wait please
شکیبا باشید
Loading
Loading
خانهmap dividerآرشیو اخبارmap dividerمدادی با دانه های اورگانیک Sprout
مدادی با دانه های اورگانیک Sprout
مدادی با دانه های اورگانیک Sprout

در ته مداد ها دانه های اورگانیک گیاهانی که تنها برای رشد به خاک و آب و کمی نور خورشید نیاز دارند تعبیه کرده اند. بعد از اینکه هر یک از این مداد ها تراشیده شد...

هنگامی که یک مداد بعد از استفاده های مکرر تراشیده و کوچک می شود دور انداخته می شود و دیگر قابل استفاده نخواهد بود. اما برای استفاده مجدد از ته مداد های کوچک توسط افراد خلاق ایده ای جالب عملی شده است. آنها در ته مداد ها دانه های اورگانیک گیاهانی که تنها برای رشد به خاک و آب و کمی نور خورشید نیاز دارند تعبیه کرده اند. بعد از اینکه هر یک از این مداد ها تراشیده شد و به انتها رسید می توان با فرو کردن آنها در خاک در واقع آنها را کاشت و گیاهی جدید بدست آورد. بنابراین هر مداد بعد از استفاده قرار است به یک گیاه تبدیل شود تا نظم چرخه حیات گیاهان و درختانی که برای تولید مداد قطع می شوند به هم نخورد و گیاه جدیدی بازپروری شود.

البته گیاهانی که از کاشت این مداد رشد خواهند کرد نوعی گیاه خوراکی هم هستند و قابل خوردن می باشند. ساختار تولید این مداد کاملاً غیر سمی است و آسیبی به محیط زیست نخواهد زد. از کاشتن ته این مداد های می توان گیاهانی مثل ریحان، گوجه فرنگی، نعنا و گیاهان خوراکی دیگر را برداشت کرد که تعداد آنها به ۱۱ گونه می رسد. علاوه بر این مدادها، ایده های خلاقانه ای برای ساخت گلدان از روزنامه توسط این تیم خلاق ارائه شده است. این مدادهای قابل رشد به صورت آنلاین به فروش می رسند و در فروشگاه های اروپایی نیز مورد استقبال قرار گرفته اند.
 
 
مداد بازیافتی همراه با دانه گیاه برای کاشته شدن
 
منبع : www.ParkerLatifi.com

نام :
آدرس ایمیل :
متن نظر * :
كد امنیتی * :
اگر تصویر ناخواناست(اینجا)را کلیک کنید

 

گروه پارکر لطیفی با ارائه ی برترین و معتبرترین برندهای نوشت افزار دنیا، و ارائه ی خدمات پس از فروش آن ها، این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده است تا صاحب بهترین ها باشند و با خاطری آسوده درباره ی کیفیت و اصالت نوشت افزار مورد نظرشان، به خرید آن ها بپردازند.

 

شماره تماس با شرکت: 02166702832  _  02166707582
آدرس شرکت: خیابان جمهوری، خیابان بابی ساندز، پلاک 2 و 4 ، پارکر لطیفی
ساعت کار فروشگاه:  09:00 صبح لغایت 14:00 و 16:00 عصر لغایت 19:30
نماد اعتماد الکترونیکی فروشکاه اینترنتی پارکرلطیفی
مدرک عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
مدرک ساماندهی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
Bank Pasargad
© کلیه حقوق معنوی وب سایت متعلق به گروه پارکر لطیفی می باشد. طراحی شده توسط طراحی فروشگاه اینترنتی داتک
شکیبا باشید ...