wait please
شکیبا باشید
Loading
Loading
خانهmap dividerآرشیو اخبارmap dividerروز پزشک مبارک هدیه روز پزشک
روز پزشک مبارک هدیه روز پزشک
روز پزشک مبارک هدیه روز پزشک

هدیه مخصوص پزشک برای روز پزشک دارای ارزش و اهمیت بسیار زیادی می باشد. هدیه ای که برای روز پزشک در نظر گرفته می شود، می تواند یک خودکار و خودنویس بسیار شیک و زیبا باشد. هدیه مخصوص روز پزشک می تواند بدون هزینه بسیار زیاد، کیفیت بسیار بالایی داشته باشد.

 

توضیحاتی در مورد هدیه مخصوص پزشک

هدیه مخصوص پزشک به هدیه ای اطلاق می گردد که در روز پزشک به پزشکان اهدا می شود. معمولا افرادی که دوست و یا آشنای پزشک داشته و یا حتی بیمارانی که سلامتی خود را به دست پزشکی به دست آورده اند، علاقه دارند در روز پزشک هدیه ای به پزشک مد نظر خود بدهند. معمولا این هدیه باید چیزی باشد که به کار پزشک آمده تا وی از آن استفاده کند. زیرا هدیه ای که کاربردی نباشد، معمولا پس از یک روز از یاد افراد محو می شود.

هدیه مخصوص پزشک معمولا اگر دارای قیمت مناسبی باشد، همه افراد می توانند آن را تهیه کنند و محدود به افراد خاص نمی شود. بدین ترتیب نوشت افزار پزشکی را می توان بهترین هدیه برای روز پزشک دانست. خودکار و خودنویس می توانند بهترین هدیه مخصوص پزشک در نظر گرفته شوند. هدیه مخصوص پزشک باید دارای ظاهری خاص و شیک باشند تا افرادی که آنها را دریافت می کنند، وجه تمایزی بین آن و سایر خودکارهای موجود در بازار پیدا کنند. در غیر این صورت نمی توان آن را هدیه ای مناسب دانست.

 

دلایل انتخاب خودکار و خودنویس به عنوان هدیه روز پزشک

پزشکی یکی از مشاغلی بوده که معمولا نیاز به خودکار و روان نویس و خودنویس در آن بسیار زیاد می باشد. زیرا معمولا پزشکان برای نوشتن نسخه و یا راهنمایی های مناسب و دستورات داروها نیاز به نوشت افزار دارند. بدین ترتیب معمولا هر کدام از پزشکان را که ملاحظه کنید، دو الی سه خودکار و روان نویس در جیب لباس وی پیدا می کنید. این موضوع به خاطر میزان استفاده بسیار زیاد آنها از خودکار و روان نویس و خودنویس می باشد.

fountainpen And ballpoint pen for docter

با توجه به توضیحاتی که ارائه شده است، می توان به این نتیجه رسید که خودکار و روان نویس هدیه روز پزشک می تواند بهترین گزینه برای استفاده روزانه پزشکان باشد. زیرا این کار باعث می شود تا هر روز شخصی که این هدیه را به آنها اهدا نموده، در ذهن پزشک مورد نظر باشد. خودکار و خودنویس از جمله نوشت افزاری بوده که می تواند در هر همه مشاغل از جمله پزشکی کاربرد های بسیار گسترده ای داشته باشد. شیک بودن هدیه مخصوص پزشک می تواند کمک کند تا این محصولات به عنوان هدیه ای به یادماندنی در ذهن پزشک مد نظر بماند.

روز پزشک مبارک roz pezeshk mobarak

 

قیمت خودکار و روان نویس هدیه روز پزشک

برای افرادی که به دنبال خرید هدیه مخصوص پزشک می باشند، قیمت آن نیز ممکن است اهمیت داشته باشد. زیرا معمولا ممکن است همه افراد از هر قشری تمایل به تهیه هدیه مخصوص پزشک داشته باشند تا بتوانند به کمک آن قدر دانی از پزشک خود کرده باشند. این موضوع باعث شده تا علاوه بر کیفیت، ظاهر و خاص بودن خودکار و روان نویس ، قیمت آن نیز دارای ارزش و اهمیت بسیار زیادی باشد.

معمولا شرکت سازنده، جنس، کیفیت، طراحی و زیبایی خودکار و روان نویس می تواند تاثیر گذاری زیادی بر روی قیمت هدیه داشته باشد. معمولا هدیه مخصوص پزشک هر چه کیفیت بالاتر و قیمت مناسب تری داشته باشد، میزان استقبال از آن نیز بیشتر می شود. از این رو با توجه به اینکه شرکت های عرضه کننده نوشت افزار به دنبال رضایت بیشتر خریدار و افزایش استقبال از محصولات مختلف می باشند، توانسته اند نوشت افزار  با بهترین کیفیت ممکن و با مناسب ترین قیمت ممکن را عرضه نمایند.

روز پزشک گرامی باد . عکس تبریک روز پزشک

 

کدام پزشکان بیشتر از خودکار و روان نویس و خودنویس استفاده می کنند؟

معمولا پزشکان ممکن است عمومی و یا دارای تخصص های بسیار مختلفی باشند. با توجه به اینکه معمولا همه تخصص های پزشکی به طور روزانه از خودکار و روان نویس استفاده می کنند، این موضوع باعث شده تا نوشت افزار پزشکی بتواند هدیه ای خاص و قابل توجه برای همه پزشکان به شمار برود. خودکار و روان نویس محصولی مصرفی و مورد استفاده همگان می باشد این موضوع باعث شده تا به عنوان یکی از هدایای پر فروش روز پزشک به شمار برود.

