name
آرشیو اخبارمرجع کامل لوازم التحریر و لوازم اداری و بایگانی در ایران
 
مرجع کامل لوازم التحریر و لوازم اداری و بایگانی در ایران

مرجع کامل لوازم التحریر و لوازم اداری و بایگانی در ایران

Stationery Store Iran

نوشت‌افزار یا لوازم التحریر به مجموعهٔ گسترده‌ای از ابزارهایی گفته می‌شود که برای نگارش  ، نقاشی یا ترسیم به کار می‌روند .

امروزه به دنبال خرید هر وسیله مرغوبی که هستید قبل از هرچیز توجه شما به مارک روی آن جلب می شود. بسته به سطح تکنولوژی کارخانه و احترامی که تولید کننده برای مشتری خود قائل است , نمایندگی توزیع و فروش , سرویس دهی به مشتریان و خدمات مرتبط با آن نیز اهمیت بالاتری پیدا می کند و در این میان فروشندگان محصولات مرغوب و خدمات پس از آن متمایز از دیگر فروشندگان بر ارزش و اعتبار کالاها می افزایند .در سال 1340 برای اولین بار فروش و تعمیرات خودکارها و خودنویس های پارکر توسط آقای اصغر لطیفی در ایران آغاز گردید و سه سال بعد یعنی در سال 1343 آقای لطیفی حکاکی بر روی مجموعه ها نفیس پارکر و محصولاتی از این دست را آغاز نمودند .از آن زمان بجز ارائه زیباترین , نفیسترین و به روزترین انواع خودکار و خودنویس های معتبر در سطح دنیا فروش مرغوبترین لوازم التحریر نیز به آن اضافه شد .

محصولات لوازم التحریر لطیفی

--

-

خودنویس - خودکار - روان نویس - لوازم التحریر به انگلیسی - مداد - اتد - قلم - زونکن - قیچی - چسب - لوازم التحریر اشل Eshell - کاغذ - آبرنگ - خط کش - پاک کن و . . .

لوازم التحریر - لوازم اداری - لوازم بایگانی


نام :
ایمیل :
نظر * :
كد امنیتی * :
اگر تصویر ناخواناست(اینجا)را کلیک کنید


© تمامی حقوق برای گروه پارکر لطیفی محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک