wait please
شکیبا باشید
Loading
Loading
پرویز ابوالفتحی ( نویسنده )

پرویز ابوالفتحی نویسنده کتاب

« با سنگ در آینه »، نام چهارمین رمان پرویز ابوالفتحی است که در انتشارات «امرود» مراحل انتشار را سپری می‌کند. این داستان درباره زندگی روزمره و مسایل جوانان و بروز پاره‌ای دوگانگی های فکری آنان در مواجهه با مسایل روزمره است.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، ابوالفتحی درباره این ثر داستانی گفت: محور اصلی داستان این کتاب دلزدگی برخی جوانان از زندگی است. در این اثر برخی هم زندگی را بسیار دوست دارند و هم به نوعی ملال و دلزدگی در زندگی شان دچار شده‌اند.

به گفته ابوالفتحی، این داستان با زبانی ساده و امروزی نوشته شده، ‌ضمن آنکه در برخی قسمت‌ها زبانی شاعرانه و توصیفی به کار رفته است.

پرویز ابوالفتحی نویسنده کتاب

« لولی شوم » و « زمستان بلند بیناقوس »، دو رمان قبلی این نویسنده با نثری شبیه به نثر کلاسیک متون کهن فارسی به نگارش در آمده‌اند. « قصه عشق اسب و اصل » نیز که زبانی و فرم روایت ساده‌تری نسبت به دو رمان قبلی ابوالفتحی دارد، بهار 1389 از سوی انتشارات امرود منتشر شد.

« سفری در وهم » و « صدف زندگی چه لطافتی داشت »، نام دو اثر این نویسنده در حوزه شعر است.

 

گروه پارکر لطیفی با ارائه ی برترین و معتبرترین برندهای نوشت افزار دنیا، و ارائه ی خدمات پس از فروش آن ها، این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده است تا صاحب بهترین ها باشند و با خاطری آسوده درباره ی کیفیت و اصالت نوشت افزار مورد نظرشان، به خرید آن ها بپردازند.

 

شماره تماس با شرکت: 021-66702832  _  021-66707582
آدرس شرکت: خیابان جمهوری، خیابان بابی ساندز، پلاک 2 و 4 ، پارکر لطیفی
ساعت کار فروشگاه:  09:00 صبح لغایت 14:00 و 16:00 عصر لغایت 19:30
نماد اعتماد الکترونیکی فروشکاه اینترنتی پارکرلطیفی
مدرک عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
مدرک ساماندهی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
Bank Pasargad
© کلیه حقوق معنوی وب سایت متعلق به گروه پارکر لطیفی می باشد. طراحی شده توسط طراحی فروشگاه اینترنتی داتک
شکیبا باشید ...