wait please
شکیبا باشید
Loading
Loading
خانهmap dividerآرشیو اخبار
آرشیو اخبار
نام گروه : 

قلم، ابزاری است که نه تنها در دنیای واقعی بلکه در دنیای ادب و فرهنگ نیز نقش مهمی ایفا می‌کند. اهمیت واژه "قلم" در شعر و آثار شاعران، به سبب طراحی سمبلیک و بار معنایی وجودی آن، دوچندان می‌شود. قلم از دیدگاه اسلام، نماد بینش و بیداری است و ارزش آن به حدی است که در قرآن کریم به آن اشاره شده تا ارزش و اهمیت آن برای بشریت مشخص گردد.

فرهنگ مشرق زمین نیز به این مفهومی‌بودن واژه "قلم" پاسخگو بوده است. اهل اندیشه و عمل، از این خط‌فکری پیروی کرده‌اند و تلاش کرده‌اند تا ارزش و اهمیت قلم را در شعر و متون به اثبات برسانند تا نسل‌های آینده را به بیداری و توجه به این ارزش والای آن ترغیب کنند.

استفاده کردن از خودنویس در نگارش ، جلوه خاصی به نوشته ما می دهد. در حالی که اکثر ما به نحوه جاری شدن جوهر بر روی کاغذ هنگام نوشتن توجه نمی کنیم. اما برای گروهی از دانشمندان کره جنوبی و آمریکا نحوه کارکرد خودنویس از استفاده از آن اهمیت بیشتری دارد. آنها معتقدند کشف نحوه کارکرد خودنویس میتواند اطلاعات زیادی در مورد نحوه کارکرد سایر سیستم های فیزیکی در اختیار انسان قرار دهد.

بیست و هشت اردیبهشت, روز بزرگداشت ادیب و منجم بزرگ ایرانی حکیم عمر خیام بر تمامی هنر دوستان ایران زمین مبارک - قلم خیام

قلم کلکسیونی یوروپن با نام منشور کوروش ( CYRUS CYLINDER ) یوروپن در طراحی این قلم از فرم هندسی منشور کوروش الهام گرفته است بگونه ای که درب قلم از حالت معمول و استاندارد قلم خارج شده و به شکل منشور طراحی و تولید شده است . در روی قلم متن روی منشور کوروش که اولین منشور حقوق بشر هم به شمار می رود حکاکی شده است . ظرافت این حکاکی و جزئیات بکار رفته در این قلم در نوع خود تحسین بر انگیز و مثال زدنی است.

گروه پارکر لطیفی با ارائه یک خدمت ویژه به مشتریان، یعنی حکاکی بر روی قلم‌های مختلف، توانسته ارزش ویژه‌ای را به هدایا و کالاهای خود اضافه کند. این خرید نوشت افزار با قابلیت حکاکی نام عزیزان یا هر کلمه و عبارت مد نظر مشتریان، بر روی بدنه قلم ارائه می‌شود و جذابیت و ارزش آن‌ها را چند برابر می‌کند.

 

تعداد آیتم در صفحه :

 

گروه پارکر لطیفی مرجع تخصصی فروش و تعمیرات نوشت افزار در ایران

گروه پارکر لطیفی با ارائه ی برترین و معتبرترین برندهای نوشت افزار دنیا، و ارائه ی خدمات پس از فروش آن ها، این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده است تا صاحب بهترین ها باشند و با خاطری آسوده درباره ی کیفیت و اصالت نوشت افزار مورد نظرشان، به خرید آن ها بپردازند.

 

شماره تماس با شرکت: 02166702832 (10 خط)
آدرس شرکت: خیابان جمهوری، خیابان بابی ساندز، پلاک 2 و 4 ، پارکر لطیفی
ساعت کار فروشگاه:  09:00 صبح لغایت 14:00 و 16:00 عصر لغایت 19:30
مدرک عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
مدرک ساماندهی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
Bank Pasargad
© کلیه حقوق معنوی وب سایت متعلق به گروه نوشت افزار پارکر لطیفی می باشد. طراحی شده توسط طراحی فروشگاه اینترنتی داتک
شکیبا باشید ...