wait please
شکیبا باشید
Loading
Loading
خانهmap dividerآرشیو اخبار
آرشیو اخبار
نام گروه : 

حکاکی نام بر روی قلم یکی از خدمات رایگان گروه پارکر لطیفی می باشد. حکاکی بر روی خودنویس و خودکار باعث می شود تا افرادی که این محصولات را به عنوان هدیه دریافت می کنند، ارتباط عاطفی بسیار بهتری با آن برقرار کنند.حک نام روی نوشت افزار در کوتاه ترین زمان ممکن قابل انجام می باشد.

مجله (به عربی: مجله) یا گاه‌نامه گونه‌ای کتابچهٔ دوره‌ای است که با چاپ مقاله‌های عمومی یا علمی به گسترش و اشاعهٔ اطلاعات، دانش و نتایج پژوهش‌ها دربارهٔ پیشرفت‌های جاری در یک حوزهٔ علمی خاص می‌پردازد. مقالهٔ علمی توسط پژوهشگر یا پژوهش گرانی نوشته می‌شود که پژوهش را انجام داده‌اند. مجله (به انگلیسی: Magazine) به مدرکی جلد شده و ادواری گفته می‌شود که به‌طور منظم و با فاصلهٔ انتشار مرتب و زیر شمارهٔ ردیف و دوره و تاریخ معین در زمینه‌های گوناگون (اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، دینی، علمی، فنی، کشاورزی، نظامی، هنری، ورزشی و نظایر این‌ها) بیش از دو بار در سال منتشر شود و در تهیهٔ مطالب آن بیشتر از یک نفر مشارکت داشته باشد و نیز دارای بیشتر از یک مقاله باشد.

این وبسایت برای علاقمندان به هنر نوشتن و دوستداران محصولات با کیفیت نوشت افزار، بهترین فرصت برای آشنایی با تازه‌ترین اخبار صنعت نوشت افزار و مدل‌های برتر خودکارها و خودنویس‌ها را فراهم می‌آورد.با عضویت در وبسایت ما، شما به سادگی و به راحتی می‌توانید از جدیدترین تحولات صنعت نوشت افزار مطلع شوید و از انتخاب‌های بهتر و هوشمندانه‌تری برای خود استفاده کنید.

همچنین، این وبسایت به شما این امکان را می‌دهد که در دنیای جدیدی از مدل‌ها و طرح‌های متنوع نوشت افزار غوطه‌ور شده و محصولات کلکسیونی فوق‌العاده را در بازار جهانی نوشت افزار بشناسید.

خودنویس ها مرتب و با سلیقه کنار یکدیگر در ویترین مغازه چیده شده اند. سر در بزرگ مغازه نیز طرح هایی از خودنویس دارند و برای همین است که از دور هر رهگذر نزدیکی های چهارراه استانبول، در خیابان جمهوری، در نبش خیابان بابی ساندز را به داخل اولین فروشگاه خودنویس می کشاند. جایی که هر طرفش را نگاه میکنید ، هیچ چیز جز خودکار و خودنویس نمیبینید!

ماجرای قلم بازی علی دهباشی قصه ای است که باز می گردد به سال ششم ابتدایی، آن زمان معدل بالایی آوردم و با پدرم برای خرید یک قلم و خودنویس به قلم فروشی در خیابان جمهوری فعلی روبه روی هتل نادری نزد آقای لطیفی رفتیم ؛ اما آقای لطیفی گفت این بچه است و خریدن خودنویس برایش زود است؛ من هم نشستم کف مغازه و گریه سر دادم که دل آقای لطیفی و پدرم به رحم آمد و منجر به این شد که آخر قلم و خودنویس سناتوری را به 45 ریال خریداری کردیم و من از آن روز تا به امروز شوق قلم و خودنویس را حفظ کردم و هیچ چیز برایم لذت بخش تر از این نیست که انگشتانم جوهری شود.

تعداد آیتم در صفحه :

 

گروه پارکر لطیفی مرجع تخصصی فروش و تعمیرات نوشت افزار در ایران

گروه پارکر لطیفی با ارائه ی برترین و معتبرترین برندهای نوشت افزار دنیا، و ارائه ی خدمات پس از فروش آن ها، این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده است تا صاحب بهترین ها باشند و با خاطری آسوده درباره ی کیفیت و اصالت نوشت افزار مورد نظرشان، به خرید آن ها بپردازند.

 

شماره تماس با شرکت: 02166702832 (10 خط)
آدرس شرکت: خیابان جمهوری، خیابان بابی ساندز، پلاک 2 و 4 ، پارکر لطیفی
ساعت کار فروشگاه:  09:00 صبح لغایت 14:00 و 16:00 عصر لغایت 19:30
مدرک عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
مدرک ساماندهی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
Bank Pasargad
© کلیه حقوق معنوی وب سایت متعلق به گروه نوشت افزار پارکر لطیفی می باشد. طراحی شده توسط طراحی فروشگاه اینترنتی داتک
شکیبا باشید ...