wait please
شکیبا باشید
Loading
Loading
خانهmap dividerآرشیو اخبار
آرشیو اخبار
نام گروه : 

کاغَذ مادّه‌ای است پهن و نازک که از فشردن الیاف موادی مانند خمیر چوب ، برنج یا کتان درست می‌شود و بیش‌تر برای نوشتن و نقاشی به کار می‌رود .کاغذ (به عربی: ورق)، به ماده‌ای گفته می‌شود که از خمیر کتان یا پنبه یا کنف یا چوب یا ضایعات کشاورزی یا بعضی گیاهان مثل درخت بامبو و... ساخته شود و به کار نوشتن آید و در اصطلاح علمی عبارت است از تراکم الیاف سلولزی که به‌طور نامنظم داخل یکدیگر شده و در نتیجه یک مادهٔ فشرده را می‌دهد که در ابعاد و اوزان مختلف بدست می‌آید.

برنامه تلویزیونی گروه پارکر لطیفی - برنامه با موضوع خرید خودکار خودنویس و حک نام خریدار  بر روی خودنویس شروع میشود و جناب آقای لطیفی در مورد فروشگاه و گذشته های دور توضیحاتی را شرح میدهند.

خودنویس شما باید دوبار در سال تمیز شود. برای اینکار براحتی کارتریج جوهر یا مبدل آن را برداشته و نوک قلم و قطعه زیر نوک را با آب سرد بشویید. نوک قلم و قطعه زیر نوک را بخوبی با پارچه تمیزکننده خشک کنید. نحوه درست گرفتن خودنویس - جوهر خشک کن

تبریک کریسمس فروشگاه نوشت افزار لطیفی - کریسمَس یا نوئل جشنی است در آیین مسیحیت که به منظور گرامیداشت زادروز عیسی مسیح برگزار می‌شود. بسیاری از اعضای کلیسای کاتولیک روم و پیروان آیین پروتستان، کریسمس را در روز ۲۵ دسامبر جشن گرفته و بسیاری آن را در شامگاه ۲۴ دسامبر نیز برگزار می‌کنند.

تعمیرات تخصصی انواع خودنویس و خودکار و اتد در ایران در بیمارستان قلم لطیفی

خریداری انواع قلم، خودنویس، خودکار، روان نویس و اتد،از علاقه مندی های بسیاری از افراد است و عده ی زیادی با عشق و علاقه ی بسیار، به خرید و جمع آوری انواع قلم و خودنویس پرداخته و از داشتن آن ها لذت می برند. لیکن آن چه در کنار خریداری و تهیه ی این قلم ها، از اهمیت زیادی برخوردار است، نگه داری و مراقبت از آن ها و رفع مشکلاتی است که به مرور زمان ممکن است، عملکرد آن ها را تحت تاثیر قرار دهد.

تعداد آیتم در صفحه :

 

گروه پارکر لطیفی مرجع تخصصی فروش و تعمیرات نوشت افزار در ایران

گروه پارکر لطیفی با ارائه ی برترین و معتبرترین برندهای نوشت افزار دنیا، و ارائه ی خدمات پس از فروش آن ها، این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده است تا صاحب بهترین ها باشند و با خاطری آسوده درباره ی کیفیت و اصالت نوشت افزار مورد نظرشان، به خرید آن ها بپردازند.

 

شماره تماس با شرکت: 02166702832 (10 خط)
آدرس شرکت: خیابان جمهوری، خیابان بابی ساندز، پلاک 2 و 4 ، پارکر لطیفی
ساعت کار فروشگاه:  09:00 صبح لغایت 14:00 و 16:00 عصر لغایت 19:30
مدرک عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
مدرک ساماندهی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
Bank Pasargad
© کلیه حقوق معنوی وب سایت متعلق به گروه نوشت افزار پارکر لطیفی می باشد. طراحی شده توسط طراحی فروشگاه اینترنتی داتک
شکیبا باشید ...