name
آرشیو اخبارتعمیرات تخصصی خودنویس، خودکار و اتد
 
تعمیرات تخصصی خودنویس، خودکار و اتد

تعمیرات تخصصی خودنویس، خودکار و اتد

مرکز تخصصی تعمیرات قلم لطیفی

نخستین بیمارستان قلم در ایران

خریداری انواع قلم، خودنویس، خودکار، روان نویس و اتد،از علاقه مندی های بسیاری از افراد است و عده ی زیادی با عشق و علاقه ی بسیار، به خرید و جمع آوری انواع قلم و خودنویس پرداخته و از داشتن آن ها لذت می برند. لیکن آن چه در کنار خریداری و تهیه ی این قلم ها، از اهمیت زیادی برخوردار است، نگه داری و مراقبت از آن ها و رفع مشکلاتی است که به مرور زمان ممکن است، عملکرد آن ها را تحت تاثیر قرار دهد. گروه پارکر لطیفی، با ارائه ی خدماتی همچون تعمیرات قلم، تعمیرات انواع خودکار و خودنویس، و ارائه ی انواع مشاوره های لازم جهت نگه داری بهینه از قلم ها و خودنویس هایتان، این امکان را برای همراهان خود فراهم آورده تا به بهترین شکل ممکن از این اجناس گران قیمتِ خود نگه داری نموده و آن ها را برای سال های طولانی، در کنار خود نگه دارند.

جناب آقای لطیفی در حال تعمیرات خودنویس 1350 ایران

 

پیشینه ی تعمیرات قلم در گروه پارکر لطیفی

پس از راه اندازی فروشگاه پارکر لطیفی توسط جناب آقای لطیفی در سال 1340، ایشان بلافاصله متوجه کمبود مرکزی تخصصی برای تعمیرات قلم ها و خودنویس های فروخته شده و حتی خودنویس ها و روان نویس های قدیمی تر که در بین مردم مورد استفاده قرار می گرفتند و یا آن ها را از سال های دورتر به یادگار نگه داشته بودند، شدند. چراکه افراد بسیاری، خواستار تعمیرات قلم های قدیمی خود بودند و نگه داری از این قلم ها به قدری برایشان با ارزش و مهم بود که دلشان میخواست به هر نحوی مشکل آن ها را بر طرف نمایند و هرچه طولانی تر، آن ها را در کنار خود باشند.

بنابراین جناب آقای لطیفی در همان سال های اولیه ی راه اندازی مجموعه ی خود، تصمیم به تاسیس بیمارستان قلم ( Hospital Pen ) در گروه پارکر لطیفی نمودند و اولین مرکز تخصصی تعمیرات قلم (Repair Pen  )، خودنویس، اتد و خودکار را تاسیس نمودند. همین مساله باعث شد تا افراد بسیاری مجددا، به قلم های قدیمی خود جان ببخشند و یا قلم هایی را که از مجموعه ی پارکر لطیفی خریداری می کردند و به مرور زمان آسیب میدید، احیا نمیاند. بنابراین جناب آقای لطیفی با احداث اولین بیمارستان قلم، یار و یاور همیشگی افراد اهل قلم شدند و از آن زمان تا به امروز، با ارائه ی بهترین و باکیفیت ترین مشاوره ها و خدمات، در کنار آن ها هستند.

تعمیرات خودنویس و تعمیر خودنویس و تعمیر قلم مونبلان

تامین قطعات اولیه قلم و خود نویس به منظور تعمیر آن ها

یکی از مهم ترین مسائلی که همواره ذهن افراد را، در مورد تعمیرات قلم ها و خودنویس های اصل و با کیفیت، به خود مشغول می کند، جنس قطعاتی است که به هنگام تعمیرات تخصصی قلم، مورد استفاده قرار می گیرند، و بعضی افراد تصور می کنند که با تعمیر خودکار، اتد و خودنویس شان، از اصالت و مرغوبیت آن ها کم می شود. شاید برایتان جالب باشد که بدانید، این تفکر کاملا اشتباه است و گروه پارکر لطیفی به صورت مستقیم، با شرکت های تولید کننده ی قلم ها و خودنویس های مختلف در ارتباط بوده و کلیه ی قطعات لازم برای تعمیرات آن ها را، از خود تولیدکنندگان دریافت می نمایند. بدین ترتیب با تعویض قطعه ای از قلم  و خودنویس شما و یا تعمیر آن ها، نه تنها از اصالت و مرغوبیتشان کم نمی شود، بلکه بدین وسیله جانی دوباره می یابند و همچون روز اول به شما باز می گردند.

