wait please
شکیبا باشید
Loading
Loading
خانهmap dividerآرشیو اخبارmap dividerبزرگداشت روز معلم 12 اردیبهشت
بزرگداشت روز معلم 12 اردیبهشت
بزرگداشت روز معلم 12 اردیبهشت

روز معلم مبارک - قلم هدیه مناسب به مناسبت بزرگ داشت مقام والای معلم - معلمی و آموزش ارتباط مستقیم با رسته لوازم التحریر و خودنویس و خودکار دارد .

 

گرامیداشت مقام والای معلم به سبک لطیفی

معلمی، شغلی با ارزش و ستودنی است، و گرامیداشت آن در هر فرهنگ و آداب و رسومی، از ضروریات است. سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی ملل متحد که با نام یونسکو شناخته می شود، تاریخ 5 اکتبر، مقارن با 13 مهر در تاریخ شمسی را، به عنوان روز جهانی معلم نام گذاری نموده است، و این تاریخ را بهانه ای برای بزرگ داشت و گرامیداشت مقام معلم در هر جامعه ای، قرار داده است. اکثر کشورهای جهان این تاریخ را به رسمیت شناخته و در این روز خاص، به یادآوری نقش تعیین کننده ی معلم در جامعه، و یادآوری شان و مقام او در جایگاه معلمی، می پردازند، و این تاریخ را بهانه ای قرار می دهند تا با خرید هدایای مختلف، علاقه و احترام خود را، به معلمینی که دوستشان دارند، ابراز نمایند. اما این مناسبت در بعضی از کشورها، از جمله کشور ایران، در تاریخی متفاوت جشن گرفته می شود و پس از انقلاب،تاریخ 12 اردیبهشت، سالگرد مرتضی مطهری، یکی از بزرگ ترین اساتید فلسفه و نظریه پرداز ایرانی را، به عنوان روز معلم در تقویم رسمی کشور، ثبت نموده اند. اگرچه اهمیت چنین روزی بر هیچ کس پوشیده نیست اما، گروه پارکر لطیفی روز معلم را دوچندان گرامی می دارد و به بهانه ی این روز، جایگاه معلم را، آن چنان که شایسته و برازنده ی این مقام است، ارج می نهد و همواره در کنار تمام کسانی است که معلمین خود را فراموش نکرده اند، و به دنبال یافتن راهی برای ادای عشق و احترام به آنان می باشند.

معلم عزیزم روزت مبارک - قلم هدیه مناسب جهت ارج نهادن به مقام والای معلم

 

 

 

 

 

 

انتخاب بهترین هدیه برای روز معلم

یکی از مهم ترین وظایف هر فرد در روز معلم، انتخاب هدیه ای مناسب برای معلم مورد نظر است، و تمامی افراد به دنبال یافتن گزینه ای اید آل و متناسب با شخصیت و جایگاه معلم خود می باشند، تا ضمن ادای احترام و علاقه به معلم خود، جایگاه او را نیز، ارج نهند و به اهمیت شغل وی اشاره نمایند. طبیعی است که خرید هدایای معمول و رایج در میان مردم همچون پوشاک، لوازم منزل، اشیای دکوراتیو و غیره، قابل استفاده در چنین مناسبتی نیستند و شاید ارزش معنوی خاصی را، با خود به همراه نداشته باشند. لیکن نوشت افزار، انواع قلم، خودنویس و روان نویس، جزءِ گزینه هایی هستند که کاملا متناسب با شخصیت، مقام و جایگاه معلمین بوده و دارای کاربرد فراوان برای آن ها می باشند.

روز معلم گرامی باد یوروپن فروشگاه لطیفی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خرید نوشت افزار اصل و دارای برند های معتبر، همچون خودنویس ها و قلم هایی که محصول شناخته شده ترین برندهای جهانی هستند، نه تنها به عنوان کالایی لوکس و کاربردی، از ارزش مادی بسیار بهره می برند، بلکه به خاطر نوع ماهیت وجودیشان، از ارزش معنوی ویژه ای نیز برخوردارند و دادن چنین هدایای ارزشمند و خاصی به معلمین، نشان از ارزش والایی است که شخص هدیه دهنده، برای فرد مورد نظر قائل می شود.

