wait please
شکیبا باشید
Loading
Loading
خانهmap dividerآرشیو اخبارmap dividerمحصولات خودنویس و خودکار دلتا ایتالیا DELTA Italy
محصولات خودنویس و خودکار دلتا ایتالیا DELTA Italy
محصولات خودنویس و خودکار دلتا ایتالیا DELTA Italy

خودنویس و خودکار برند دلتا ایتالیا - Delta Italy در ایران. نمایندگی فروش قلم دلتا - Delta در ایران - کارخانه دلتا - Delta در سال 1982 تاسیس شد. از ابتدا بنای این برند بر تولید قلم هایی بوده است که ترکیبی از نوآوری، خلاقیت، هنر و بهره مندی از تخصص استادکاران ایتالیایی باشد.

برند دلتا در سال ١٩٨٢ و با شراکت دو استادکار تولید قلم به نام های نینو مارینو وچیرو ماترونه و با سرمایه یک دندانپزشک علاقه مند به قلم به نام دکتر موشنته تأسیس شد.
از ابتدا بنای این برند بر تولید قلم هایی بوده است که ترکیبی از نوآوری، خلاقیت، هنر و بهره مندی از تخصص استادکاران ایتالیایی باشد.
نتیجه این پایه گذاری تولید قلم هایی فاخر و خاص شده که تمام و کمال در ایتالیا و اکثر قطعاتش با هنر دست و تخصص استادکاران ایتالیایی خلق شده. استادانی که حداقل سابقه آنها در کار قلم ٢٥ سال است.
از خلاقیت ها و ابتکارات این برند استفاده از بافت کربن برای اولین بار در بدنه قلم، استفاده از صمغ درخت و أسید زدایی از صمغ در تولید بدنه قلم، ساخت نوک فیوژن در خودنویس، ثبت اختراع پمپ خودنویس با مصرف دوگانه اتومات و دستی، تولید خودنویس با قابلیت استفاده آنی در دمای منفی ٤٠ درجه در قطب و بسیاری دیگر اشاره کرد.
سابقه طولانی و تست نوشتاری و قطعات تک تک قلم ها که هر کدام شماره شناسایی منحصر به فرد دارند این اطمینان خاطر رابه دلتا داده که قلم هایش را مادام العمر گارانتی کند.

محصولات دلتا ایتالیا

منبع : www.ParkerLatifi.com

نام :
آدرس ایمیل :
متن نظر * :
كد امنیتی * :
اگر تصویر ناخواناست(اینجا)را کلیک کنید

 

گروه پارکر لطیفی با ارائه ی برترین و معتبرترین برندهای نوشت افزار دنیا، و ارائه ی خدمات پس از فروش آن ها، این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده است تا صاحب بهترین ها باشند و با خاطری آسوده درباره ی کیفیت و اصالت نوشت افزار مورد نظرشان، به خرید آن ها بپردازند.

 

شماره تماس با شرکت: 02166702832  _  02166707582
آدرس شرکت: خیابان جمهوری، خیابان بابی ساندز، پلاک 2 و 4 ، پارکر لطیفی
ساعت کار فروشگاه:  09:00 صبح لغایت 14:00 و 16:00 عصر لغایت 19:30
نماد اعتماد الکترونیکی فروشکاه اینترنتی پارکرلطیفی
مدرک عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
مدرک ساماندهی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
Bank Pasargad
© کلیه حقوق معنوی وب سایت متعلق به گروه پارکر لطیفی می باشد. طراحی شده توسط طراحی فروشگاه اینترنتی داتک
شکیبا باشید ...