wait please
شکیبا باشید
Loading
Loading
خانهmap dividerآرشیو اخبار
آرشیو اخبار
نام گروه : 

خودنویس ها مرتب و با سلیقه کنار یکدیگر در ویترین مغازه چیده شده اند . سر در بزرگ مغازه نیز نقاشی هایی از خودنویس دارند و برای همین است که از دور هر رهگذر نزدیکی های چهارراه استانبول  ، در خیابان جمهوری ، در نبش خیابان بابی ساندز را به داخل اولین فروشگاه خودنویس می کشاند . جایی که هر طرفش را نگاه میکنید ، هیچ چیز جز خودکار و خودنویس نمیبینید .

ماجرای قلم بازی ما قصه ای است که باز می گردد به سال ششم ابتدایی، آن زمان معدل بالایی آوردم و با پدرم برای خرید یک قلم و خودنویس به قلم فروشی در خیابان جمهوری فعلی روبه روی هتل نادری نزد آقای لطیفی رفتیم ؛ اما آقای لطیفی گفت این بچه است و خریدن خودنویس برایش زود است؛ من هم نشستم کف مغازه و گریه سر دادم که دل لطیفی و پدرم به رحم آمد و منجر به این شد که آخر قلم و خودنویس سناتوری را به 45 ریال خریداری کردیم و من از آن روز تا به امروز شوق قلم و خودنویس را حفظ کردم و هیچ چیز برایم لذت بخش تر از این نیست که انگشتانم جوهری شود.

نوک سه گوش قلم آرام آرام روی کاغذ می لغزد ، گاهی مکث می کند و گاهی با حرکات موزون و نرم از کلمه ای به کلمه دیگر می رود ، با فرمان دست برای گذاشتن نقط های به پایین می آید و برای کشیدن سرکشی به بالا می رود ، جوهر درون آن تاب می خورد و با هر فشاری تبدیل به یک حرف یا نشان می شود

 

بیش از 80 سال است که شرکت لامی آلمان عرضه کننده نوشت افزار های پیشرفته و با کیفیت است .

تعداد آیتم در صفحه :

 

گروه پارکر لطیفی با ارائه ی برترین و معتبرترین برندهای نوشت افزار دنیا، و ارائه ی خدمات پس از فروش آن ها، این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده است تا صاحب بهترین ها باشند و با خاطری آسوده درباره ی کیفیت و اصالت نوشت افزار مورد نظرشان، به خرید آن ها بپردازند.

 

شماره تماس با شرکت: 02166702832  _  02166707582
آدرس شرکت: خیابان جمهوری، خیابان بابی ساندز، پلاک 2 و 4 ، پارکر لطیفی
ساعت کار فروشگاه:  09:00 صبح لغایت 14:00 و 16:00 عصر لغایت 19:30
مدرک عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
مدرک ساماندهی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
Bank Pasargad
© کلیه حقوق معنوی وب سایت متعلق به گروه پارکر لطیفی می باشد. طراحی شده توسط طراحی فروشگاه اینترنتی داتک
شکیبا باشید ...