در کنار تمام این مسائل در نظر داشته باشید، که هر شغلی، ابزار کار خاص خود را دارد و معمولا صاحبان مشاغل مختلف، دارای احساس ویژه ای نسبت به ابزار کار خود هستند، و همواره به دنبال داشتن بهترین نمونه های موجود از این ابزار، می باشند. نوشت افزار، انواع قلم، خودنویس و خودکار، ابزار کار معلمین هستند و با دادن نمونه های اعلای این نوشت افزار به آن ها می توان، احساسی فوق العاده را به آنان هدیه داد.

 

روز معلم مبارک - خودنویس و خودکار لطیفی

 

 

 

 

 

 

 

 

روز معلم را، همراه با فروشگاه نوشت افزار  لطیفی جشن بگیرید

فروشگاه لطیفی که همواره به دنبال اشاعه ی فرهنگ بوده است و علم آموزی، فرهنگ دوستی، خواندن و نوشتن را ارج نهاده است، در روز معلم نیز، راه را برای تمامی همراهان خود هموار می نماید، و با ارائه ی انواع نوشت افزار و پیشنهادات ویژه به مناسبت این روز، انتخاب را برای مشتریان آسان می نماید. با خرید قلم و خودنویس و هر نوع نوشت افزاری، هدیه ای فراموش نشدنی را، به معلمین خود تقدیم خواهید کرد، و به واسطه ی چنین هدیه ای، بخشی از یاد و خاطره ی خود را نیز، به معلمتان هدیه خواهید نمود. معلمی که روزگاری شاهد کودکی، نوجوانی و یا بخشی از جوانی شما بوده است و در هربار نوشتن با آن قلم، آن روزها را به خاطر خواهدآورد. بخشی از دوران زندگی شما و همچنین بخشی از زندگی خودش را که به هم گره خورده اند و تبدیل به خاطراتی به یادماندنی برای هر دو طرف شده اند. معلمین نمادی از اندیشه و آگاهی هستند و سلاحی جز قلم ندارند! به آن ها قلم را، که ابزاری برای جاری شدن افکار و اندیشه هایشان است، هدیه دهید تا بیشتر بنویسند و بیشتر نشر دهند، تمام آن چه را که برای آموزش و پرورش نسل های آتی لازم و ضروری می باشد...

کوروش یوروپن روز معلم مبارک باد گرامی پارکر لطیفی

 

 

 

 

 

 

 

 

قلم هدیه مناسب به مناسبت بزرگ داشت مقام والای معلم 

 

معلم آموزنده علم و دانش است و قلم ابزار کار معلم . . .

خودنویس و خودکار هدیه منایب جهت روز معلم
هدیه معلم - روز معلم - هدیه به استاد - هدیه فرهنگی

منبع : www.ParkerLatifi.com

نام :
آدرس ایمیل :
متن نظر * :
كد امنیتی * :
اگر تصویر ناخواناست(اینجا)را کلیک کنید

 

گروه پارکر لطیفی با ارائه ی برترین و معتبرترین برندهای نوشت افزار دنیا، و ارائه ی خدمات پس از فروش آن ها، این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده است تا صاحب بهترین ها باشند و با خاطری آسوده درباره ی کیفیت و اصالت نوشت افزار مورد نظرشان، به خرید آن ها بپردازند.

 

شماره تماس با شرکت: 021-66702832  _  021-66707582
آدرس شرکت: خیابان جمهوری، خیابان بابی ساندز، پلاک 2 و 4 ، پارکر لطیفی
ساعت کار فروشگاه:  09:00 صبح لغایت 14:00 و 16:00 عصر لغایت 19:30
نماد اعتماد الکترونیکی فروشکاه اینترنتی پارکرلطیفی
مدرک عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
مدرک ساماندهی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
Bank Pasargad
© کلیه حقوق معنوی وب سایت متعلق به گروه پارکر لطیفی می باشد. طراحی شده توسط طراحی فروشگاه اینترنتی داتک
شکیبا باشید ...