قطعات تعمیر خودنویس parts of repair pen   شل برای تعمیرات خودنویس Repairs Pen

چه برندهایی از خودکار، خودنویس، روان نویس و اتد، قابل تعمیر هستند؟

خوشبختانه گروه پارکر لطیفی، با بیش از نیم قرن سابقه در عرصه ی فروش انواع قلم و خودنویس، و تعمیرات آن ها، این امکان را برای همراهان خود فراهم آورده است تا هر نوع قلم، خودنویس، خودکار، روان نویس و اتد را، با برندهای مختلف، به بیمارستان قلم، موجود در مجموعه ی لطیفی آورده، و آن ها را همچون روز اول تحویل بگیرند. البته لازم به ذکر است که تعمیرات قلم و خودنویس، در مورد اجناسی صدق می کند که از اعتبار و کیفیت کافی برخوردار بوده و قابلیت تعمیر و بازسازی را داشته باشند، که اکثر برندهای معتبر دنیا این قابلیت را دارند و این امکان را برای صاحبان قلم فراهم می کنند تا با برطرف کردن مشکلات احتمالیشان، سال های طولانی از آن ها استفاده نمایند.

نوک اصلی پارکر برای تعمیرات خودنویس و قطعات اضافه repair pen

تعمیرات انواع قلم ها و خودنویس های ناشناس

یکی از نکاتی که در مورد تعمیرات تخصصی انواع قلم در بیمارستان قلم لطیفی،بسیار حائز اهمیت است، آگاهی از برند، نوع و مدل قلم مورد نظر است تا قطعات مورد نیاز آن ها، کاملا متناسب و هماهنگ با برند و مدلشان انتخاب شوند و به بهترین نحو ممکن به حالت اولیه خود بازگردند. اما بعضا اتفاق می افتد که شما قلم و خودنویسی را هدیه می گیرید و یا در بسیاری مواقع، قلم مورد نظر، از نسل های قبلی در خانواده باقی مانده است و وقتی به دست شما می رسد، هیچ نام و نشانی از آن برجای نمانده است. در چنین مواقعی سابقه و تجربه ی جناب لطیفی به کمکتان می آید و بعضا حتی با دیدن تصویر قلم مورد نظر، شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی می کند و برند و مدل قلمتان را به شما اطلاع می دهد. بعد از آن مجموعه ی لطیفی اقدامات لازم را برای تعمیر و نگه داری بهینه ی قلم شما انجام داده و سوالات احتمالی شما را، پاسخ می دهند.

 

اقدامات لازم جهت تعمیرات قلم در فروشگاه لطیفی

برای تعمیر تخصصی انواع قلم ها، خودنویس ها، مدادمکانیکی ها و غیره، می توانید مستقیما به فروشگاه لطیفی مراجعه کرده و مشکل خود را با این مجموعه در میان بگذارید و پس ار کسب راهنمایی های لازم، در صورت نیاز قلم خود را برای انجام تعمیرات لازم به مجموعه ی لطیفی بسپارید و در کم ترین زمان ممکن، قلم خود را تحویل بگیرید. همچنین می توانید ابتدا مشکل خود را در سایت این مجموعه و در قسمت "تعمیرات خودنویس" ، به  صورت مکتوب ثبت نموده و پس از دریافت جواب توسط مجموعه ی لطیفی، اقدامات لازم را انجام دهید و در صورت نیاز قلم خود را حضورا به فروشگاه برده و برای تعمیرات، تحویل این مجموعه دهید.

Repair Fountain Pen Pelikan تعمیرات خودنویس

 

 

 

 

Repairs Fountain Pen of IRAN

--

اگر از مطالب بالا استفاده برده اید, با کلیک کردن بر روی دکمه زیر این صفحه را به دیگران نیز معرفی نمایید.

