را، در نوروز امسال برایشان به ارمغان آورید. شاید دریافت قلم از سوی شما، بهانه ای باشد تا کودکی، خود را در آینده ای درخشان تصور کند، نوجوانی به بهانه ی آن، علم و فرهنگ را ارج نهد و عزیزی به ارزش و جایگاه والای خود در زندگی پی ببرد و نسبت به آینده، دلگرم و امیدوار شود.

گروه پارکر لطیفی همچنین این امکان را برای همراهان خود مهیا می کند تا با حکاکی رایگان بر روی انواع قلم ها و خودنویس ها، هدیه ای منحصر به فرد را برای عزیزانشان تهیه کنند و ارزش معنوی هدیه ی خود را، دو چندان نمایند. بدین ترتیب نامی به یادگار، بر روی قلم مورد نظر ثبت می شود که تا ابد بر روی آن باقی خواهد ماند و حتی نسل به نسل انتقال خواهد یافت و بدین ترتیب هدیه ای نوروزی، تبدیل به شیئی گرانبها خواهد شد که در کنار ارزش مادی که دارد، از جایگاه معنوی بالایی نیز برای صاحبش، برخوردار است.

حکاکی هدیه لطیفی

همان طور که می دانید، خرید از فروشگاه لطیفی، تنها منحصر به شهروندان تهرانی نیست و شما به راحتی می توانید، از اقصی نقاط کشور عزیزمان، به خرید قلم مورد نظر خود پرداخته و از اصالت و اعتبار قلم مورد نظرتان مطمئن باشید. برای تهیه ی هدیه ی نوروزی مورد نظرتان می توانید، به فروشگاه لطیفی در تهران مراجعه کرده و یا از طریق وبسایت گروه پارکر لطیفی، نسبت به خرید آن اقدام نمایید و زیبایی و شیرینی ایام نوروزیتان را، با مشاهده ی برق شادی در چشمان عزیزانتان، چند برابر کنید.

منبع : www.ParkerLatifi.com
اشتراک گذاری
محمد فتحی
(1396/12/26 16:31:22)
درود بر استاد گرانقدر جناب آقای لطیفی عزیز
خیلی عزیزید استاد
تا دنیا دنیاست فراموش نمیکنم لطف شمارو برای آشنایی من با قلم.

نام:
آدرس ایمیل:
متن نظر *:
كد امنیتی *:
اگر تصویر ناخواناست(اینجا)را کلیک کنید

 

گروه پارکر لطیفی مرجع تخصصی فروش و تعمیرات نوشت افزار در ایران

گروه پارکر لطیفی با ارائه ی برترین و معتبرترین برندهای نوشت افزار دنیا، و ارائه ی خدمات پس از فروش آن ها، این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده است تا صاحب بهترین ها باشند و با خاطری آسوده درباره ی کیفیت و اصالت نوشت افزار مورد نظرشان، به خرید آن ها بپردازند.

 

شماره تماس با شرکت: 02166702832 (10 خط)
آدرس شرکت: خیابان جمهوری، خیابان بابی ساندز، پلاک 2 و 4 ، پارکر لطیفی
ساعت کار فروشگاه:  09:00 صبح لغایت 14:00 و 16:00 عصر لغایت 19:30
مدرک عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
مدرک ساماندهی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
Bank Pasargad
© کلیه حقوق معنوی وب سایت متعلق به گروه نوشت افزار پارکر لطیفی می باشد. طراحی شده توسط طراحی فروشگاه اینترنتی داتک
شکیبا باشید ...