wait please
شکیبا باشید
Loading
Loading
خانهmap dividerآرشیو اخبار
آرشیو اخبار
نام گروه : 

نوک سه گوش خودنویس آرام آرام روی کاغذ می لغزد، گاهی قلم مکث می کند و گاهی با حرکات موزون و نرم از کلمه ای به کلمه دیگر می رود، با فرمان دست برای گذاشتن نقط های به پایین می آید و برای کشیدن سرکشی به بالا می رود، جوهر درون خودنویس تاب می خورد و با هر فشاری تبدیل به یک حرف یا نشان می شود.

 

قلم منشور کوروش جدید رنگ چوب

قلم کلکسیونی به عنوان نکوداشت خواجه حافظ شیرازی - خودنویس مزین به مقبره مینیاتوری حافظ به عنوان سمبل بصری حافظ شناسان همراه با جعبه نفیس چوبی

برند یوروپن در تاریخ 1 ژانویه 1999، همزمان با معرفی ارز یورو به بازارهای مالی جهان، تأسیس و راه اندازی شد. انتخاب نام تجاری یوروپن بیشتر به دلیل مفهوم اساسی ارائه ارزش برای پول در بازارها صورت گرفت. یوروپن به عنوان یک نام تجاری، ترکیبی از واژه "یورو" به معنای واحد پول اتحادیه اروپا و "پن" است که این ایده را منتقل می‌کند که ارزش پول در محصولات نوشتاری ما حضور دارد.

وبسایت تخصصی گروه نوشت‌افزار پارکر لطیفی، که در سال ۲۰۰۵ تأسیس شده است، با هدف ارتقا اطلاعات شهروندان فارسی‌زبان در زمینه‌ی تخصصی نوشت‌افزار و ارائه مقالات و اطلاعات خاص درباره انواع نوشت‌افزار لوکس و برندهای معتبر این قلم‌ها، به فعالیت خود ادامه داد. این در حالی است که گروه نوشت‌افزار لطیفی از سال ۱۹۶۱ به صورت غیرآنلاین در تهران, خیابان نادری فعالیت خود را آغاز کرده بود.

تعداد آیتم در صفحه :

 

گروه پارکر لطیفی مرجع تخصصی فروش و تعمیرات نوشت افزار در ایران

گروه پارکر لطیفی با ارائه ی برترین و معتبرترین برندهای نوشت افزار دنیا، و ارائه ی خدمات پس از فروش آن ها، این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده است تا صاحب بهترین ها باشند و با خاطری آسوده درباره ی کیفیت و اصالت نوشت افزار مورد نظرشان، به خرید آن ها بپردازند.

 

شماره تماس با شرکت: 02166702832 (10 خط)
آدرس شرکت: خیابان جمهوری، خیابان بابی ساندز، پلاک 2 و 4 ، پارکر لطیفی
ساعت کار فروشگاه:  09:00 صبح لغایت 14:00 و 16:00 عصر لغایت 19:30
مدرک عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
مدرک ساماندهی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
Bank Pasargad
© کلیه حقوق معنوی وب سایت متعلق به گروه نوشت افزار پارکر لطیفی می باشد. طراحی شده توسط طراحی فروشگاه اینترنتی داتک
شکیبا باشید ...