نجار  (17:16:22 | 1397-09-04)
سلام.من چند تا خودنویس قدیمی دارم .که خشک شدن یکی شون هم نوک کج شده.می خواستم ببینم امکانش هست عکسشونو براتون بفرستم و شما بررسی کنید و قیمت تعمیر رو برام بفرستین؟؟
ممنون
+++++
++++
+++
++
+
پاسخ گروه پارکر لطیفی:
سلام و احترام
بله واتس اپ کنید.
09396702832
خودکار پارکر استیل  (19:45:22 | 1397-08-11)
سلام
خودکار پارکر استیل هنگام تعویض مغزی تیکه پلاستیک که بالای مغزی قرار میگیره گم شده ( یک پلاستیکی که باعث چرخش مغزی میشه هنگام کلیک کردن )
یدکش گیر میاد ؟ دو سه مورد پیدا کردم به علت بزرگ بودن داخلش نرفت
من شهرستان هستم

++++++++++++++
+++++++++++++
++++++++++++
+++++++++++
پاسخ گروه پارکر لطیفی

سلام و احترام
بله ارسال کنید.
ارادتمند
حسین زرکوه  (06:50:00 | 1397-08-12)
سلام . میخواستم قیمت خودنویس رو بدونم . ممنون از همکاری شما

++++++++++++++
+++++++++++++
++++++++++++
+++++++++++
پاسخ گروه پارکر لطیفی

سلام و احترام
داخل قسمت خدمات ما لیست قیمت موجود است.
ارادتمند
محمدحسن ترابی  (10:41:03 | 1397-08-12)
با سلام، من خودنویس شیفر قلم استیل دارم، با اینکه ضربه نخورده ولی در مواقع امضا جاهای بدون جوهر در صفحه میماند و روان نمیباشد، مگر امضا را با مکث انجام دهم، سایر خودنویسها این مشکل رو ندارن، مشهد هستم، میتوان با پیک جهت بررسی و تعمیر به تهران ارسال نمود؟ نحوه هزینه را ذکر بفرمایید، با سپاس
++++++++++++++
+++++++++++++
++++++++++++
+++++++++++
پاسخ گروه پارکر لطیفی

سلام و احترام
بله ارسال نمایید.
ارادتمند
ایرج  (16:08:18 | 1397-06-24)
سلام. خودنویس نو مارک reform من، وقتی آن را از رو در دست می گیرم (منظور حالت عادی ست که کمر nib رو به بالاست) نمی نویسد اما وقتی از پشت آن را بگیرم روان می نویسد. چند ویدیوی اینترنتی دیدم و سعی کردم اما موفق به درست کردنش نشدم. لطفا راهنمایی بفرمایید.
+++++++++++++
++++++++++
+++++++
++++
پاسخ لطیفی:
سلام و احترام
لطفا قلم را برای بررسی و حل مشکل به قسمت تعمیرات فروشگاه تحویل دهید.
با احترام گروه پارکر لطیفی
مهدیار  (19:05:33 | 1397-02-24)
سلام و درود
ببخشید هزینه تعویض نوک و ذغال خودنویس یوروپن مدل clubچه مقدار است؟
با تشکر از سایت خوبتان
++++++++++++++
___________
++++
++++
++++
پاسخ گروه پارکر لطیفی:
سلام و احترام
باید قلم از نزدیک بررسی شود.
با احترام
گروه پارکر لطیفی
داود احمدزاده  (10:45:11 | 1397-02-24)
سلام خسته نباشید ببخشید من یک خودنویس شیفر مدل targa 1000 دارم نوکش کلا خراب شده قطعاتش پیدا میشه قابل تعمیر هست؟
++++++++++++++
___________
++++
++++
++++
پاسخ گروه پارکر لطیفی:
سلام و احترام
باید قلم از نزدیک بررسی شود.
با احترام
گروه پارکر لطیفی
ابوالفضل شمسک  (20:33:43 | 1397-01-24)
من یک خودنویس دارم پمپ ان خراب شده چیکارکنم .
++++++++
++++++++
++++++++
پاسخ گروه پارکر لطیفی :

سلام و احترام
باید قلم را به فروشگاه بیاورید تا مشکل از نزدیک بررسی شود.
ارش گرجی راد  (23:03:46 | 1396-12-10)
با سلام و عرض ارادت ....من چندین بار دفترچه مولسکین...لامی و یک مرتبه خودنویس سناتور پرزیدنت از شما خریداری کردم...به علت نشتی پرزیدنت از وسط(قسمت روشن وسط قلم)قلم رو واسه شما فرستادم که لطف کردین و تعویض کردین...اما دوباره همون مشکل پیش اومده...اصلن نمی دونم علتش چیه...تعویض مرتبه قبل چیزی حدود قیمت اصلی برام آب خورد...می خوام بدونم علت ترک خوردن قسمت وسط(اون جا که جوهر رو می شه دید)چیه؟
++++++
+++++
+++
++
+
پاسخ گروه پارکر لطیفی:
سلام و احترام

فقط و فقط فشار و آب گرم میتونه ترک بندازه

اگر آب گرم ( برای تمیز کردن ) به قلم نمیزنید فشار به بدنه قلم وارد میشه.

