wait please
شکیبا باشید
Loading
Loading
فعلا امکان نمایش آثار شخصی صادق هدایت وجود ندارد _ ۲۲ شهریور ۱۳۹۱

فعلا امکان نمایش آثار شخصی صادق هدایت وجود ندارد

آثار شخصی متعلق به صادق هدایت در گنجینه‌ی موزه‌ی رضا عباسی نگهداری می‌شوند.

مدیر موزه‌ی رضا عباسی – حیدر آبادیان – در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس میراث فرهنگی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بیان کرد: 706 قلم از آثار شخصی صادق هدایت مانند ته‌سیگار‌، دست‌نوشته‌های آماده‌ی چاپ و آخرین عکس از خود‌کشی او در این موزه نگهداری می‌شوند.

او با اشاره به این‌که این آثار تا کنون فقط یک‌بار در نمایشگاهی موقت در موزه‌ی رضا عباسی به‌نمایش درآمده‌اند،‌ اظهار کرد: فعلا امکان نمایش آثار شخصی صادق هدایت در ویترین‌های موزه‌ی رضا عباسی وجود ندارد،‌ تا زمانی که به ما اجازه‌ی این کار داده شود.

به گزارش ایسنا،‌ 22 مردادماه امسال‌، پسرعموی صادق هدایت ــ جهانگیر هدایت ــ درباره‌ی آثار شخصی او به خبرنگار ایسنا گفت: با خریدن خانه‌ی هدایت بعد از سال 1353 با هدف تبدیل آن به موزه‌، لوازم این خانه از موزه‌ی رضا عباسی سردرآورد. این وسایل نقاشی‌ها‌، تابلو‌ها،‌ کتاب‌ها‌، قلم‌ها،‌ خودنویس‌ها و لوازم شخصی او را شامل می‌شود که 25 سال است در انبار هستند، در حالی که یک موزه وظیفه دارد این لوزام را در معرض دید قرار دهد.

 

گروه پارکر لطیفی با ارائه ی برترین و معتبرترین برندهای نوشت افزار دنیا، و ارائه ی خدمات پس از فروش آن ها، این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده است تا صاحب بهترین ها باشند و با خاطری آسوده درباره ی کیفیت و اصالت نوشت افزار مورد نظرشان، به خرید آن ها بپردازند.

 

شماره تماس با شرکت: 021-66702832  _  021-66707582
آدرس شرکت: خیابان جمهوری، خیابان بابی ساندز، پلاک 2 و 4 ، پارکر لطیفی
ساعت کار فروشگاه:  09:00 صبح لغایت 14:00 و 16:00 عصر لغایت 19:30
نماد اعتماد الکترونیکی فروشکاه اینترنتی پارکرلطیفی
مدرک عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
مدرک ساماندهی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
Bank Pasargad
© کلیه حقوق معنوی وب سایت متعلق به گروه پارکر لطیفی می باشد. طراحی شده توسط طراحی فروشگاه اینترنتی داتک
شکیبا باشید ...