wait please
شکیبا باشید
Loading
Loading
خانهmap dividerآرشیو اخبارmap dividerاولین وبسایت تخصصی خودنویس و خودکار در ایران
اولین وبسایت تخصصی خودنویس و خودکار در ایران
اولین وبسایت تخصصی خودنویس و خودکار در ایران

با روی کار آمدن وبسایت گروه پارکر لطیفی در سال 1384، که اولین وبسایت تخصصی  نوشت افزار و قلم در ایران است، تحولی عظیم در عرصه نوشت افزار و خدمات تخصصی قلم در کل کشور پدید آمد و امکان بهره مندی از اجناس و خدمات مرغوب و باکیفیت گروه پارکر لطیفی، برای همگان میسر شد. در این بخش می خواهیم با بخش های مختلف موجود در سایت این مجموعه آشنا شده و به شرح و توضیح هر بخش به صورت اجمالی بپردازیم.

گروه پارکر لطیفی، به عنوان یکی از قدیمیترین فروشگاه های نوشت افزار و لوازم التحریر در ایران، از شهرت و اعتبار بسیار زیادی برخوردار است و به پشتوانه ی سال ها تجربه و حضور در میان مردم و پی بردن به خواسته ها و نیازهایشان، تبدیل به منبعی غنی از انواع قلم، خودنویس، روان نویس، خودکار، اتد و غیره شده است. لیکن چنین فروشگاهی با چنین سابقه، نباید منحصر به یک شهر می بود و باید امکانی فراهم می شد تا تمامی مردم کشورمان بتوانند، از خدمات و امکانات این فروشگاه بهره مند شوند. با روی کار آمدن وبسایت گروه پارکر لطیفی در سال 1384، که اولین وبسایت تخصصی  نوشت افزار و قلم در ایران است، تحولی عظیم در عرصه نوشت افزار و خدمات تخصصی قلم در کل کشور پدید آمد و امکان بهره مندی از اجناس و خدمات مرغوب و باکیفیت گروه پارکر لطیفی، برای همگان میسر شد. در این بخش می خواهیم با بخش های مختلف موجود در سایت این مجموعه آشنا شده و به شرح و توضیح هر بخش به صورت اجمالی بپردازیم.

 

آشنایی با بخش" محصولات" در وبسایت تخصصی گروه پارکر لطیفی

وبسایت تخصصی گروه پارکر لطیفی، دارای بخش های متنوع و اطلاعات جامع و کاملی در خصوص معرفی و شناخت انواع برندهای نوشت افزار، قلم و خودنویس می باشد و این امکان را برای افراد فراهم می کند تا حتی اگر امکان دسترسی به این برندهای را ندارند، به طور کامل از راه دور، با ویژگی های هر یک از آن ها آشنا شوند و هم از نظر ظاهری به بررسی آن ها پرداخته و هم از نظر کیفی و عملکردی آن ها را مورد مطالعه قرار دهند و به نتیجه گیری معقول و منطقی در خصوص هر یک دست یابند. با مراجعه به بخش محصولات، که در نوار بالایی وبسایت تخصصی قلم دیده می شود می توانید، با انواع برندهای شناخته شده، و محصولات آن ها در فروشگاه لطیفی آشنا شوید.

 

آشنایی با بخش" خدمات" در وبسایت تخصصی گروه پارکر لطیفی

بخش خدماتِ موجود در وبسایت تخصصی گروه پارکر لطیفی، بسیار گستره و جامع است و با مراجعه به آن، تمامی اطلاعات لازم در خصوص حفظ و نگه داری انواع قلم و خودنویس و همچنین تعمیر و تعویض قطعات هر یک از آن ها، به مشتریان ارائه می شود. این بخش شامل توضیحات لازم در خصوص مراقبت و نگه داری از قلم، حکاکی رایگان بر روی قلم، ساخت خودنویس خطاطی و اطلاعات کافی در خصوص قطعات مختلف انواع قلم و خودنویس می باشد. در این بخش همچنین شاهد قرعه کشی هایی خواهید بود که به واسطه ی این وبسایت در سراسر کشور برگزار می شود و جوایز نفیس و ارزنده ای را به خود به همراه دارد. برای کسب اطلاعات در هر یک از این زمینه ها می توانید، به بخش خدمات موجود وبسایت تخصصی فروشگاه لطیفی مراجعه کرده و به مطالعه ی قسمت مورد نظر خود بپردازید.