بدین ترتیب با صرف کمترین هزینه ممکن می توان هدیه ای جالب و درخور را برای پزشکان تهیه کرد. هدیه می تواند به صورت ساده و یا دارای حکاکی باشد. معمولا بر اساس نوع سلیقه می توان نوشت افزار را به صورت حکاکی شده و یا ساده تهیه کرد. با حکاکی نام و یا جمله ای خاص می توان خودکار و خودنویس را تبدیل به هدیه مخصوص تبدیل کرد. خودکار و خودنویس با رنگ های بسیار مختلفی می تواند به عنوان هدیه مورد استفاده قرار بگیرد.

 

جایگاه پزشک و پزشکی در جهان

از سال های بسیار دور بیماری های بسیار مختلفی گریبان گیر افراد مختلف بوده است، این موضوع باعث شده تا افراد رنج های بسیار زیادی ببینند. علم پزشکی از سال های دور توانسته است جان افراد بسیار زیادی را نجات بدهد. پزشکان از سال های بسیار دور دارای ارزش بسیار بالایی در جامعه بوده اند. این موضوع باعث شده تا افراد مختلف ارزش بسیار زیادی برای جامعه پزشکی در دنیا قائل باشند. در کشور های مختلف دنیا روز پزشک با عنوان های مختلفی وجود دارد.

در ایران نیز اول شهریور هر سال به خاطر تقارن با تولید حکیم بزرگ ابوعلی سینا به عنوان روز پزشک معرفی شده است. روز پزشک باعث شده تا همه افراد بتوانند تقدیر و تشکر مناسبی از پزشکان مد نظر خود داشته باشند. هدیه مخصوص پزشک می تواند دارای ارزش ریالی کم اما ارزش معنوی بسیار زیادی باشد. خودکار و روان نویس و خودنویس می توانند گزینه ای بسیار مناسب برای هدیه روز پزشک باشند. این هدیه می تواند ویژگی های خاصی داشته باشد، این در حالی است که هر چه هدیه خاص تر باشد، می تواند باعث شود تا پزشکان احساس بسیار خوشایندی از دریافت این هدیه داشته باشند. سال هاست در تاریخ اول شهریور هدیه ای از سوی افراد مختلف برای پزشکان تهیه شده و به آنها اهدا می شود.

---

برای مشاهده پیشنهاد ما در رابطه با هدیه روز پزشک بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

پیشنهادات ویژه هدیه روز پزشک

پیشنهادات ویژه هدیه روز داروساز

هدیه روز پزشک - روز پزشک مبارک

برای دیدن تمامی محصولات فروشگاه لطیفی به لینک زیر مراجعه فرمایید .

محصولات خودنویس و خودکار فروشگاه پارکر لطیفی

 

روز پزشک مبارک خودنویس دماوند

 

تبریک روز پزشک هدیه روز پزشک

 

منبع : www.ParkerLatifi.com
اشتراک گذاری
خدابنده لو
(1398/05/26 19:56:17)
روز پزشک گرامی باد, آقای لطیفی عزیز به یاد ما معمار ها نیز باشید
میناوند
(1398/05/26 19:54:26)
استاد لطیفی عزیز از طرف من هم تبریک بگید به دوستان پزشک که مراجعه میکنند به شما برای خرید قلم برای خودشون!
سعید دانشمند
(1398/05/26 19:55:14)
روز پزشک مبارک
محمد نکوهش
(1398/05/26 19:53:20)
تبریک روز پزشک از طرف یک مرکز فرهنگی بسیار لذت بخش بود. درود بر شما
سارا میناوند
(1398/05/26 19:52:11)
آقای لطیفی عزیز ممنون که به یاد جامعه پزشکی هستید.
Ati
(1398/05/26 15:03:31)
بسیار زیبا

نام:
آدرس ایمیل:
متن نظر *:
كد امنیتی *:
اگر تصویر ناخواناست(اینجا)را کلیک کنید

 

گروه پارکر لطیفی مرجع تخصصی فروش و تعمیرات نوشت افزار در ایران

گروه پارکر لطیفی با ارائه ی برترین و معتبرترین برندهای نوشت افزار دنیا، و ارائه ی خدمات پس از فروش آن ها، این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده است تا صاحب بهترین ها باشند و با خاطری آسوده درباره ی کیفیت و اصالت نوشت افزار مورد نظرشان، به خرید آن ها بپردازند.

 

شماره تماس با شرکت: 02166702832 (10 خط)
آدرس شرکت: خیابان جمهوری، خیابان بابی ساندز، پلاک 2 و 4 ، پارکر لطیفی
ساعت کار فروشگاه:  09:00 صبح لغایت 14:00 و 16:00 عصر لغایت 19:30
مدرک عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
مدرک ساماندهی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
Bank Pasargad
© کلیه حقوق معنوی وب سایت متعلق به گروه نوشت افزار پارکر لطیفی می باشد. طراحی شده توسط طراحی فروشگاه اینترنتی داتک
شکیبا باشید ...