wait please
شکیبا باشید
Loading
Loading
خانهmap dividerآرشیو اخبار
آرشیو اخبار
نام گروه : 

خودنویس شما باید دوبار در سال تمیز شود. برای اینکار براحتی کارتریج جوهر یا مبدل آن را برداشته و نوک قلم و قطعه زیر نوک را با آب سرد بشویید. نوک قلم و قطعه زیر نوک را بخوبی با پارچه تمیزکننده خشک کنید. نحوه درست گرفتن خودنویس - جوهر خشک کن

تبریک کریسمس 2016 فروشگاه پارکر لطیفی

تعمیرات تخصصی انواع خودنویس و خودکار و اتد در ایران در بیمارستان قلم لطیفی

خریداری انواع قلم، خودنویس، خودکار، روان نویس و اتد،از علاقه مندی های بسیاری از افراد است و عده ی زیادی با عشق و علاقه ی بسیار، به خرید و جمع آوری انواع قلم و خودنویس پرداخته و از داشتن آن ها لذت می برند. لیکن آن چه در کنار خریداری و تهیه ی این قلم ها، از اهمیت زیادی برخوردار است، نگه داری و مراقبت از آن ها و رفع مشکلاتی است که به مرور زمان ممکن است، عملکرد آن ها را تحت تاثیر قرار دهد.

شب یلدا، طولانی ترین شب سال، مقارن با شب اول دی ماه انتخاب شده است. هنگامی که فصل پاییز، واپسین لحظات خود را سپری می کند، سرمای زمستان از دوردست ها خود را به چهره شهر می شناساند. این ایام، لذت و شکوه خاصی دارد زمانی که خانواده و دوستان در کنار یکدیگر، مراسم آغاز زمستان را با مهر و محبتی بی همتا جشن می گیرند.

حکاکی نام بر روی قلم یکی از خدمات رایگان گروه پارکر لطیفی می باشد. حکاکی بر روی خودنویس و خودکار باعث می شود تا افرادی که این محصولات را به عنوان هدیه دریافت می کنند، ارتباط عاطفی بسیار بهتری با آن برقرار کنند.حک نام روی نوشت افزار در کوتاه ترین زمان ممکن قابل انجام می باشد.

تعداد آیتم در صفحه :

 

گروه پارکر لطیفی با ارائه ی برترین و معتبرترین برندهای نوشت افزار دنیا، و ارائه ی خدمات پس از فروش آن ها، این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده است تا صاحب بهترین ها باشند و با خاطری آسوده درباره ی کیفیت و اصالت نوشت افزار مورد نظرشان، به خرید آن ها بپردازند.

 

شماره تماس با شرکت: 02166702832  _  02166707582
آدرس شرکت: خیابان جمهوری، خیابان بابی ساندز، پلاک 2 و 4 ، پارکر لطیفی
ساعت کار فروشگاه:  09:00 صبح لغایت 14:00 و 16:00 عصر لغایت 19:30
نماد اعتماد الکترونیکی فروشکاه اینترنتی پارکرلطیفی
مدرک عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
مدرک ساماندهی فروشگاه اینترنتی پارکرلطیفی
Bank Pasargad
© کلیه حقوق معنوی وب سایت متعلق به گروه پارکر لطیفی می باشد. طراحی شده توسط طراحی فروشگاه اینترنتی داتک
شکیبا باشید ...