با احترام/گروه پارکر لطیفی
میلاد  (12:25:10 | 1396-11-20)
با سلام
خواستم بدونم هزینه ی تبدیل ی خودنویس کلاسm ب خودنویس خوشنویسی چقدر هست ممنون
+++++++++++++
+++++++++++++
+++++++++++++
+++++++++++++
+++++++++++++
+++++++++++++
پاسخ گروه پارکر لطیفی :

سلام و احترام

به تلگرام فروشگاه پیغام ارسال نمایید.

با احترام
علی  (23:32:15 | 1396-08-02)
سلام من یک خود نویس پارکر و یک خودنویس یوروپن دارم متاسفانه جوهر داخل آنها خشک شده با اینکه پمپشون عادیه ولی جوهر را داخل نمیکشن میخواستم بدونم مشکلشون چیه و آدرس دقیق شما کجاست
+++++++++++++
+++++++++++++
+++++++++++++
+++++++++++++
+++++++++++++
+++++++++++++
پاسخ گروه پارکر لطیفی :

سلام و احترام
آدرس ما در قسمت ارتباط با ما موجود است.
برای بررسی مشکل خودنویس خود به فروشگاه مراجعه فرمایید.
با احترام
پانیذ  (15:17:03 | 1396-11-01)
سلام من یک عدد خودکار پاکنی دارم که از امروز دیگه نمی نویسه چه کار کنم؟
+++++++++++++
+++++++++++++
+++++++++++++
پاسخ گروه پارکر لطیفی :

سلام و احترام
میتوانید قلم را به فروشگاه بیاورید و یا برای ما ارسال نمایید تا مغزی جدیدی برای آن بیندازیم.
با احترام
حسام  (12:11:37 | 1396-05-12)
با سلام و احترام
من برای اولین بار حدود 3 هفته قبل به فروشگاه شما آمدم. بدینوسیله مراتب تشکر و قدردانی خودم رو بابت رفتار محترمانه و وقتی که برای تعمیر و تعویض قطعات خودنویس های بنده گذاشتید تقدیم و برایتان آرزوی صحت و سلامتی دارم.
نمایندگی تعمیرات  (01:47:30 | 1396-04-20)
ممنون از سایت خوبتون

نمایندگی تعمیرات نمایندگی سونی
محمد  (15:44:15 | 1395-07-08)
من یک خودنویس مارک دیپلومات مدل ایلس از یه نفر هدیه گرفتم ولی درب ان گمشد،خواستم بدونم که ایا میتوان در برای ان جایگزین کرد یاخیر؟
اگر امکان دارد مبلغ رو هم درج بفرمایید.سپاس گزارم

-----
--
پاسخ گروه پارکر لطیفی:

سلام و احترام
باید قلم را به فروشگاه بیاورید تا مشکل از نزدیک بررسی شود.
ارادتمند/گروه پارکر لطیفی
فرید صفوی  (18:55:20 | 1395-05-30)
سلام.وقت بخیر

جناب لطیفی عزیز ممنونم. وظیفه خودم دونستم از بابت تعمیر خودنویس پارکر

به بهتزین وجه ممکن و حسن برخورد حضرتعالی از شما سپاسگزاری کنم.


