name
محصولات
نام کالا :
Brain
کد کالا :
بازدید :
2640
تاریخ ثبت :
1395-08-18

خودنویس Brain مونتگراپا، یک ابزار قدرتمند و منحصر به فرد برای نوشتن است. در دنیای امروزی، قلم ها قوی تر از شمشیرها هستند و بی شک ابزاری که بتوانند عملکرد بهترین داشته باشند، محبوب تر بوده و مورد استقبال افراد بیشتری قرار می گیرند. برای تمایز در نوشتن، کافی است خودنویس Brain مونتگراپا را از جیب خود بیرون بیاورید، آن را روی کاغذ بلغزانید و تمام آنچه در افکار خود دارید بنویسید و معجزه یک خودنویس ایده آل را نظاره گر باشید.

طراحی خودنویس Brain مونتگراپا ( خودنویس مغز ) به شیوه ای بسیار حرفه ای، مدرن و چشم نواز اجرا شده است. اگر به نمای ظاهری این خودنویس دقت کنید، پیچ و تاب های نقره ای را روی بدنه درب آن می توانید مشاهده نمایید. این خودنویس با الگوگیری از مغز انسان، با همکاری متخصص اعصاب، مغز و رشته های عصبی، دکتر ریچارد رستاک، طراحی و ساخته شده است. یکی از اهداف ساخت خودنویس Brain مونتگراپا، هماهنگی میان روح و فیزیک انسان ها در نوشتن می باشد.

 

مغز انسان، پیچیده ترین عضو بدن او به شمار می رود. اسرار و رموز مغز انسان ها همواره مورد توجه محققان و دانشمندان بسیاری قرار داشته است. در طول تاریخ، دانشمندان زیادی سعی کرده اند گوشه ای از تازه های مغز انسان را رمزگشایی کنند؛ برخی از این محققان در کار خود موفق بوده اند و برخی دیگر هم با شکست مواجه شده اند.

مغز انسان، فرماندهی بدن را بر عهده دارد؛ حفظ کنترل اعضای بدن، اعمال ارادی و غیر ارادی، احساس درد و مخابره پیام های عصبی، همه تحت فرماندهی مغز قرار دارند. انسان بدون مغز نمی تواند به حیات خود ادامه دهد. مغز انسان، پیچید ترین عضو است که شگفتی های زیادی را با خود به همراه دارد. حدود 100 میلیارد رشته عصبی درون مغز انسان وجود دارند؛ این رشته های عصبی و عملکرد آن ها بزرگ ترین شگفتی آفرینش انسان است. نگاهی به دنیای حیرت انگیز مغز، شما را به یاد کهکشان ها و دنیای ماوراء می اندازد.

آنچه در طراحی خودنویس مغز مونتگراپا مشاهده می کنید، آمیزه ای از علم، هنر و معماری است. اجرای طرح پیچیده و تحسین برانگیز از شگفتی مغز انسان، همراه با انتخاب بهترین فلز برای ارتقای نمای ظاهری و طراحی اصولی بدنه و درب خودنویس، شکوه یک محصول متفاوت را برای علاقه مندان به نمایش می گذارد.

درب خودنویس Brain مونتگراپا (خودنویس مغز) با الگوگیری از رشته های عصبی مغز انسان طراحی و ساخته شده است. اگر این خود نویس را برای نوشتن انتخاب کنید، رشته های عصبی درب آن، شما را مسحور خود خواهند کرد. قسمت بالایی درب این خودنویس منحصر به فرد به شکل مغز انسان ساخته شده است که دنباله ای از عصب نخاعی را به همراه دارد. عصب نخاعی از یک فلز بسیار گرانبها (نقره) و به شکل رشته باریک به عنوان گیره درب خودنویس Brain مونتگراپا انتخاب و اجرا شده است. اگر به دنبال خرید یک هدیه بسیار گرانبها و متفاوت هستید، خودنویس مونته گراپا، Brain را به شما پیشنهاد می کنیم.

یکی دیگر از زیبایی ظاهری خودنویسBrainمونتگراپا را می توانید در طراحی نوک خودنویس مشاهده کنید. نوک این خودنویس زیبا از طلای 18 عیار ساخته شده است. نقشی از یک اسب دریایی ( Seahorse ) که بر روی نوک خودنویس حک شده را می توانید به خوبی ببینید. این طرح نشان دهنده قسمتی از مغز انسان (Hippocampus) است که به این موجود دریایی شباهت دارد!

خودنویس Brain مونتگراپا، تنها در تعداد 1012 عدد تولید شده است؛ طراحان سازنده شرکت مونتگراپا دلیل قاطعی برای ساخت این خودنویس در این تعداد دارند؛ آن ها معتقدند عدد 1012 نمایانگر تعداد نورون ها در مغز انسان است. توان نورون ها می تواند از 10 به 12 یا از 10 به 13 افزایش پیدا کند. توپی نوک خودنویسBrainمونتگراپا از نقره 900 ساخته شده است. اگر با این ابزار، متن ها و دست نوشته های خود را یادداشت کنید، بی شک درخشندگی نوک خودنویس، چشم شما را به خود خیره می سازد.

کیفیت و زیبایی خودنویس Brain توسط شرکت مونتگراپا و دکتر ریچارد رستاک تأیید شده است. این خودنویس منحصر به فرد یک هدیه رویایی و به یادماندنی برای دوستان، همکاران و اعضای خانواده خواهد بود.

 

Working with no less an authority on cerebral matters than Dr. Richard Restak, M.D., Montegrappa is proud to announce one of the most ambitious pens in its illustrious history. To create a pen that represents the complexities of the very organ it celebrates, Montegrappa’s designers drew inspiration from the brain itself.
The link between the brain and the pen encouraged Montegrappa to illustrate this direct intellectual and physical connection. Emblematic of this is the contrast present in the pen’s most basic structural elements: the top part of the pen is rich and elaborate, while the body is simple, acting as a parallel to a man's body, where all his riches are in the brain.
Accompanying every Brain Pen is a copy of a book written especially for Montegrappa by Dr. Restak.

 

Materials: sterling silver, resin, 18K yellow gold, celluloid, precious stones
Nib: 18K gold
Fountain pen filling systems: piston
Nib writing grades: fine, medium, broad
Packaging: special

Limited Edition
1012 Fountain Pens in sterling silver

  • Brain Montegrappa
  • Brain Montegrappa
  • Brain Montegrappa
  • Brain Montegrappa
  • Brain Montegrappa

برچسب‌ها:لمیتد مغز,Montegrappa brain

نام :
ایمیل :
نظر * :
كد امنیتی * :
اگر تصویر ناخواناست(اینجا)را کلیک کنید


محصولات مشابه
© تمامی حقوق برای گروه پارکر لطیفی محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک