wait please
شکیبا باشید
Loading
Loading
خانهmap dividerآرشیو اخبارmap dividerفروشگاه اختصاصی مونته گراپا
فروشگاه اختصاصی مونته گراپا
فروشگاه اختصاصی مونته گراپا

فروشگاه اختصاصی مونته گراپا در تهران نمایندگی فروش محصولات مونته گراپا ساعت و عطر و خودنویس و خودکار و کیف مونته گراپا ایتالیا. در یکی از معروف ترین بخش نقاشی های سقف کلیسای سیستین که به دست میکلانژ کشیده شده است، دست خداوند، دست آدم را لمس می کند و به آن جان می دهد. قصه ی قلم های مونته گراپا هم با دستانی آغاز می شود که لمس می کنند و جان می دهند، دستانی که دستی در هنر ایتالیایی دارند. خودنویس های معروف مونته گراپا تمام شور و شوق، زیبایی و احساسات ایتالیا را به نوک انگشتان شما منتقل می کنند.

Montegrappa Pen Shop In Iran

اولین فروشگاه اختصاصی مونته گراپا

در یکی از معروف ترین بخش نقاشی های سقف کلیسای سیستین که به دست میکلانژ کشیده شده است، دست خداوند، دست آدم را لمس می کند و به آن جان می دهد. قصه ی قلم های مونته گراپا هم با دستانی آغاز می شود که لمس می کنند و جان می دهند، دستانی که دستی در هنر ایتالیایی دارند. خودنویس های معروف مونته گراپا تمام شور و شوق، زیبایی و احساسات ایتالیا را به نوک انگشتان شما منتقل می کنند. مجموعه های گوناگون مونته گراپا کامل ترین ابزار برای آنانی است که در جست و جوی اصطلاح La Dolce Vita هستند و به طور طبیعی غرق در زیبایی شده اند. شبه جزیره ی ایتالیا همواره سرچشمه ی هنر و مهندسی بوده است. از هنر معماری رُم باستان گرفته تا ظرافت نقاشی رنسانس، پیکره تراشی و اتومبیل های مجلل فِراری در بزرگراه ها، نام ایتالیا با طرح های بی نظیر مترادف بوده است. خودنویس ها از سال 1912 در کارگاه تاریخی مونته گراپا در شهر باسانودل گراپا، شهری با شکوه در امتداد رودخانه ی بِرِنتا که از کوه های آلپ سرچشمه می گیرد، با دست ساخته شده اند که نه تنها سنت زیبایی شناسی کشور بلکه زیبایی جسمی آن را هم منعکس می کنند. در واقع خودنویس های مرغوب مونته گراپا با انعکاسی از هنر ایتالیایی تمام احساساتی را که برای قرن ها هنرمندان، نویسندگان و عاشقان را جذب کرده است، ستایش می کنند. مانند هر اثر هنری دیگری باید که میان صنعتگر و مواد به کار رفته همیاری ایجاد شود، قلم های مونته گراپا از سلوئید طبیعی و فلزات قیمتی که در خور جواهرات هستند ساخته شده اند. با ترکیب شیوه های سنتی مثل ریخته گری و لعاب کاری داغ با نوآوری های جدید از جمله حکاکی کوتاه ( تکنیکی که انحصاراً توسط مونته گراپا به کار می رود ) قلم سنتی تبدیل به شیئی ارزشمند و زیبا شده است. پس کالای پر تجملی را که می داند چگونه شور و شوق را الهام کند، بر خود روا بدارید. افتخار زیبایی بی همتای ایتالیا را تجربه کنید. با احساسات دست آموز مونته گراپا خودتان را بیان کنید. به جهان ما خوش آمدید ... .

و اینک با افتخار به اطلاع میرسانیم، اولین فروشگاه اختصاصی این برند لوکس و منحصر بفرد در ایران با محصولات زیبا و وزین از اردیبهشت ماه 1395 در خیابان جمهوری روبروی کافه نادری قبل از بابی ساندز پلاک 381 آغاز به کار کرده است. منتظر دیدار شما هستیم...

 

خیابان جمهوری روبروی کافه نادری قبل از بابی ساندز پلاک 381

تلفن 66764636

محصولات مونته گراپا

BOUTIQUE MONTEGRAPPA LATIFI
Jomhouri Avenue no 381 • Adjacent to the British Embassy and Bobby Sands Street • Tehran • Iran

اینستاگرام مونتگراپا تهران Montegrappa Tehran

برند مونته گراپا در سال 1912 بنا نهاده شده است و قدیمی ترین تولید کننده نوشت ابزار لوکس در ایتالیا می باشد. محصولات این شرکت از مواد طبیعی موجود در کوه مونته گراپا مانند گیاهان، ادویه جات، روغن های چوبی و ... به هدف استخراج از این میراث ایتالیایی تشکیل شده است.

افتتاح فروشگاه اختصاصی مونته گراپا لطیفی

 

خودنویس و خودکار مونته گراپا

ساعت مونته گراپا

دکمه سردست مونته گراپا

عطر مونته گراپا
محصولات چرمی مونته گراپا

نمایندگی فروش مونتگراپا لطیفی در ایران

منبع : www.ParkerLatifi.com

نام :
آدرس ایمیل :
متن نظر * :
كد امنیتی * :
اگر تصویر ناخواناست(اینجا)را کلیک کنید

 

گروه پارکر لطیفی با ارائه ی برترین و معتبرترین برندهای نوشت افزار دنیا، و ارائه ی خدمات پس از فروش آن ها، این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده است تا صاحب بهترین ها باشند و با خاطری آسوده درباره ی کیفیت و اصالت نوشت افزار مورد نظرشان، به خرید آن ها بپردازند.

 

شماره تماس با شرکت: 02166702832  _  02166707582
آدرس شرکت: خیابان جمهوری، خیابان بابی ساندز، پلاک 2 و 4 ، پارکر لطیفی
ساعت کار فروشگاه:  09:00 صبح لغایت 14:00 و 16:00 عصر لغایت 19:30
نماد اعتماد الکترونیکی فروشکاه اینترنتی پارکرلطیفی
مدرک عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
مدرک ساماندهی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
Bank Pasargad
© کلیه حقوق معنوی وب سایت متعلق به گروه پارکر لطیفی می باشد. طراحی شده توسط طراحی فروشگاه اینترنتی داتک
شکیبا باشید ...