دانایی از اسکو  (14:57:20 | 1395-04-22)
سلام اقای لطیفی خسته نباشید خودنویس دیپلمات دارم کاچوی نگهدارنده نوک شکسته ایا قابل تعمیر است یا نه هزینه تعمیر حدودا بفرمایید متشکرم.
-----
---
--
-
پاسخ لطیفی :
سلام و احترام
بهتر بود ایمیل میگذاشتید تا بتوانیم به صورت مستقیم با شما در ارتباط باشیم.
بله قطعات موجود است.
ارادتمند/گروه پارکر لطیفی
ندیری  (12:55:32 | 1394-04-31)
با سلام
آیا امکان تهیه یک ست خودنویس و خودکار شیفر طلایی شطرنجی وجود دارد (این مدل گویا در دهه 70 میلادی عرضه شده است)
---
--
-
پاسخ لطیفی:
سلام دوست عزیز
بله وجود دارد.
ولی حتما باید عکس آن را ایمیل نمایید، تا مدل آن مشخص شود.
ارادتمند/لطیفی
حمید فخیمی  (16:23:27 | 1394-02-03)
با سلام و خسته نباشید
میخواستم یه راهنمایی کنید که چرا خودنویسی که هنگام نوشتن جوهر ان قطع میشود و دوباره باید جوهر رو پمپ کنم داخلش تا بتونم نوشتن رو ادامه بدم. از انواع جوهر خوب هم استفاده کردم.
ممنون میشم یه راهنمایی بکنید. سپاسگزارم
---
--
-
پاسخ لطیفی :
درود
دوست عزیز مشکل از خودنویس می باشد باید قلم را به فروشگاه بیاورید.
ارادتمند
مهرداد  (12:02:17 | 1394-01-17)
سلام
من یه خودکار پارکر کلاسیک تمام استیل به یادگار از عزیزی دارم که متاسفانه چند سال قبل بدلیل افتادن از جیبم، شاسی یا همان تکه آن از محل خارج و گم شد. برای اینکه بتونم ازش استفاده کنم ، اتومات و تکمه خودکار دیگری را به آن نصب کردم که البته عاریتی و کاملا احمقانه به نظر می رسد. با توجه باینکه این خودکار برایم ارزش معنوی دارد، ایا شما قطعه اصلی را دارید که جایگزین کنید. لازم به توضیح است، خودکار پارکر اصل و از نوع نازک است.
----
--
-
پاسخ لطیفی :
درود
بله دوست عزیز
اصلا نگران نباشید.
تمامیه قطعات یدکی پارکر موجود است.
قلم شما مانند روز اول میشود.
پیروز باشید
فرزاد فاتحی  (13:43:01 | 1394-01-10)
سلام...ایا روشی وجود داره که سرقلم F را روان تر و نرم تر کرد
--
---
----
پاسخ لطیفی :
درود
خیر دوست عزیز، مگر اینکه نوک را عوض کنید.
نوک ریز به دلیل اینکه سر آن بسیار کوچک است جوهر رسانی کمتری دارد، در نتیجه مقداری سخت است برای کارهای به جز ریز نویسی.
پیروز باشید
فیروز گردبگلی   (21:42:27 | 1393-10-30)
با سلام
سایت شما را اتفاقی پیدا کردم خیلی خوشحال شدم چون من مدتها بدنبال تعمیر کار خودنویس در شهر خودم (تبریز ) بودم .
دست شما درد نکند

با تشکر فروان
پارسا نجار   (19:49:20 | 1393-09-07)
با عرض سلام و خسته نباشید .
من یک خودنویس شیفر مدل 140-med دارم که لاستیک آن پوسیده و ور پشش فلزی آن گیر کرده است آیا قابل تعمیر است یا اینکه لوازم یدکی آن موجود می باشد ؟؟؟
--
پاسخ لطیفی :
دروود
دوست عزیز لطف کنید و عکس قلم خود را ایمیل نمایید .
به احتمال زیاد موجود است .
منتظر ایمیل شما هستم .
پیروز باشید
امیرحسین اسماعیلی فر  (13:57:08 | 1393-09-04)
ضمن عرض سلام و تشکر
اینجانب یک عدد خودنویس پارکر 45 دارم که نیمه استیل بوده و قسمت نوک آن لاکی است. قسمت رزوه دار لاکی همیشه میشکند و عملا خودنویس را غیر قابل استفاده میکند. آیا یدکی قسمت لاکی سر خودنویس موجود است و یا این قسمت با جنس استیل وجود دارد؟
با سپاس فراوان
---
پاسخ لطیفیک
دروود
بله دوست عزیز
این قسمت موجود است و فقط از جنس پلاستیک وجود دارد .
پیروز باشید
امیر  (15:36:34 | 1393-09-03)
سلام وخسته نباشید خدمت اقای لطیفی وهمکاران ایا نوک قطعات خود نویس یوروبن هم دارید یا خیر ممنون میشم باسخ بدید
----
پاسخ لطیفی :
دروود
بله دوست عزیز
موجود است .
پیروز باشید
خسروجردی  (10:26:25 | 1393-08-25)
با سلام.2عدد خودکار پارکر دارم که نگهدارنده روی جیب هر دو آنها باز شده.آیا امکان درست شدن آن وجود دارد.باتشکر
---
پاسخ لطیفی :
دروود
بله دوست عزیز .
گیره ها قابل تعمیر می باشد .
پیروز باشید .
بابک  (11:44:50 | 1393-07-04)
سلام
من یک خودکار دیپلومان travel دارم که می خواستم تعمیر بشه کجا باید مزاحم شم
---
پاسخ لطیفی :
به آدرس فروشگاه که در قسمت ارتباط با ما ( نقشه هم موجود است ) وجود دارد مراجعه فرمایید .
پیروز باشید .
پوریا  (17:10:36 | 1393-06-23)
با سلام و تشکر از زحمات شما.
یک خودنویس شیفر قدیمی دارم (حدودا 25 سال پیش )برای تمیز کردنش از آب گرم استفاده کردم و از آن به بعد دیگه نمینویسد . میخواستم بدونم میشه درستش کرد . (البته مدلشو نمیدونم )
---
پاسخ لطیفی :
دروود
بله دوست عزیز امکان تعمیر این خودنویس می باشد .
لطفا قلم را برای تعمیر به فروشگاه بیاورید .
پیروز باشید .
غلامرضا محمودنژاد  (16:58:15 | 1393-04-06)
با سلام خدمت شما اقای لطیفی من خودنویس پارکر وکتور دارم پمپش خراب شده ایا موجود میباشد .از راهنمایی شما سپاسگزارم
---
پاسخ لطیفی :

بله دوست عزیز موجود است .
مسعود .شیراز  (00:08:26 | 1393-04-05)
با سلام و خسته نباشید خدمت شما جناب آقای لطیفی .چندی پیش یکعدد خودنویس پارکر لاتیتود از شما خریداری نموده ام با توجه به اینکه مخزن جوهر آن را پر میکنم ولی پس از چند ساعت که احتیاج به نوشتن متنی را دارم انگار که جوهر آن خشک شده اجزای ان را با آب سرد شسته ام ولی متاسفانه باز به همان صورت میباشد ضمنا جوهر خودنویس مارک پارکر میباشد لطفا راهنمایی بفرمایید .
----
پاسخ لطیفی :
دوست عزیز به احتمال زیاد خودنویس از جایی دارد هوا میکشد . لطفا خودنویس را به فروشگاه بیاورید تا مشکل آن برطرف شود .
مکاری زاده  (10:44:09 | 1393-03-26)
با سلام
با تشکر از زحمات شما
نوک خودنویس مدل lQ من شکسته،موجود هست؟ (فکر میکنم سال 1990 باشه)
قیمتش چنده؟
ممنون
---
پاسخ لطیفی :
درود
دوست عزیز مدل قلم شما مشخص نیست .
چون IQ سری ساخت قلم شما می باشد .
لطفا عکس قلم خود را برای ما ارسال فرمایید .
یه در قسمت محصولات پارکر قلم خود را پیدا کنید و نام محصول را برای ما ارسال کنید .
پیروز باشید .
سروش  (14:31:18 | 1393-02-24)
سلام
میخواستم بدونم نوک از جنس طلا روی تمام خودنویس های قدیمی میشه سوار کرد ؟
قیمتش رو هم می خواستم بدونم.
با تشکر.
---
پاسخ لطیفی :
دروود
باید قلم را به فروشگاه بیاورید تا بررسی شود .
پیروز باشید
علی  (18:34:05 | 1392-08-27)
سلام. من یه خودنویس پارکر دارم که روی سطوح روغنی نمی‌نویسد. مشکل از چیست؟
---
پاسخ لطیفی :
دوست عزیز
مشکل از جایی نیست !
خودنویس بر روی سطوح روغنی بسیار سخت می نویسد .
چون نمی تواند جوهر خود را از نوک خارج کند .
یادتان باشد اگر زمانی نوک خودنویس خود را چرب کنید خودنویس شما دیگر نمی نویسد .
ساسان کرمی  (20:29:52 | 1392-08-07)
سلام من یک پارکر 45 دارم متاسفانه نوک آن خراب شده چطور میتوانم برای تعمیر آن اقدام کنم؟لطفا منو راهنمایی فرمایید. با تشکر از شما
پاسخ لطیفی :