 

آشنایی با بخش "تعمیرات قلم" در وبسایت تخصصی گروه پارکر لطیفی

یکی از بزرگ ترین دغدغه های افراد در استفاده از انواع قلم و خودنویس، تعمیر آن ها به هنگام مواجهه با مشکلات احتمالی است، و چه بسا افرادی که همواره به دنبال بیمارستان قلمی مطمئن و قابل اطمینان برای تعمیر قلم ها و خودنویس های خود هستند. با مراجعه به بخش تعمیرات قلم می توانید، تمام اطلاعات لازم در خصوص تعمیرات قلم و نحوه ی انجام آن از راه دور را، مطالعه و بررسی کنید و اطلاعات لازم و کافی را، جهت اقدام در مورد قلم ها و خودنویس های خود به دست آورید.

 

آشنایی با بخش" سوالات متداول" در وبسایت تخصصی گروه پارکر لطیفی

این بخش، شاید یکی از پرکاربردترین و مفید ترین بخش های موجود در وبسایت تخصصی گروه پارکر لطیفی، برای تمام مردم ایران باشد. افراد مختلف با ورود به این بخش، سوالاتشان را در خصوص انواع قلم و خودنویس مطرح می کنند و افراد مربوطه در مجموعه پارکر لطیفی، با دقت و حوصله ی بسیار به آن ها پاسخ می دهند و به بهترین شکل ممکن، آن ها را راهنمایی می نمایند. در این بخش نه تنها مشکلات و سوالات افراد پرسش کننده بر طرف می گردد، بلکه بسیاری اشخاص که با همان سوالت و مشکلات مواجه هستند نیز، در این بخش پاسخ سوالات خود را دریافت می نمایند و بعضا حتی از مراجعه به فروشگاه بی نیاز می گردند.

 

مراجعه به وبسایت تخصصی قلم، شما را از مراجعه به بسیاری فروشگاه ها، بی نیاز می کند و ضمن جلوگیری از هدر رفتن وقت و زمان شما، امکان دسترسی شما به بهترین محصولات را، در این عرصه فراهم می نماید.همچنین با مراجعه به وبسایت این مجموعه می توانید،اطلاعات بسیار مفیدی را در خصوص انواع نوشت افزار کسب نموده و با خواندن مقالات متعددی که مختص به این سایت هستند، اطلاعات بسیار دقیق و کاربردی را به دست آورید که بعضا دانستن آن ها در زندگی روزمره بسیار مفید است. در این وبسایت، میخوانید، می بینید و یاد می گیرید، و در کنار تمامی این ها، به خرید نوشت افزار مورد علاقه ی خود نیز می پردازید و لذت داشتن آن ها را تجربه می نمایید.

 

 • تعمیرات تخصصی خودنویس وخودکار
 • حکاکی نام بر روی خودنویس و خودکار
 • فروش انواع برند های شناخته شده قلم در ایران
 • سرویس قلم های کهنه و قدیمی
 • آموزش در رابطه با نحوه نگه دار از قلم
 • فروش برندهای شناخته شده جوهر خودنویس
 • فروش انواع نوک خودنویس
 • ساخت و طراحی نوک خودنویس مخصوص خطاطی فارسی
 • نشر و اطلاع رسانی مقالاتی در رابطه با خودنویس و خودکار
 • آموزش های استفاده از خودنویس
 • فروش انواع لوازم جانبی قلم
 • فروش انواع لوازم التحریر
 • فروش انواع لوازم اداری
 • تعمیرات تخصصی نوک خودنویس
منبع : www.ParkerLatifi.com

نام :
آدرس ایمیل :
متن نظر * :
كد امنیتی * :
اگر تصویر ناخواناست(اینجا)را کلیک کنید

 

گروه پارکر لطیفی با ارائه ی برترین و معتبرترین برندهای نوشت افزار دنیا، و ارائه ی خدمات پس از فروش آن ها، این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده است تا صاحب بهترین ها باشند و با خاطری آسوده درباره ی کیفیت و اصالت نوشت افزار مورد نظرشان، به خرید آن ها بپردازند.

 

شماره تماس با شرکت: 02166702832  _  02166707582
آدرس شرکت: خیابان جمهوری، خیابان بابی ساندز، پلاک 2 و 4 ، پارکر لطیفی
ساعت کار فروشگاه:  09:00 صبح لغایت 14:00 و 16:00 عصر لغایت 19:30
نماد اعتماد الکترونیکی فروشکاه اینترنتی پارکرلطیفی
مدرک عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
مدرک ساماندهی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
Bank Pasargad
© کلیه حقوق معنوی وب سایت متعلق به گروه پارکر لطیفی می باشد. طراحی شده توسط طراحی فروشگاه اینترنتی داتک
شکیبا باشید ...