wait please
شکیبا باشید
Loading
Loading
خانهmap dividerآرشیو اخبار
آرشیو اخبار
نام گروه : 

برای خرید خودکار از برند های مختلف نوشت افزار میتوانید به فروشگاه قلم لطیفی مراجعه فرمایید. انواع خودکار در فروشگاه قلم لطیفی . مشاهده آنلاین خودکار

با نهایت تأسف و تأثر، درگذشت مادر گرامی جناب آقای لطیفی را به ایشان و خانواده محترمشان تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برایشان صبر و سلامتی آرزو می‌کنیم. این اتفاق تلخ برای ما همگان نشان از آن می‌دهد که زندگی، از زیبایی‌های بهار و تازگی به پاییزی تلخ و غم‌انگیز تغییر می‌کند. با این حال، همچنان بزرگترین ارزش در پیوستگی به روحیه جاودانگی است. درگذشت مادر بزرگوار جناب آقای لطیفی را به ایشان و خانواده‌ی محترمشان تسلیت عرض می‌کنیم و از خداوند متعال برایتان صبر و شکیبایی خواستاریم. بر آرزوی مغفرت الهی برایتان و سایر بازماندگان تمنا می‌کنیم.

در سال 1340، زمانی که فروشگاه لطیفی شروع به کار کرد، ویترین‌های آن بسیار شبیه به ویترین‌های فعلی بودند. اما در سال 1347، تغییراتی در ویترین‌ها صورت گرفت و از آن زمان تاکنون با حفظ ارزش‌های تاریخی، به همان سبک قبلی باقی مانده‌اند و تعمیرات جزئی یا کلی فقط در موارد لزوم انجام شده‌اند.

ویترین‌های فروشگاه، نه تنها نشان‌دهنده اجناس فروشگاه هستند، بلکه نماینده ارزش‌های معنوی یک قسمت از شهر یا خیابان نیز هستند. حفظ ویترین‌های قدیمی، می‌تواند ارزش‌های معنوی و خاطرات بی‌شمار انسان که چشم‌شان به آن قسمت افتاده است، را زنده نگه‌دارد.

در هنگام سخن گفتن، استفاده از تکیه، آهنگ و تأکید مناسب می‌تواند به القای بهتر معانی در مخاطبان کمک کند و به سخنور این امکان را بدهد تا با راحتی و صداقت، ارتباط بهتری با شنونده‌ها برقرار کند. این اصول در هنر سخنوری نقش بسزایی ایفا می‌کنند و می‌توانند به شکل قابل‌توجهی بر تأثیرگذاری مطالب تأثیر بگذارند.

همچنین، رعایت شیوه‌ی خط فارسی در نوشتارها و متون نیز می‌تواند منجر به گویایی، سادگی و سهولت خواندن و نوشتن شود. استفاده از شیوه‌ای یکدست از دوگانگی در نوشته‌ها جلوگیری می‌کند و به مخاطبان امکان می‌دهد به راحتی و بهتر مفاهیم را درک کنند و ارتباط بیشتری با محتوای مطلب برقرار کنند.

 

در این صفحه مقالاتی در مورد لوازم التحریر چگونگی ساخت و چگونگی ثبت بعضی از اقلام در رسته نوشت افزار آمده است که بیشتر برای کامل تر شدن اطلاعات شما می تواند مورد استفاده قرار گیرد

تعداد آیتم در صفحه :

 

گروه پارکر لطیفی مرجع تخصصی فروش و تعمیرات نوشت افزار در ایران

گروه پارکر لطیفی با ارائه ی برترین و معتبرترین برندهای نوشت افزار دنیا، و ارائه ی خدمات پس از فروش آن ها، این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده است تا صاحب بهترین ها باشند و با خاطری آسوده درباره ی کیفیت و اصالت نوشت افزار مورد نظرشان، به خرید آن ها بپردازند.

 

شماره تماس با شرکت: 02166702832 (10 خط)
آدرس شرکت: خیابان جمهوری، خیابان بابی ساندز، پلاک 2 و 4 ، پارکر لطیفی
ساعت کار فروشگاه:  09:00 صبح لغایت 14:00 و 16:00 عصر لغایت 19:30
مدرک عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
مدرک ساماندهی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
Bank Pasargad
© کلیه حقوق معنوی وب سایت متعلق به گروه نوشت افزار پارکر لطیفی می باشد. طراحی شده توسط طراحی فروشگاه اینترنتی داتک
شکیبا باشید ...