مشکل قلم شما به راحتی حل می شود .برای تعمیر قلم را به فروشگاه ارسال کنید .
ali  (10:46:29 | 1392-08-05)
سلام تورو خدا جواب منو بدید دارم سکته میکتم من یه خودنویس پارکر21آمریکایی دارم خیلی دوسش داشتم اما امروز قسمت جلوی خودنویس شکست یعنی نوک فلزیش وقاب جلو که نوک ازش بیرون زده ولی در پوشش سالمه قسمت عقب خودنویس هم سالمه آیا شما قطعاتش رو دارید و یه قیمت حدودی بهم بگید من تهیه کنم و برای تعمیر بیام ممنونم ازتون من واقعا منطزر جوابتون هستم .
--
دوست عزیز اصلا نگران نباشید
خودنویس خود را به فروشگاه بیاورید تعمیر میشود .
تمامی قطعات مدل 21 موجود می باشد .
سید مهدی  (18:26:54 | 1392-07-06)
سلام.
من شهرستان زندگی میکنم و امکان نداره تهران بیام و فروشگاه شما رو حتی برای دیدن ، سر نزنم.
زنده باشید.
شما از معدود نشانه های خوش گذشته هستید...
سجادرضایی  (22:44:52 | 1392-07-03)
باسلام خسته نباشید.من برای زمان طولانی خودنویس ویکتور پارکر را داشتم و واقعااز نوشتن با ان لذت میبردم ولی متاسفانه گمش کردم و تصمیم گرفتم این بار یک مدل بهتر از پارکر رو بخرم و مدل urban را خریدم این مدل با وجودی که از مدل ویکتور گرانتر است اما به هیچ وجه به نرمی و روانی مدل ویکتور نمی نویسد. میخواستم بدونم من میتونم با پرداخت هر بهایی سر قلمش رو عوض کنم طوری که مثل مدل ویکتور روان بنویسه شما میتونید این تعمیر رو انجام بدید پیشاپیش از راهنمایی شما تشکر میکنم .
--
پاسخ لطیفی :
دوست عزیز اصلا شاید لازم به پرداخت وجه نباشه !
شما خودنویس را به فروشگاه بیاورید تا مشکل را پیدا کنیم .
یوسفزادگان  (10:19:53 | 1392-07-01)
خداوند نگه دار جناب آقای لطیفی و پسران ایشان باشد .
بعد از 15 سال لذت نوشتن با خودنویس پدر برای من یکی از بزرگترین لذت های دنیا بود .
پیروز و سربلند باشد .
امین  (11:02:59 | 1392-06-03)
با درود خدمت شما سروران گرامی قسمت کپسولی که به دور نوک خودنویس قرار میگیرد شکسته آیا یدکی آن موجود میباشد ؟
و چگونه آن را تهیه نمایم ؟
با سپاس و تشکر

---
پاسخ لطیفی :
به آن قسمت " شل خودنویس " می گویند .
برای هر مارک و مدل متفاوت است .
به همراه قلم به فروشگاه مراجعه شود .
محسن  (19:54:04 | 1392-03-05)
آقا 9 سال پیش خودنویس دوفولد من رو تعمیر کردید
از روز اولش هم بهتر مینیوسه
آقای لطیفی
ارادتمندیم
عادل فرهنگی  (17:05:39 | 1392-03-05)
با سلام
من نظری ندارم جز آنکه امروز هرچه کوشیدم از طریق ۱۱۸ شماره تلفن شما را بیابم کم‌تر توانستم موفق شوم. آیا واقعا نمی‌بایستی در این سایت شما نشانی و یا شماره تلفنی گنجانده شود؟ من یک عدد خودنویس قدیمی مون‌بلان دارم که نیاز به تعمیر و یک پمپ دارد. چنانچه میسر باشد، لطفا مرا راهنمایی فرمایید.
مرادی  (00:05:24 | 1392-02-15)
سلام
تمام خودنویس های پارکر رو می تونید تعمیر کنید؟
نوک خودنویس 45 parker موجود هست؟
قیمت نوک خودنویس چند؟
آیا تعمیرات در ایران انجام می شود؟
میتونید بعد از تعمیر برام ارسال کنید؟
اگر بخوام خودنویی 45 پارکر رو بخرم چند هست الان؟
زاستی
متشکر هستم از شما بابت سایت پر بارتون
آقای لطیفی پدر قلم ایران به حساب میاد

نام :
ایمیل :
نظر * :
كد امنیتی * :
اگر تصویر ناخواناست(اینجا)را کلیک کنید


© تمامی حقوق برای گروه پارکر لطیفی محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک