wait please
شکیبا باشید
Loading
Loading
خانهmap dividerآرشیو اخبار
آرشیو اخبار
نام گروه : 

خرید روان نویس از فروشگاه پارکر لطیفی اکنون به دو حالت امکان‌پذیر است. شما می‌توانید به دو راه مختلف، به نیت بهره‌مندی از خدمات فروشگاه، انتخاب خود را انجام دهید.

راه اول، مراجعه حضوری به آدرس فروشگاه می‌باشد. آدرس فروشگاه در بخش "ارتباط با ما" روی وبسایت ثبت شده است و همچنین در تمامی اپلیکیشن‌های مپ، لوکیشن فروشگاه با نام آن ثبت شده است. با مراجعه به فروشگاه، شما قادر به مشاهده مدل‌ها و بررسی‌ها، و همچنین گرفتن مشاوره از فروشندگان خبره خواهید بود.

خرید خودنویس از فروشگاه پارکر لطیفی اکنون به دو حالت امکان‌پذیر است. شما می‌توانید به دو راه مختلف، به نیت بهره‌مندی از خدمات فروشگاه، انتخاب خود را انجام دهید.

راه اول، مراجعه حضوری به آدرس فروشگاه می‌باشد. آدرس فروشگاه در بخش "ارتباط با ما" روی وبسایت ثبت شده است و همچنین در تمامی اپلیکیشن‌های مپ، لوکیشن فروشگاه با نام آن ثبت شده است. با مراجعه به فروشگاه، شما قادر به مشاهده مدل‌ها و بررسی‌ها، و همچنین گرفتن مشاوره از فروشندگان خبره خواهید بود.

برای خرید خودکار از برند های مختلف نوشت افزار میتوانید به فروشگاه قلم لطیفی مراجعه فرمایید. انواع خودکار در فروشگاه قلم لطیفی . مشاهده آنلاین خودکار

با نهایت تأسف و تأثر، درگذشت مادر گرامی جناب آقای لطیفی را به ایشان و خانواده محترمشان تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برایشان صبر و سلامتی آرزو می‌کنیم. این اتفاق تلخ برای ما همگان نشان از آن می‌دهد که زندگی، از زیبایی‌های بهار و تازگی به پاییزی تلخ و غم‌انگیز تغییر می‌کند. با این حال، همچنان بزرگترین ارزش در پیوستگی به روحیه جاودانگی است. درگذشت مادر بزرگوار جناب آقای لطیفی را به ایشان و خانواده‌ی محترمشان تسلیت عرض می‌کنیم و از خداوند متعال برایتان صبر و شکیبایی خواستاریم. بر آرزوی مغفرت الهی برایتان و سایر بازماندگان تمنا می‌کنیم.

در سال 1340، زمانی که فروشگاه لطیفی شروع به کار کرد، ویترین‌های آن بسیار شبیه به ویترین‌های فعلی بودند. اما در سال 1347، تغییراتی در ویترین‌ها صورت گرفت و از آن زمان تاکنون با حفظ ارزش‌های تاریخی، به همان سبک قبلی باقی مانده‌اند و تعمیرات جزئی یا کلی فقط در موارد لزوم انجام شده‌اند.

ویترین‌های فروشگاه، نه تنها نشان‌دهنده اجناس فروشگاه هستند، بلکه نماینده ارزش‌های معنوی یک قسمت از شهر یا خیابان نیز هستند. حفظ ویترین‌های قدیمی، می‌تواند ارزش‌های معنوی و خاطرات بی‌شمار انسان که چشم‌شان به آن قسمت افتاده است، را زنده نگه‌دارد.

تعداد آیتم در صفحه :

 

گروه پارکر لطیفی مرجع تخصصی فروش و تعمیرات نوشت افزار در ایران

گروه پارکر لطیفی با ارائه ی برترین و معتبرترین برندهای نوشت افزار دنیا، و ارائه ی خدمات پس از فروش آن ها، این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده است تا صاحب بهترین ها باشند و با خاطری آسوده درباره ی کیفیت و اصالت نوشت افزار مورد نظرشان، به خرید آن ها بپردازند.

 

شماره تماس با شرکت: 02166702832 (10 خط)
آدرس شرکت: خیابان جمهوری، خیابان بابی ساندز، پلاک 2 و 4 ، پارکر لطیفی
ساعت کار فروشگاه:  09:00 صبح لغایت 14:00 و 16:00 عصر لغایت 19:30
مدرک عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
مدرک ساماندهی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
Bank Pasargad
© کلیه حقوق معنوی وب سایت متعلق به گروه نوشت افزار پارکر لطیفی می باشد. طراحی شده توسط طراحی فروشگاه اینترنتی داتک
شکیبا باشید ...